1. Ana Sayfa
 2. İnternet Siteleri
 3. Google Maps Haritalar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Google Maps Haritalar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Google Maps Haritalar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Google Haritalar (Orjinal dilinde: Google Maps) internet devi Google tarafından tasarlanmış ve ücretsiz olarak hizmete sunulmuş bir çevrimiçi haritalama servisidir. Bilgisayarlarımızdan, akıllı telefonlarımızdan ve tabletlerimizden kolaylıkla ulaşabildiğimiz bu uygulama sayesinde, ister yürüyerek gitmek istediğiniz bir yol için, ister arabayla ya da toplu taşımayla gitmek istediğiniz yol için bilgi alabilirsiniz. Bilgi almanın dışında Google Earth programı sayesinde Windows XP, Windows Vista ve Linux tabanlı işletim sistemlerini kullanarak 3 boyutlu bir şekilde dünyayı gezebilir, ünlü sokaklarda dolaşabilirsiniz. Google Haritalar, bu yazılımın dışında artık internet tarayıcıları üzerinden de 3 boyutlu bir şekilde hizmet vermektedir. Yeni eklenen bir özelliği ile Google Haritalar, mekanlar ve konumlara yorum yapmanın dışında, o mekana ya da konuma fotoğraf, video ekleme şansı veriyor. Bu özellik sayesinde gitmek istediğiniz yer hakkında çok daha önceden fikir sahibi olabilir, çevresini görebilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. Bu tarz yeniliklere önem veren ve bu çalışmalarını son hızla yürüten Google Haritalar, özel günlerde özel tasarımlarla karşımıza çıkabiliyor. 1 Nisan’larda dünyaca ünlü oyunlardan biri olan “Pac-Man” temasına bürünen Google Haritalar, kullanıcılarına keyifli anlar yaşatıyor.

Zaman zaman Google Haritalar, ülkeler tarafından nota alabiliyor. Özel askeri bölgeler, bazı araştırma bölgeleri Google Haritalar’da yer aldığı zaman, ortaya büyük sıkıntılar çıkabiliyor. Geçtiğimiz günlerde Ankara Kara Harp Okulu’nun adres bilgisi ve krokileri paylaşıldığı için Türkiye tarafından sertçe uyarılan Google Haritalar, birkaç gün içerisinde bu görüntüleri kaldırmak zorunda kalmıştı. Ayrıca uydulardan gelen fotoğraflar sayesinde çöllerde, kutuplarda birçok noktanın haritalanmasını oldukça iyi gerçekleştiren Google Haritalar, bazı çöllerde gizemli yapılar ve şekiller yakalayabiliyor. Kullanıcıların ilgisini çeken böyle olaylar ile kullanım sayısını daha da arttırmış oluyor. Android ile 1 milyar kullanıcıya ulaşmış olan Google Haritalar’ın kullanımı gün geçtikçe artıyor ve genişlemeye devam ediyor.

Google Maps Haritalar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Google Haritalar(Google Haritalar) için müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır.

Aşağıdaki verdiğimiz Google Haritalar Yardım linkten sorununuzla ilgili yardımları inceleyebilirsiniz.  Ayrıca yaşamış olduğunuz sorunları yorum kısmından bizimle paylaşarak sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

Google Haritalar Yardım

Arama Terimleri: google haritalar iletişim bilgileri, google haritalar telefon numarası, google haritalar irtibat tel, google haritalar canlı destek, google haritalar müşteri temsilcisi, google haritalar şikayet hattı, google haritalar müşteri hizmetleri, google haritalar yer ekleme, google haritalar  yer silme, google haritalar şikayet, google maps yardım, google maps iletişim, google maps müşteri hizmetleri, google maps telefon numarası

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (95)

 1. Merhabalar haritalar yer bilimi için google resmi ekibi varmı beni aradılar yer bildirimi için 236tl ücret talep ettiler sadece haritalarda yer bildirimi için şüphede kaldım

  • Merhabalar, Google’nin yer bildirimi için ücret talebi bulunmamaktadır. Sizi arayıp Google adına para isteyenlere itimat etmeyiniz.

 2. Merhaba. Google Maps üzerinde, uydu görünümüzdeyken görüntü çözünürlüğü çok kötü. Bir türlü kaliteli görüntü alamıyorum. Google Earth programıyla açtığımda aynı yer son derece güzel görünüyor. Ancak tarayıcı üzerinde Google Maps uydu görünümünde görüntü kalitesi çok düşük.

  • Merhaba Serdar Bey, bunun bir kaç sebebi olabilir. Birincisi henüz o bölgelerle ilgili net görüntü elde edilememiş olabilir. İkinci olarak da Google Maps Türkiye .tr uzantıya geçtiği zaman bu sorun ortaya çıkmaya başladı. Yakınlaştırdığınız haritada tr uzantıyı silerseniz sorun büyük ihtimalle düzelecektir.

