1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Blogger Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Blogger Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Blogger Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Blogger, internet üzerinden kişilerin kendi blog adresini oluşturması için kurulmuştur. Günümüzde kayıtlı kişi sayısı 2 milyonu geçen Blogger servis sistemi, kişilere ücretsiz blog adresi sağlayarak paylaşımda bulunmasını, yazılar yazmasını ve bilgi katkısında bulunma fırsatını vermektedir. Blogger ilk başta internet üzerindeki bilgilere katkıda bulunulması amacıyla Pyra Labs tarafından kurulmuş olsa da daha sonra Google tarafından satın alınmıştır. Google’ın satın alması sebebiyle tamamen güvenilir olan bu servis, son derece kaliteli ve yaygın bir şekilde kullanılan Blogger internet üzerindeki ilk blog servis sağlayıcısı olma ünvanını da ele almıştır. Günde 18 milyon tıklanma ile en çok tıklanan 10 ağ içerisinde kendine yer edinen Blogger, Türkçe dil desteği ile ülkemizde de hizmet vermektedir. Kullanıcılara “isim”.blogspot.com şeklinde ücretsiz bir şekilde alan adı tahsis eden Blogger, kullanıcılara para kazanma fırsatı da sunuyor. Alan adınıza tahsis edilmiş blog adresinden kaliteli ve özgün içerikler paylaşarak takipçi seviyesine ulaşabilir, güzel içeriklerle Google sıralamasında yükselerek reklam geliri elde edebilirsiniz. Kendi blogunuzu istediğiniz şekilde düzenleyebilir, temayı ve görünümü değiştirerek kendi sitenizi biçimlendirebilirsiniz. 24.10.2008 tarihinde ülkemizde Diyarbakır 1. Sulh Ceza Mahkemesi 20.10.2008 tarih ve 2008/2761 sayılı kararı gereği erişime kısa bir süreliğine de olsa engellenmiştir. Daha sonra yasağın sebebinin justin.tv sitesinin, yayın haklarını almadan Lig TV yayını yapmasından dolayı kaynaklandığı ortaya çıktı ve bunun sonucunda delil yetersizliğinden ötürü dava kapatılarak Blogger’ın erişimi tekrar Türkiye’deki kullanıcılara açıldı. 23 Ağustos 1999 tarihinde Pyra Labs tarafından tasarlanan ve oluşturulan Blogger, şu an 2 milyonu aşkın üyesi ile, Google bünyesinde bütün dünyaya hizmetini sürdürmektedir.

Blogger’ın müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır.

Blogger Destek Yardım

Blogger destek sayfasından sorununuzla ilgili çözümler arayabilirsiniz. Ayrıca Blogger’la ilgili yaşamış olduğunuz sorunları yorumlar kısmından göndererek bizimle paylaşabilir ve sorunuza çözüm bulabilirsiniz.

Arama Terimleri: Blogger iletişim bilgileri, Blogger telefon numarası, Blogger mail adresi, Blogger canlı destek, Blogger müşteri temsilcisi, Blogger şikayet hattı, Blogger iletişim, Blogger çağrı merkezi, Blogger müşteri hizmetleri, Blogger hesabım kapatıldı, Blog nasıl açılır

Yorum Yap