1. Ana Sayfa
 2. TV Kanalları
 3. FOX TV Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FOX TV Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FOX TV Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
9

Fox TV

Huzur Radyo TV A.Ş. şirketi olarak kaydı olan Fox TV, İstanbul Zeytinburnu merkezli bir ulusal kanaldır. Haber, dizi, kültür sanat programı gibi geniş kapsamlı şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Fox TV, FOX News Corporation’ın Türkiye’de yayın yapan kanalıdır ve yayın hayatına 22 Nisan 1993 tarihinde başlamıştır.  Daha sonra 2007 yılında TGRT yayın haklarını devrettikten sonra aynı frekansla 24 Şubat 2007 tarihinde kurulmuş ve yayınlara başlamıştır. FOX HD de 2012 yılında yayın hayatına başlayan ve daha yüksek kalitede görüntü veren bir kanal olarak kaydedilmiştir. Fox Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk’ tür.

Fox TV Yayınları

Kanalın sabah ve akşamları ekranlara gelen haber kuşakları büyük beğeni toplar. Bunun dışında Şevkat Yerimdar, No 309, Kalbimdeki Deniz, Savaşçı, Bizim Hikâye, Kadın, Oğul bazı gösterimdeki dizilerdir. Programlardan da Bir İçeri Bir Dışarı, Milyonluk Resim, İlk Buluşma, Kaybolan Çiçekler, Merve Yıldırım İle Benden Söylemesi, Mehmet Özer İle Mutfakta, Seninle Çok Güzel… İnternet üzerinden kanalı takip edenler için arşiv görüntüleri de yer almaktadır. Yani eski dizi ya da programları yeniden görebilirsiniz. Ayrıca iletişim bilgilerine de buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca dizilerle ilgili merak eden ilgi çekici konuları da internet adresi üzerinden görmeniz mümkündür.

Fox Sosyal Sorumluluk

FOX TV yayınlarında ırkçı, terör yanlısı, şiddeti ve ayrımcılığı öven içerikler bulunmaz. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerini destekleyen birtakım oluşumlar söz konusudur. Birçok sivil toplum örgütüyle anlaşmalı olarak yayınlar yapılmaktadır.

FOX TV’nin 0212’li müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden FOX TV ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından FOX TV hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

FOX TV Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 212 414 90 00

FOX TV İzleyici Temsilcisi Mail Adresi
izleyicitemsilcisi@fox.com

Arama Sözcükleri: fox tv çağrı merkezi, fox tv iletişim, fox tv telefon numarası, fox tv müşteri hizmetleri, fox tv ihbar hattı, fox tv izleyici temsilcisi, fox tv whatsapp ihbar hattı, fox tv irtibat tel, fox tv şikayet hattı

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (58)

 1. sn SN.DOGAN SENTURK
  HABER PROG.. DA NEDEN ENSES VAKALARI SANSURKENIYOR..!!!!!??,

  VERILMIYOR.ORTALIK YIKILIYOR..F.PORTAKAL UFACIK SADECE SIYASILERIN GIRUSUNU VERIYOR. BU NASIL HABERCILIK ???
  SAATLERCE ILGISIZ KONUDA OGRETMENLIK YAPIYOR. COCUK TECAVUZU VE ENSES GIBI DEVASA BOYUTLATDAKI EN ONEMLI VAHSETE S A N S U R IYUGULUYORSUNUZ ????

  siz gasteci DEGILSINIZ

  AMAN AILE BIRLIGI BIZULMASIN

  4.5 YAS.COCUGA ” B A B A S I ” 1.5 SENE TECAVUZ EDIYOR….

  SIZ SANSURLUYORSUNUZ

  U T A N.M A L I S I N IZ

  ENGIN DENIZ SARICIMEN

 2. İyi geceler dizi keyfimin içine ya arkadaş bu nedir ya reklamlar dan cikiyonuz aynı şeyleri yayınlayıp dakka dolmadan yine reklamlara giriyonuz dalgami geciyonuz insanlar la ya ayıptır 😡😡😡😡😡😡😡

