1. Ana Sayfa
  2. İnternet Siteleri
  3. Ask.fm Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ask.fm Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ask.fm Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ask.fm, sanal bir soru-cevap platformu olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuş bir sosyal paylaşım platformudur. Ask.fm ilk olarak 2010 senesinin 16 Haziran tarihinde Letonya’da kurulsa da Ağustos 2014’te ask.com tarafından satın alınmasından sonra İrlanda’nın Dublin kentine taşınmıştır. Ask.fm’e Facebook, Twitter, Vkontakte ve e-posta hesaplarının üzerinden de üye olunabilmektedir.

Ask.fm oldukça popüler bir soru-cevap platformu olmasına rağmen teması oldukça basittir. Hesabınızı oluşturduktan sonra “ask.fm/kullanıcıadı” şeklinde bir adres alabilirsiniz. Bu adresinizi diğer sosyal medya platformlarınızda paylaşarak insanlara ulaştırabilir ve soru alabilirsiniz. Profilinizi düzenleyebilir, kendiniz hakkında kısa bir biyografi yazısı hazırlayabilir ve insanlarla paylaşabilirsiniz. Profil fotoğrafı seçtikten sonra arka planınızı da düzenleyerek kendinize ait özgün bir profil oluşturabilirsiniz. Profilinizi oluşturduktan sonra insanlar size soru sormaya başlayabilir. Ask.fm kullanıcısı olmayanlar da size anonim bir şekilde soru sorabilir, siz de yanıtlayabilirsiniz. Anonim kullanıcıların kim olduğu bilinmez ve paylaşılamaz. Kullanıcı eğer istemezse soruları cevaplamadan silebilir, soruyu soran kişinin adresini de engelleyebilir. Eğer isterseniz profilinizi anonim sorulara kapatarak, sadece adı gözüken Ask.fm kullanıcılarının sorularına açabilirsiniz. Twitter’ın 140 karakterlik kuralına benzer bir şekilde soruları cevaplarken sadece 300 karakter kullanabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden Ask.fm kullanan kullanıcılar diledikleri profillere hediye gönderebilirler. Bu hediyeler belirli bir ücret karşılığında sahibine ulaşır. Hediyeleri ister anonim isterse adınız gözüken şekilde gönderebilirsiniz. Gönderilen hediye sahibinin profilinde yer alır ve diğer insanlar da hediyeleri görebilir.

40 dilin üzerinde dil sayısı ile hizmet veren Ask.fm ülkemizde de kullanılmakta ve oldukça ilgi çekmektedir. Aktif 150 milyon kullanıcısı ile büyük bir ağa ulaşan Ask.fm “Dünya senin hakkında bir şeyler bilmek istiyor” sloganı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Ask.fm’in ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla Ask.fm iletişim formuna ulaşabilir; hesabınızda yaşadığınız sorunlar, ödemeler, hediyeler gibi konularda teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca yaşamış olduğunuz sıkıntıları, ask.fm ile ilgili istek, öneri ve şikayetleri yorum olarak bize iletebilirsiniz.

Ask.fm İletişim Formu

Arama Terimleri: ask.fm iletişim bilgileri, ask.fm telefon no, ask.fm irtibat tel, ask.fm canlı destek, ask.fm müşteri temsilcisi, ask.fm şikayet hattı, ask.fm müşteri hizmetleri

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. ask fm hesabım artık elimde değil acilen kapatılmasını arz ederim
    @OmerBirgulayyldz

    • Merhabalar hesabınıza giriş yapıp kapatmanız gerekmektedir. Aksi durumda politika ihlali olmadan hesaplar ask.fm tarafından kapatılmamaktadır.