1. Ana Sayfa
  2. Alışveriş
  3. Ebebek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ebebek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ebebek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bir insanın en mutlu olduğu anlardan biri de hiç şüphesiz çocuğunun doğduğu zamanlardır. Bu zamanda ev ahalisini tatlı bir telaş kaplar. Yeni gelen misafire en iyi şekilde bakmak onu olabildiğince iyi büyütmek tüm ebeveynlerin temel amacıdır. Ebeveynler bebeklerinin doğup büyümesine kadar geçen sürede bebekleri için en iyi ürünleri alıp en güzel imkanlara sahip olması için çabalamaktalar. Bu durum da bir çok bebek ürünleri satan firmanın çıkmasını sağlamıştır. Bu mağazalardan biri de Ebebek’tir.

Ebebek hem bebek için hem de anneler için bir çok kategoride ürün satmaktadır. Bu ürünler arasında giyim&tekstil, bebek odası, banyo ve bakım malzemeleri, bebek bezi ve ıslak mendil, oyuncak ve kitap, anne ve bebek için araç gereçler, bebek için beslenme ürünleri, bebek için güvenlik malzemeleri ve emzirme ürünleri bulunmaktadır. Bir çok kategoride birbirinden güzel ürünleri hem perakende hem de online satışlarla müşterileriyle buluşturan Ebebek, günümüzün en ünlü anne&bebek markalarından biri haline gelmiştir.

Ebebek Halil Erdoğmuş tarafından kurulmuştur. 15 yıl önce yeni bebek sahibi olan Halil Erdoğmuş bebek bakımıyla ilgili konular hakkında yardım olabilmesi amacıyla bebek.com’u kurmuştur. Buradan bebeklerle ilgili bilgi paylaşımı yapılmış ve anne&bebek hakkında bir çok faydalı bilgi paylaşılmıştır. Ardından bu alandaki e-ticaret eksikliğini fark eden Halil Erdoğmuş e-bebek.com’u açmıştır. Bir süre bu şekilde devam edildikten sonra fiziki mağazacılık modeline de geçilerek perakende satışa başlanılmıştır. Bu alanda bir çok başarı sağlayan Ebebek Türkiye’de sayılı bebek mağazalarından biri haline gelmiştir. Ebebek iş prensibini kaliteli ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ürünler üretmek olarak belirlemiştir. Aynı zamanda bir baba da olan Halil Erdoğmuş bebeğinin doğup büyüyene kadar geçen zamanda nelere ihtiyacı olabileceğini belirlemiş ve bu alanlar da ürünler üreterek diğer ebeveynlerin de faydalanmasını sağlamıştır.

Ebebek’in çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Ebebek ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz sorunları iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Ebebek hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ebebek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 216 325 11 11

Ebebek İletişim Formu
E-bebek İletişim Formu

Arama Sözcükleri: ebebek çağrı merkezi, ebebek iletişim, ebebek müşteri hizmetleri, ebebek irtibat tel, ebebek şikayet hattı, ebebek telefon numarası, ebebek müşteri hizmetleri numarası

Yorum Yap