 3. cumartesi akşamları kanalınızda yayınlanan kalbimdeki deniz dizisini tekrar eski gününe alın lütfen pazartesi akşamı beniğm dizim söz var star tv,de hanımla kavga etmek istemiyorum lütfen değiştirmezseniz bir dahaki sefer böyle nazik olamayacağımı belirtmek isterim. SAYGILARIMLA

 4. Muş bulanık balotu köyünde oturmaktayım. Orman ve su işleri bakanlığının fidan dağıtma projeleri varsa fidan talebimi fatih beyin haber saatinde dile getirmesi mümkünse yapabilir mi ? Saygılarımla…

 5. Ben çok iyi bir fox TV izleyicisiyim sizden ricam gündüz programlarınız akşamın tekrararı olmasın bir müzik programı komedi gibi programlar olsun gündüz evde olanlarıda sevindirirsiniz
  İyi günler dilerim

 6. merhaba,
  sizden ricamız emeklilikte yaşa takılanlar olarak bizim sesimizi duyurmanızı, emeklilik hakkımızın verilmesi için canlı yayında gündeme getirmenizi rica ediyoruz.

 7. Fox izleyicisiydim ama artık izlemem. Kadın dizisi ve bizim hikaye dizisi çok saçmaladı. Bahar’ın vücudu güya kanserden çürümüştü ama gel gör ki Ceyda’nın düğününda pasparlak. Sarp 5 yıl öne ölmüş doruğun Doğum tarihine bakılırsa ya da bir hamilelik 3 yıl sürmüyorsa ama hep sarp 8 yıldır yok deniliyor. Ve bunun gibi bir sürü şey. Velhasıl bu derece saçmalamış bir programı daha da izlemem.

 8. kadın dizisi mükemmel.oyuncular çok yetenekli.Gerçek yaşam abartısız bir şekilde anlatılıyor.Enver abi süper rol yapıyor.bu dizideki doğallık diğer dizilerde hiç yok.Bütün marifet sanırım yönetmen Merve hanımda.Merve hanımla tanışmak istiyorum.Bu mümkün mü acaba?

 9. konu aslında toplumda da bilinen bir durum.haber sunmayı bilen bi spiker bulamiyormusunuz.ntv den cnn den transfer edin yani artık midemiz bulanıyor siyasi görüş bildiren haber spikerlerinden .kendi düşüncelerini dinlemek zorundamıyım.haberi sunsun fikir belirtmeden haber yapmak o kadar zor mu.??çok iyi biliyorsa siyaseti parti kurşun mecburuyuz yorumlarina?

