1. Ana Sayfa
  2. Müşteri Hizmetleri
  3. 3’te3 Tarih Yarışması Başvuru Formu İletişim Numarası

3’te3 Tarih Yarışması Başvuru Formu İletişim Numarası

3’te3 Tarih Yarışması Başvuru Formu İletişim Numarası

3’te3 tarih yarışması başvuru formu iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisine musterihizmetlerimiz.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerinden 3’te3 tarihile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

3’te3 Tarih Yarışması Müşteri Hizmetleri Numarası

TRT1 de yayınlanan 3’te3 Tarih Yarışması oldukça beğeni almakta ve ilgi görmektedir. Halkın bilgi düzeyini arttırmaya önem veren TRT1 yaptığı bilgi yarışmaları ile insanları tarih, kültür gibi alanlarda çalışmalarını, öğrenmelerini arttırmayı amaçlamaktadır. Her geçen gün yarışmalarının kalitesini ve eğitselliğini arttırmayı amaçlayan kanalın en iyi yarışmalarından biri olan 3’te3 Tarih Yarışması başvurusunu rahatlıkla yapabilirsiniz ve yarışmada yerinizi alabilirsiniz.

3’te3 Tarih Yarışması Perşembe günleri saat dokuzu yirmi geçe çıkarak izleyicilere hem eğitici hem de eğlenceli bir yarışma izleme keyfi sunmaktadır. Tarih sorularına yer verilerek izleyicileri tarih ile ilgili bilgilendirmeyi amaçlayan 3’te3 Tarih Yarışması başvuru formunu kullanarak başvuruda bulunan ve 3’te3 Tarih Yarışması başvuru sonucunda yarışmaya hak kazanan kişileri de tarih alanında bilgilendirmeye özendirmektedir.

3’te3 Tarih Yarışması başvurusunu resmi internet sitesi üzerinden yapabileceksiniz. Yarışmada 15 soru sorulmakta ve on beş soruyu doğru cevaplama sonunda 3’te3 Tarih Yarışması birinci olan yarışmacıya bir milyon lira büyük ödül vermektedir. Arka arkaya sorulan sorularda joker hakkı olarak Profesör Doktor Tufan Gündüz e danışabilecekler ve üç farklı yardım yöntemini kullanabileceklerdir. Soruyu değiştirme , yanlış cevap şıklarından ikisini eleme ya da sorunun cevabı ile ilgili ipucu alma gibi seçeneklerden birini kullanarak yardım alan yarışmacılar doğru cevabı bulmaya çalışmaktadırlar.

 

3’te3 Tarih Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

3’te3 Tarih Yarışması müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır.

 

3’te3 Tarih Yarışması İletişim Hattı:
TRT1 izleyici temsilciliği dışında yarışma için numara bulunmamaktadır

3’te3 Tarih Yarışması İletişim Adresi

TRT1

3’te3 Tarih Yarışması Başvuru Formu 

www . 3te3tarih . tv

3’te3 Tarih Yarışması Whatsapp Numarası

3’te3 Tarih Yarışması whatsapp numarası bulunmamaktadır.

Arama Sözcükleri: 3’te3 Tarih Yarışması çağrı merkezi, 3’te3 Tarih Yarışmasıtelefon numarası, 3’te3 Tarih Yarışmasıt müşteri hizmetleri,3’te3 Tarih Yarışmasışikayet, 3’te3 Tarih Yarışmasıiletişim, 3’te3 Tarih Yarışmasımüşteri hizmetleri numarası, 3’te3 Tarih Yarışmasımüşteri şikayetleri, 3’te3 Tarih Yarışmasımüşteri temsilcisi, 3’te3 Tarih Yarışmasımüşteri hizmetleri mail adresi, 3’te3 Tarih Yarışmasımüşteri şikayet, 3’te3 Tarih Yarışması başvuru formu, 3’te3 Tarih Yarışması başvurusu

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. Programdaki yer deseni yahudilerin amblemini andırıyor,dikkat ettiniz mi?

  2. MERHABA YARIŞMADA DİKKATİMİ ÇEKEN TAM SAHNENİN ORTASINDA İSRAİL AMBLEMİNE BENZEYEN GÖRSEL KULLANILMIŞ AÇIKÇASI RAHATSIZ OLDUM