1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Apple Müşteri Hizmetleri Numarası Çağrı Merkezi İletişim Telefonu

Apple Müşteri Hizmetleri Numarası Çağrı Merkezi İletişim Telefonu

Apple Müşteri Hizmetleri Numarası Çağrı Merkezi İletişim Telefonu

Apple çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisine musterihizmetlerimiz.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerinden Apple ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz. 00800 448 829 873

Apple Müşteri Hizmetleri Numarası

Eski adıyla Apple Computer Inc. yeni adıyla Apple merkezi Cupertino da olan ve 1 Nisan 1976 yılında kurulan büyük bir şirkettir. Tüketici elektroniğinden tutunda kişisel bilgisayarları tasarlama, bilgisayar yazılımı yapma gibi bir çok alanda faaliyet göstermiştir. Son zamanlarda özellikle tüketici elektroniğine yönelen Apple her geçen gün teknolojiye yön vermeyi ve geliştirmeyi amaçlamaktadır.

2007 yılında Iphone ile oldukça güzel bir başarı yakalayan firma daha sonrasında Apple Inc olarak ismine devam etmiş olup dünyanın bir çok yerinde yüksek rakamda satışlarını gerçekleştirmiştir. Günümüzde gelir bakımından en büyük şirketlerden biri olan Apple hala gelişimine devam etmekte ve her geçen gün yeni modeller yeni ve güçlendirilmiş yazılımlar ile önümüze çıkmaktadır.

Apple kimliğiniz sayesinde apple ye ait bir çok ürün ve hizmeti ücretsiz olarak kullanabilmektesiniz. Kimliğinize kredi kartı bilgilerinizi ekleyerek ücretli uygulama ve hizmetleri de alabilirsiniz.

Apple müşteri hizmetlerine önem vermekte olup iletişim kurmanız için bir çok yol sunmaktadır. Kurumsal iletişim ağıdan tutunda bireysel müşterilere ve eğitim almak isteyen kişilere kadar her seçenekten erişebileceğiniz çağrı merkezleri mevcuttur. Apple satış sonrası desteğini sürekli olarak vermektedir. Sorunlu çıkan ürünlerde garanti şartları kapsamında değişime kadar gidilebilmektedir. Onarımı yapılabilecek ürünler yetkili servisler aracılığıyla yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firma teknolojik açıdan sürekli kendini güncel tutmaktadır.

Apple Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Apple müşteri hizmetleri numarası 

Sabit hat üzerinden 00800 448 829 873

cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Apple İletişim Hattı:

Hafta içi saat 9:00 ile 20:00 arasında arayabilirsiniz.

Apple İletişim Adresi

Büyükdere Caddesi
Levent 199 Kat:22-23
34394 Şişli
İstanbul
Türkiye

Apple E posta Adresi

 

Apple Whatsapp Numarası

Apple whatsapp numarası bulunmamaktadır.

Arama Sözcükleri: Apple çağrı merkezi, Apple telefon numarası, Apple müşteri hizmetleri,Apple şikayet, Apple iletişim, Apple müşteri hizmetleri numarası, Apple müşteri şikayetleri,Apple müşteri temsilcisi, Apple müşteri hizmetleri mail adresi, Apple müşteri şikayet

Yorum Yap