 10. LÜTFEN BİZLERE DESTEK VERİN !!! NEDENSE BU KONUYU KİMSE DİLE GETİRMEK İSTEMİYOR. LÜTFEN BİZE DESTEK VERİN…
  Seçim öncesinde toplumun her kesimine müjdeler verilmektedir. Bizler göz ardı edilmekteyiz . Zira sayımız yüz binleri bulmasına rağmen imkansızlıklar nedeniyle kendimizi ifade edememekteyiz. Aslında , hukuk anlayışına aykırı olarak , geriye doğru işletilerek çıkartılan bu kanun ülkemizin kanayan yarasıdır. Öncelikle bu sorunun artık bir çözüme ulaştırılması gerekmektedir.
  EMEKLİLİKTE YAŞA (HAKSIZLIĞA) TAKILANLAR
  YÜZ BİNLER GÖZ ARDI EDİLMEMELİ .
  ” ” ” TAKILMAYA DEVAM ETMEK ” ” ” İSTEMİYORUZ
  EMEKLİLİKTE YAŞA (HAKSIZLIĞA) TAKILANLAR
  1999 yılında çıkartılarak ,geriye doğru işletilmek suretiyle yaş şartı getirilerek ,emeklilik hakları elinden alınmış , bunun üzerine 2008 yıılında çıkarılan kanun ile yaş şartını beklerken çalıştığım için ileride alacağım maaşımın kesintiye uğrayacağı eyt mağduruyum.
  Bu kanunlar çıkartılırken ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar sebep gösterilmiştir. Vatansever olarak ülkemize katkıda bulunmak bizlere şeref verir. Fakat bildiğimiz kadarıyla insanları kaderiyle baş başa bırakacak anlamda ülkemizde seferberlik ilan edilmemiştir. Tam tersine Sayın devlet büyüklerimiz büyüyen Türkiye’yi işaret etmekte komşu ülke vatandaşlarına dahi kucak açmakta ve onları idame etmektedir. Ülkemizin şanına yakışanda budur. Fakat burada bir çelişkinin olduğu da gözden kaçmamaktadır. Seferberlik şartlarında dahi insanlara en azından bir ekmek karnesi verildiği bilinmektedir.
  Bunun yanı sıra ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar emekliliklerin hakları üzerinden etinden sütünden faydalanmak hesabıyla bu denli emeklilere yüklenmemelidir. Bir koyundan sadece bir post çıkabileceği unutulmamalıdır. Zira bizler ilk işe giriş tarihimizdeki mevcut kanun ve şartlar üzerinden , çalıştığımız süre içersinde gerek Sgk ya yaptığımız ödemeler gerekse devletimize verdiğimiz ve vereceğimiz vergilerimiz ile bu postu çıkartıp devletimize teslim etmiş bulunmaktayız.
  Kanunları ve hukuku geriye doğru çalıştırmak suretiyle maç oynanırken kural değiştirilerek bu haklara yaş şartı ile el koyulmuş olmasının yanı sıra birde üstüne mecbur bırakılarak yaşı beklediğimiz süre nedeniyle ileride almayı umut ettiğimiz maaşımızdan kesintiler yapılacak olmasını sadece hayretle karşılamaktayız.
  Yaşımız itibarıyla özellikle özel sektörde çalışanlar olarak iş bulma imkanlarımız çok kısıtlıdır. Memurların en azından bir iş garantisi bulunmaktadır. Bu şartlar altında özel sektör çalışanları ve aileleri tamamen kaderine terk edilmiş durumdadır.
  Bu konuyla ilgili AİHM de açılmış çok sayıda dava bulunduğu bilinmektedir. Bu davaları açanların düşüncelerine ve çaresizliklerine saygı duymakla birlikte , ülkemizin bu durumunun yurt dışına taşınmasını kişisel olarak tasvip etmemekteyim. KOL KIRILIR YEN İÇİNDE KALIR anlayışı ile Sayın devlet büyüklerimizin en kısa süre içerisinde bu haksızlığa son vereceğine gönülden inanmaktayım.

 11. Bugünkü yasak elma dizisinde barınaklar iyi yerler olarak gösterildi. Barınaklar ölüm kamplarıdır. Lütfen insanları yanlış yönlendirerek sokak hayvanlarını barınaklar yönlerdirmeyin.Birhavansever olarak bu hatanın düzeltilmesini istiyorum.

 12. Seçime günler kala bi ricam var neden siyasi bi program yapılmıyor yandaş medya çatır çatır seçim propagandası yaparken bizim hikaye kimin umrunda efendim lütfen sn portakal ve sn emeği geçen arkadaşlar

 13. Sayin fatih portakal ve İsmailkKüçükkaya sizlerden benim sesimi duyurmama llütfen yardımeedin ben işçi emeklisiyim eşim ayrıldım şiddetkumar ne zzulüm varsa 19 yılcçektim zar zor aayrıldım bir emekli maaşı yla çocukokutuyorum uüniversitede bu hayat şartlarında ev kira boğazkira rahmetli bbabamın maaşını almak istedim ama vermediler ssk emeklisi olduğum için babamda ssk emeklisi olduğundan dolayı bbaşkabir kurumdan yani eemekli sandigindan olmasi gerekiyormuş bu aadaletsizlige bu adil olmayan uuygulamanın kkaldırılmasını istiyorum Lütfen bu ricamin yetkililere duyurmama yardımedermisiniz benim gibi magdur olanlara yardımedermisiniz cçalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanına odabizimgibi kadın ssesimizikulak verir iinşallah

