1. Ana Sayfa
  2. TV Kanalları
  3. Esra Erol’da Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası Başvuru Formu

Esra Erol’da Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası Başvuru Formu

Esra Erol’da Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası Başvuru Formu

Esra Erol’da

Yıllarca TV ekranlarında evlendirme programı yapan ve tüm Türkiye’de oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan güzel sunucu Esra Erol Özbir RTÜK’ün evlendirme programlarını yasaklaması sonucu yepyeni projesi Esra EROL’da ile hafta içi her gün Atv ekranlarında sizlerle olmaktadır. Değişen format ile artık insanları evlendirmek için çaba sarf etmeyen ekip daha insani ihtiyaçlara değinmek ve çözüme kavuşturmaktadır.

Küskünleri, dargınları ya da çeşitli sebeplerle ayrı kalmış insanları bir araya getiren program bu yönü ile de kısa sürede beğeni toplamış ve kendi yayın kuşağının en iddialı programı olmuştur. Yine Esra Erol ve ekibi bir araya getirme işlerini yapabilmek için son derece yoğun mesailer harcamaktadırlar.

Evlendirme programlarını aksine daha insani yönü ağır basan programda oldukça duygusal anlarda yaşanmaktadır. Özellikle kavuşma anları ekran başına binlerce izleyiciyi oldukça derinden etkilemektedir. Ayrıca programa başvurup hayalleri yarım kalmış ya da hiç tamamlayamamış insanlara da bu hayallerini yapabilmeleri için fırsat ve olanaklarda tanınmaktadır.

Hiç gelinlik y ada damatlık giymemiş insanlara bu imkânı sağlaması ile toplumun birçok tabakasından son derece olumlu eleştirilen alan program. Yine Esra Erol’un kendine haz samimi, eğlenceli bazen de duygusal sunumu ile ayrı bir hava yakalamaktadır. Zaten büyük bir hayran kitlesi olan sunucuyu hayranları da bu programda yalnız bırakmayarak her türlü desteği de sağlamaktadırlar.

Yenilenen formatı ile kaldığı yerden sizlere yardımcı olabilmek için elindeki tüm imkânları kullanan Esra Erol’la programı hafta içi her gün 16:20 den ana haber bültenine kadar Atv ekranlarında sizlerle olmaktadır.

Esra Erol’da çağrı merkezi, iletişim, başvuru hattı telefon numarası bulunmaktadır. Ayrıca aşağıdaki başvuru linkini tıklayarak Esra Erol’da programına başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Esra Erol’da hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Esra Erol’da Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası
0212 975 0505

Esra Erol’da Başvuru Formu
başvuru formu

Arama Terimleri: esra erol’da iletişim, esra erol’da çağrı merkezi, esra erol’da irtibat tel, esra erol’da şikayet hattı, esra erol’da müşteri hizmetleri, esra erol’da mail adresi, esra erol’da iletişim formu, esra erol’da başvuru, esra erol’da başvuru formu

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Merhabalar Esra Hanım;

    Öncelikle sizi tebrik ediyorum bir çok insanın duasını alıyorsunuz. Çalışıyorum ve sizin program saatlerinde fakat akşam işten geldikten sonra film izlemek yerine sizin gün içerisindeki programınızı izliyorum. Sizden bir ricam var Allah rızası için anneme yardım edin. Annem çok yaşlı hasta yıllar öncesinden abimi akciğer kanserinden kaybettik. Rahmetli abim 3 çocuk babası idi büyük oğlu askerliğini yapmış olup diğer 2 çocuğu ilk okula gidiyorlardı. Abim hastalandığında dr lar hatırlayamıyorum 8 veya 6 ay ömrü kaldı dediler tabi dünyamız başımıza yıkıldı daha çok gençti. Gebze Farabi devlet hastanesin de yoğun bakımda yatarken abim in hayali memleketine gitmekti dr muz izin verdi annemde bir araç kiralayaraktan abimi memlekete götürdü. Eşi evlerinde kaldı 1 hafta sonra abim beni aradı telefonla kardeşim yetiş bizim eve eşim evimi boşaltıyor evimi götürüyor kardeşleri ile ne olur yardım et dedi. Gittim fakat yetişemedim gitmişlerdi. . Fazla uzatmak istemiyorum. Abim 3 veya 4 ay sonra mefat etti. Eşi cenazesine dahi gelmedi. Yıllar geçti büyük oğlu annesiyle gitmemişti bizimle kaldı. Annem yıllarca hukuk mücadelesi verdi fakat 2 torununu göstermediler. Halada göstermiyorlar Esra hanım annem hasta zaten tek isteği ölmeden önce torunlarını görmek bir kez olsun sarılmak. Ne olur yardımcı olun anneme mahkeme yolu ile aşamadık. Annemin bu son arzusunu ne olur yerine getirmeme yardımcı olun.. Annem sürekli Allahım torunlarımı ölmeden önce görmeyi sarılmayı nasip et diye dua ediyor. Zaten ortanca çocuk balkondan düşmüş diyorlar ve yürüyemiyor .Abimin kızı da evlenmiş teyzesinin oğluyla. Sizden ricam annemin gözü açık gitmesin Esra Hanım. Ben öbür dünyaya gittiğimde oğluma ne derim ne cevap veririm çocuklarını göremedim oğlum bakamadım emanetlerine diyor başka bir şey demiyor. Annemin feryadını duy ne olur.
    Annem bir kez olsun dünya gözü ile torunlarını görsün.
    Saygılarımla..