1. Ana Sayfa
  2. TV Kanalları
  3. Eurosport Tv Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Eurosport Tv Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Eurosport Tv Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Eurosport Tv

1989 yılında yurt dışında kurulan Eurosport TV, Türkiye’de tematik kanalların yaygınlaştığı dönemlerde burada da yayınlarına başlamıştır.  Dünyanın birçok ülkesinde yayın yapan kanal, farklı spor müsabakalarını canlı yayınlayan bir oluşumdur.

Hangi Spor Dallarının Müsabakaları Var

Futbol, basketbol, tenis, bisiklet, Formula 1, motor sporları, hentbol,  voleybol, golf, at yarışı, olimpiyat oyunları ve daha birçok dalda canlı yayın yapmaktadır. Bu kadar geniş kapsamlı spor yayınları sunması, özellikle sporla ilgilenen kişilerin vazgeçilmez kanallarından biri haline gelmesinde etkili olmuştur. Yayın kalitesi, görsel özellikler ve sunum açısından en iyi spor kanallarından biri olduğu söylenebilir.

Eurosport Ödüllerinden Bazıları

Eurosport, 6 yıl içinde 14 kategoride 23 ödül almıştır.” En İyi Spor Programı spotları” ödülü, En İyi TV / Video Kampanyası ödülü, En iyi sanat yönü ve tasarımı, 2012 yılında En İyi Spor TV kanalı ödülü, En İyi Canlı Spor Kapsamı, En İyi Spor Şovu, 2014 yılında En İyi Spor TV kanalı, En İyi Spor Programı spotları ödülleri almıştır. En iyi spor gazeteci -Yordan Bozhinov, En İyi TV Organizatörü -Mats Wilander, En iyi spor web sitesi, Eurosport için altın 25 LIVE mini web sitesi ödülü, 2015 yılında En İyi Spor Yayıncısı ödülü, En İyi TV Hakları Sözleşmesi ödülü 2018-2024 Olimpiyat anlaşması şeklinde sıralanabilir. Eurosport yurt dışı merkezli bir kanal olarak Türkiye’de de geniş bir kitleye ulaşmaktadır.

Eurosport’un müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat Eurosport ile iletişime geçebileceğiniz iletişim formu bulunmaktadır. Eurosport henüz Türkçe destek sunmamaktadır ondan dolayı mesajınızı İngilizce olarak göndermeniz gerekmektedir.

Eurosport İletişim Formu

Yaşamış olduğunuz sorunları, önerileri, şikayetleri ve istekleri yorum kısmından bize iletebilir; firma yetkililerinin mesajlarınızı görebilmesini ve bizlerin sorunlarınıza yardımcı olabilmemizi sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: eurosport  tv iletişim bilgileri, eurosport  tv telefon no, eurosport  tv irtibat tel, eurosport  tv canlı destek, eurosport  tv müşteri temsilcisi, eurosport  tv şikayet hattı, eurosport  tv müşteri hizmetleri, eurosport  tv yayın donuyor

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (3)

  1. Sooneker finali neden yayinlanmiyor

    • İndian wells kadınlar final maçı izliyorum sunucu rezalet anlatım yok, yorum yok bilgi yok 5 dk da 1 konuşuyor maçın içine etti

  2. SNOOKER MAÇLARI NEDEN YAYILANMIYOR