 14. Hocam elinizi ayağınızı öpüym kurbniniz oliymm ne olur ALLAH İÇİN AAH AŞKINA RAMAZAN GELMEDEN 4N 1K YI YAYİNLARMİSİNİZ KURBANINIZ OLUYUM ALLLAH İÇİN SİZDEN BİR İSTEGİM OLSUN ODA BU OLSUN NEOLUR BU SALİ YADA PAZARTESİ NEOLUR ELİNİZİ OPUYUM YADA OLMAZSA BARİ ARTİK YOUTUBE VERİN YAA ORDAN İZLEYELİM NEOLUR KURBANİNİZ OLUYUM İNŞAALAH ALLAH SİZİ MAHCUP ETMESİN VAROLUN FATİH ABİYEDE SLMLAR ÇOK SEVERİM KENDİSİNİ ABİ ELİNİİZ OLUYM NEOLUR ACİL OLARAK BU HAFTA İCERİSİNDE OLSUN NEOLURR ,😢😢😢😢

 15. Yasak Elma ve “Benzer” Dizilere Dair:

  Siz “neye” hizmet ediyorsunuz!?
  Bir de kadın bir yönetmenin filmi! Çok mu tutar, kazandırır, bu büyük SORUMSUZLUK!

  Çocuk-genç istismarı ve tecavüzlerinin,
  çocuk ve gençlerin yaşça çok büyük sapıklarla evlendirildiği( satıldığı)
  sübyancılığın, ensestin vb. insanlık ayıbı rezilliklerin, bu lanet olası devlette ağır cezalara çarptırılmadığı DOĞRU mu, değil mi!?…

  Yahu nedir bu, babası yaşında erkeklerle “aşk” yaşayan “çocuk kızlar” muhabbeti!
  Hele de “eski bir oyuncuya” hiç yakıştıramadım.

  Nedir bu iğrenç entrikalarla dolu ilişkiler…
  Hele o vasat, hâttâ zihinsel özürlü biriyle gibi yapılan basit “diyaloglar”…

  İnsanlara ne katıyorsunuz, ne!

  YETER YETER.

 16. Hocam elinizi ayağınızı öpüym kurbaniniz oliymm ne olur ALLAH İÇİN ALLAH AŞKINA RAMAZAN GELMEDEN 4N 1K YI YAYİNLARMİSİNİZ KURBANINIZ OLUYUM ALLLAH İÇİN SİZDEN BİR İSTEGİM OLSUN ODA BU OLSUN NEOLUR BU SALİ YADA PAZARTESİ NEOLUR ELİNİZİ OPUYUM YADA OLMAZSA BARİ ARTİK YOUTUBE VERİN YAA ORDAN İZLEYELİM NEOLUR KURBANİNİZ OLUYUM İNŞAALAH ALLAH SİZİ MAHCUP ETMESİN VAROLUN FATİH ABİYEDE SELAMLAR ÇOK SEVERİM KENDİSİNİ ABİ ELİNİİZ OPUYUM NEOLUR ACİL OLARAK BU HAFTA İCERİSİNDE OLSUN NEOLURR ,😢😢😢😢

 17. Liderlerin hepsini toplu olarak TV de tartışırken görmek istiyoruz. Katılmayan olursa (bunu göze alacaklarını sanmıyorum böyle bir fırsatı kaçırmak bence yanlış olur) katılanlar la böyle bir proğram yapılmasını şiddetle istiyoruz. Lütfen bu konuda yardım edin.

