1. Ana Sayfa
  2. Müşteri Hizmetleri
  3. D-Smart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Smart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Smart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
1

D-Smart çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisine musterihizmetlerimiz.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerinden D-Smart ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz. 0850 266 0266

D-Smart Müşteri Hizmetleri Numarası

2007 yılında kurularak Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformu ve internet sağlayıcısı olmayı hedeflemiştir. Kurulduğu tarihten itibaren sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren D-Smart her geçen gün güçlenerek müşterilerine hizmet etmektedir. 85 i HD olmak üzere 270 den fazla kanalı listesinde bulunduran ve içerikleri aktaran dijital yayın platformu olan D-Smart sürekli yenilikleri takip ederek tek fatura üzerinden hem tv yayınlarını hem de internet sağlayıcısını sunarak müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır.

D-Smart Go özelliği ile yayınları internet üzerinden de sunan D-Smart bilgisayar, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden keyifle izleme imkanı sunmaktadır.

D-Smart zengin içeriklerini her geçen gün geliştirerek ve 2010 yılından bu yana internet sağlayıcılığını da katarak tek fatura ile hizmet sunarak müşterilerinin memnuniyetini hedeflemektedir.

Telefon üzerinden iletişime rahatlıkla geçebileceğiniz D-Smart müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. E- posta adresi üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de iletişime geçerek bilgi alabilir ve işlemleriniz için yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Her geçen gün yayın kalitesini arttırarak ve internet sağlayıcılığı geliştirerek sunan D-Smart ücretlendirmeleri tek fatura altında çıkararak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

 

D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Smart müşteri hizmetleri numarası 

D-Smart Abonesi: 0850 266 0266
Abone Değilseniz: 0850 266 0000

D-Smart İletişim Hattı:
0850 266 0266

D-Smart İletişim Adresi

DEMİRÖREN TV CENTER 100. YIL MAH. 2264. SOKAK NO:1 34218 BAĞCILAR/İSTANBUL

D-Smart E posta Adresi

info @ dsmart . com . tr

D-Smart Whatsapp Numarası

D-Smart whatsapp numarası bulunmamaktadır.

Arama Sözcükleri: D-Smart çağrı merkezi, D-Smart telefon numarası, D-Smart müşteri hizmetleri,D-Smart şikayet, D-Smart iletişim, D-Smart müşteri hizmetleri numarası, D-Smart müşteri şikayetleri,D-Smart müşteri temsilcisi, D-Smart müşteri hizmetleri mail adresi, D-Smart müşteri şikayet

Yorum Yap