 18. slmlar fox haberi izliyoruz çünkü seviyoruz seviyoruz çünkü cesur ama bir kaç gündür bakıyoruz Sayın AKşener ve İYİ parti yok ve sayın Karamollaoğlu ve saadet yok yakıştıramıyoruz ama yüksek tepelreden ? yok canım olmaz merak işte

 19. Fox tv de yayımlanan kadın dizisi ve savaş cı dizilerin tekrarı varmı bilgi verirseniz sevinirim.

 20. Bir zamanlar yer gök aşk dizisi vardı çok güzeldi bence tekrar yayınlanmalı aksam yada gece kuşağı yada
  Haftasonu sabah olabilir böyle diziler yok artık oyuncular var ama harcanıyorlar güzel bir dizi yapılsında oynasın insanlar yeni diziler hep aynı ve basit icerik yok hikaye yok ezbere bence teşekkürler

 21. Yayında hep kesinti var bozuk sidi gibi yayın gidiyor nasıl kanalsiniz

 22. İyi günler, izleyebildiğimiz birkaç kanaldan birisiniz. Ben güvenlik soruşturması nedeniyle atanamayan bir doktor annesiyim. Emekli öğretmeniz. Diğer çocuğum da öğretmen. Mahkeme ortamı bile görmedik. Çocuğumda küçük bir ilde okudu. Herhangi bir eyleme katılmadı. Zor olanaklarımızla okuttuk. Oda sağ olsun başarıyla bitirdi okulunu 8 ay ha bu gün ha yarın atamasını beklerken adi postayla kapıda bir zarf bulduk. Doktor kızımızı ve bizi kapsamayan açık olmayan genel bir güvenlik engeli. Karşıda bir muhatap yok. bunlar daha işe başlamamış 6 yıldır okul hayatında olan gençlerimiz. Ne devlette ne özelde çalışmalarına izin veriliyor. Sesimizi kimseye duyuramıyoruz. Lütfen misafir ettiğiniz siyaset temsilcilerine iletiniz. Haberlerde bu güvenlik soruşturmalarıı da gündeme alırsanız mutlu oluruz.. Aile boyu psikolojimiz bozuldu. Kolay gelsin. Teşekkür ederim.

 23. Ben faditet alkan benim oğlum İsmail alkan askerlik yaptım izine geldi 16 saat içinde sitiresten kalp krizi geçirdi şehit lik kapsamına alınmasını istiyoruz biz yardımcı olmanızı istiyoruz benim iki oğlu var ama iki iş yok yardımcı olmanızı istiyoruz hükümet bu konu şehit lik kapsamına alınmasını istiyoruz biz maduruyuzzz Kars Sarıkamış

 24. Merhaba, sizden ricamız emeklilikte yaşa takılanlar olarak bizim sesimizi duyurmanızı, 1999 öncesi işe başlayanların, kazanilmis hakki olan emeklilik hakkımızın verilmesi için canlı yayında gündeme getirmenizi rica ediyoruz.

 25. Yalan haberleri bırakın artık bıktık

 26. Sayın fatih portakal bizler çalışan emekliler olarak kamu hastanelerinde çıkarıldı arkadaşlarımız işsiz kalmıştır tazminatlarımız hala verilmemiştir bu haberi canlı yayınınızda gündeme getirirmisiniz sesimizi duyurumusunuz

 27. İsmail beyin programını seyrediyorum konuğu olan hdp millet vekili adayı ahmet şık dinledim hep pkk ya toz kondurmuyor içeri giren hdp millet vekilleri ni savunuyor hdp millet vekilleri biz sırtımızı pkk ya dayadik pyd dayadik dedikleri için teröristlerle yan yana resim çekindikleri için içeri alındılar bazı gerçekleri görmek lazım ben siyasetten anlamam gördüklerimi yorumluyorum

 28. Bayram öncesi hiçbir ayrım yapılmadan emekli dul ve yetimlere verileceği söylenen 1000 tl eksik olarak örneğin yetimlere 500 tl olarak hesaplara yatırılmıştır.Bu durum infiale ve üzüntüye sebep olmuştur.Bu durumun haberleştirilmesini saygılarımızla rica ederiz.ÖNEMLİ NOT 4149000 NO LU HAT NE İŞE YARAMAKTADIR. ZİRA HİÇ BİR ŞEKİLDE CEVAPLANMAMAKTADIR.SİZLERİ SEVEN VE TAKDİR EDENLERİN SİZE ULAŞMASI NEDEN ENGELLENMEKTEDİR.

 29. Severek izlediğimiz BİZİM HİKAYE dizisinin artık ne hizmetle ne düşünceyle saçma bir şekilde sezon finali oluyor???!!!!! Fikri karakterindeki sürpriz çıkışları güzel oldu ama son Barışın karısı ne alaka….. Senaryoda seyircinin artık bunada katlanır diye düşüncenizden artık Film kalitesinide düşürdünüz SEYRETMEYECEĞİM Ve çok kötü olduğunuzda söyleyeceğim bu ne saçma son bir dizi seyircinizi kaybettiniz

  • Yayınlansın diye yazmadım kaliteli değişik bir hikayenin bu saate kadar izleyipte seyredenin bunuda kabulü olur diye uzatılmasından şikayetçiyim SEYREDİLMEYECEKSİNİZ

 30. Verdiğiniz numaralara birde baksanız iyi olmaz mı ulaşılamıyorsunuz aramalarımızda telefonlara dahi bakılmıyor sizce polis okulunda kamyon şoförlerinin eğitim vermesinin haber değeri yokmudur

 31. Günaydın
  Ben ykb emeklisiyim
  Hükümetin verdiği emekli bayram ikramiyesini alamıyorum
  Sebebi kendi sandığımız olması
  Böyle saçma birşey olur mu
  Lütfen gündeme getirir misiniz
  Saygılarımla

 32. kırklareli’nde fox izliyorum yayınınizda göruntü sesten önce akıyor.Bilginize

 33. Kesinlikle çok güzel bi diziyi mahvettiniz yazılan senaryoyu şiddetle kınıyorum dizi yayından kaldırılsın film oyuncularının iç çatışmaları yüzünden böyle bir senaryo yayınlayamazsınız ne demek bir yüzbaşı paşayı vuruyor böylemi örnek verip karalıyorsunuz Tsk yı …

 34. HDP gibi terörist grupların reklamını yapacak kadar parasız mı kaldınız.. Bu ülkenin ekmeğini yerken nasıl oluyorda bu ülkenin düşmanlarının reklamını yapabiliyorsunuz..

 35. sabah haber sunması için çıkarfığınız ezgi gözeger isimli kadını lütfen oturup bi izleyin .. konuşuyor konuşuyor kelime tekrarları gereksiz cümleler…arada nadiren susabildiğinde yani haberin videosu ekrana geldiğinde oh dünya varmış diyorsunuz.gerçekten kadın günü dedikodusu formatında aşırı ve kötü ses tonuyla konuşan bu kişiyi dinlemek işkence gibi şu anda reklam başladı da huzur geldi.

 36. Benim esim AKBANK emeklisi 1000 lira bayram ikramiyesini diger bankalar vermesine ragmen vermediler haber yayınlarınızda bu konuyu etraflıca rica ediyorum sayenizde bu maduriyet duzeltilsin selamlar

 37. Siz tarafsız değilsiniz baya kominist chp zihniyetisiniz 👎bu tv yi izlemicegim

 38. Ismail Küçükkaya ve Fatih Portakal. İkinizinde programlarını her gün seyrediyorum.Elestirilerinizide beğeniyorum. Bu gün Muharrem Ince için yaptığınız yorumları fazla abartılı buldum. Özellikle Sn Portakal siz.Fazla üstüne gittiniz. HATALI olduğunu söyleyip özür dilemesine rağmen.Dun gece neler yaşandığı halen muamma.Anlayisli olmanızı beklerdim.

 39. SABAH HABERLERİNDEKİ İSMAİL KÜÇÜKKAYA MUHARREM İNCEYE YAPTIĞI BÜYÜK TERBİYESİZLİĞİNİ KINIYORUM BİR FOX TV. İZLİYORDUK ONUDA MAHVETTİNİZ OLAN FATİH PORTAKALA OLDU.DAHA FOX TV.İZLEMEYACEĞİZ.HABER SPİKERLERİNİZ BİRAZ ADAM OLSUN.

 40. Fox tv neden avrupaya yayin yapmiyor diģer kanallar gibi izlemek istiyoruz.eğer yayin yaparsa cok seviniriz.

 41. Sn Fox TV yetkilileri her gün 10.45 de yayınladığıniz kadin dizisinin bu gün neden yayınlanmadığı ni doğrusu çok merak ettim bu diziyi bu saatte izleyen seyircilerin sizce hiç önemi yok yani ayrıca bunu söylemek için kanalinizi aradım santralde ki bayan kimseye bağlayamam elinizde kumanda var başka kanal izleyin dedi ama ben bu dizi yi takip ediyordum bilgilerinize

 42. ANKARA KEÇİÖRENDE 2010 yılında evinin banyosunda kurbanlık mal gibi parça parça vahşice ve işgence yaparak öldürülen sevgi aslan katili 8 buçuk yıldır bulunamadı bütün aile dağıldı 3 çocuk öksüz kaldı bunu için devlet büyüklerinden yardım bekliyoruz biran önce katilin çıkmasını istiyoruz katillerde indirim yapılmamasını istiyoruz insan canına katleden katiller idam olsun haberlerde başlıkolsun ankara cinayeti

 43. Merhaba Fox TV de yandanda uydu ve beraat eden ve takipsizlik kararı alanları unuttu ne olur bir hafta haberlerde 1dakika her gün gündeme getirerek biz veya mağdurlarının duasını alirsiniz

 44. Su an 09.07.2018 denk geldigi zaman eglenerek izledigim bi program olan ilk bulusma ve resmen rezilligin dibine vurmus program..5.000 tl kazanmak icin annesini rezil rusva eden onu üzen kişiyemi yanayim bunu yayinlayan yazan okuyan herkimse onami..yazik

 45. Ben tokattan büyük yıldız köyünden arıyorum şikayetim var sizden bir duyuru yapmanızı istiyorum benim evimin önünde köyün k analizasyonu patlamış muhtara söyledim muhtar özel idare müdürlüğüne müracaat etti iki tane vidanjör geldi ikiside arızalı koskoca tokat özel idare müdürlüğünde sağlam vidanjör yok yetkililere sesleniyorum biraz vatandaşa bakın ben tam 2 aydır bu sorun devam ediyor çocukların dışarı çıkamıyorlar pis kokudan hasta oluyorlar yetkililere haber verdik kimse ilgilenmedi sizden ricam bir televizyonda ilan yapsanız belki yetkililere duyar acaba o yetkililerin kapısının önünde kanalizasyon suyu aksa o pis su aksa ne yaparlar

 46. Ben tokattan büyük yıldız köyünden arıyorum şikayetim var sizden bir duyuru yapmanızı istiyorum benim evimin önünde köyün k analizasyonu patlamış muhtara söyledim muhtar özel idare müdürlüğüne müracaat etti iki tane vidanjör geldi ikiside arızalı koskoca tokat özel idare müdürlüğünde sağlam vidanjör yok yetkililere sesleniyorum biraz vatandaşa bakın ben tam 2 aydır bu sorun devam ediyor çocuklarım dışarı çıkamıyorlar pis kokudan hasta oluyorlar yetkililere haber verdik kimse ilgilenmedi sizden ricam bir televizyonda ilan yapsanız belki yetkililer duyar sayın tokat millet vekillerinin evinin önünde o pis su aksa ne yaparlar sayın valinin evininin önünde aksa ne yaparlar kardeşim ben köyün pis suyunu kanalizasyon nu kollamaya mecbur değilim herkes görevini doğru yapsın koltuk sevdasına kapılmasınlar hizmet etsinler
  acaba o yetkililerin kapısının önünde kanalizasyon suyu aksa o pis su aksa ne yaparlar

 47. sayın fox tv yetkilileri dizilerde işitme engeliler için ekrana koyduğunuz yazılar gece gündüz ekranda duruyor allah aşkına bu yazıları kaldırın çünkü bu yazılardan dolayı düagün bir haber, bir program izleyemiyoruz…… saygılar

 48. İSMAİL KÜÇÜKKAYA HABERLERDE YORUYOR İLKER KARAGÖZLE DEVAM EDİN SABAH HABERLERİNİ

 49. Azeri milyoner karımı nasıl elimden aldı

 50. sayın kanal yöneticileri izlenebilecek tek haber kanalı sizinki sizde sabah haber kuşagını daha erken saate alırsanız veya süresini uzatırsanız memrun oluruz işe erken gidiyoruz saat sabah yediden sonra ne izlenir acıyoruz diger kanalları yalan dolan siz sabah haber saatinizi erkene alırsanız memrun oluruz

 51. ,lütfen filimleri hint filimlerine çevirmeyin,on defa ileri geri gidip göstermeyin aynı şeyi,bu size izleyici sayısını artırmaz aksine azaltır,insanlara uf dedirtmeyim

 52. nedir bu kardeşim savaşçı dizisinin son 30 ab.seyretmek için 15 dk reklam seyretmek zorunda neden bırakıyorsunuz…yeter bu nasıl bi saçmalıktır tv kanallarımdan siliyorum sizi

 53. Her sabah inadına aşk dizisini zevkle izliyorduk
  Neden kalırdinız?
  Bıktık her gün kadın dizisinden tiksindim şimdide yasak elma
  Artık fox izlemiycem çevremdeki herkese de soyliycem .!

 54. KADIN dizisini çok beğenerek izliyoruz.
  Bir ricada bulunacağım, dizide ki müzik seslerinin yüksekliğinden konuşmaların sesi anlaşılmıyor.
  bilginize arz ederim …

 55. Kadın dizisi arttık aynı yerde saymaktan bıktık Birde şu Fon müzikleri bbıktırd ı artık baş ağrıyı yor …… Güzel bir dizi seyretmek istiyoruz

 56. Sabah yayınınızda bana sevmeyi anlat dizisini sürekli yarıda kestirip ardından yasak elma dizisini başlatıyorsunuz.yasak elma dizisini izlemekten gerçekten sıkıldık sürekli oynatılıyor yetmiyor en baştan başlatılıyor.tekrarı çok olan diziyi bu kadar oynatıp izleyiciyi daraltmasanız daha iyi olacağını düşünüyorum.bana sevmeyi anlat dizisini kesmeyip bence devam ettirin hem dizinin tadını çıkaralım hem de yine mi yasak elma tepkisi vermeyelim

 57. SAYIN FOX TV.YÖNETİCİLERİNİN DİKKATİNE;
  EKRANDA, OCAK SONUNA KADAR, ESKİ TÜRK FİLMLERİ GÖSTERİLECEK DİYE FRAGMANLAR DÖNÜYOR, AMA YARIM KALAN DİZİLERİN GELECEĞİ HAKKINDA TEK SÖZ YOK. BU DURUM BİZ İZLEYİCİLERİ ADAM YERİNE KOYMADIĞINIZI GÖSTERİYOR. BİR AN ÖNCE DURUMU DÜZELTMEZSENİZ HİÇ İZLEYİCİNİZ KALMAYACAK BİLESİNİZ.