 3. Türkiye içi kullanım için Google Maps mi yoksa Yandex mi kullanmak daha faydalı. Açıkçası Yandex sokak görünümü resimleri daha net ama Google Maps daha güncel. Bir de Google Maps’in navigasyonu sorunlu diyorlar. Bilemedim.

  • Merhaba Doğan Bey, iki platform da farklı avantaj ve dezavantajlara sahip. Hangisini kullanacağınız kullanım alanınıza ve zevkinize göre farklılık gösterebilir. Ondan dolayı avantajları ve dezavantajları inceleyip size hangisi daha uygunsa onu tercihe edebilirsiniz.

 4. Telefonumda Google Maps uygulaması yüklü ancak açılmasıyla kapanması bir oluyor. Telefonum Samsung Galaxy S3 acaba eski diye mi çalışmıyor. Android sürümünden emin değilim hiç güncelleme yapmadım. Whatsapp konum olarak gelen haritaya tıklayınca Whatsapp’da hata verip kapanıyor.

  • Merhaba Arif Bey, öncelikle uygulamalarıma gelip Google Maps’a tıklayınız. Açılan panelden verileri temizle seçeneğini seçiniz. Ardından Google Play’i açarak menüye tıklayınız ve “uygulamalarım ve oyunlarımı” seçiniz. Oradan Google Maps’i güncelleyip tekrardan açmayı deneyiniz.

 5. Google Haritalar çok işime yarayan bir uygulama. Google Haritalar navigasyon özelliği bazen takılarak ilerlese de yine işimi görüyor. Belki düşük model telefonlarda çalışması biraz daha iyileştirilebilir.

 6. Telefonumdan GPS açık olmasına rağmen Google Maps yerimi bulamıyor. Harita üzerinde eskiden ok çıkardı ama şimdi sadece bekliyor. Birkaç defa konumu kapatıp açıyorum ama yine yok. Google Maps GPS yer bulma sorunu sadece bende mi var?

 7. Kendi web sayfama Google Haritalar üzerinden iş yerimin konumunu gösteren küçük harita eklemek istiyorum. Hani şu gelecek olan insanlar kolay bulsunlar diye. fakat ücretli bir hizmetmi bulamadım.

 8. Google Haritalarda sokak görünümünde bazı dükkan tabelaları blur yapılmışken bazıları açık durumda. Açık durumda olanlar da genellikle ülke genelinde hizmet veren büyük firmaların tabelaları. Google bu şekilde bir reklam mı yapıyor? Neden tüm iş yeri tabelaları blurlaştırılmıyor?

 9. Sürekli olarak Google Haritalarda internet bağlantınızı kontrol edin mesajı alıyorum. Bu çok sinir bozucu. İnternetim telefonumda sürekli açık ancak bir sebepten dolayı Google Haritalar bunu fark edemiyor. Belki 50 defa kaldırıp yine kurdum sonuç aynı. Sebebi ne olabilir?

 10. Merhaba. İş yerimi Google Haritalar’a nasıl kaydettirebilirim.

 11. Google Haritalar programını bilgisayarımda sıklıkla kullanıyorum. Sadece Google Earth’de olduğu gibi uçuş simulatörü kısmına biraz daha ağırlık verilmesini istiyorum.

 12. Merhaba. Telefonumda yüklü olan Google Haritalardaki mavi ok yanlış tarafı gösteriyor. Bu da beni sürekli olarak şaşırtıyor. Bunun düzelmesi için ne yapmam gerek?

 13. Selamlar. Google Haritalarda sesli anlatım özelliği mevcut mudur?

  • Merhaba

   Google Haritalar uygulamasında yerlerin turn by turn yol tariflerini kolayca almak için navigasyonu kullanabilirsiniz. Haritalar size yol tariflerini gösterir ve sizi hedefinize ulaştıracak en iyi rotayı bulmak için gerçek zamanlı trafik bilgilerini kullanır.

   Sesli navigasyon sayesinde trafik uyarılarını, hangi yöne döneceğinizi, hangi şeridi kullanmanız gerektiğini ve size uygun daha iyi bir rota olup olmadığını duyarsınız.

 14. Google haritalarda ekrandaki mavi ok olduğu yerde duruyor ve aniden alakasız bir konuma gidiyor. Navigasyon olarak kullanamıyorum bu yüzden. Bu sorun nasıl düzeltilir?

 15. Google Haritalar ilk çıktığında dünya üzerindeki bütün askeri bölgeleri gösteriyordu. Hatta Ege’deki füzelerimizin yerleri bile açıktı. Zamanla düzeltildi güzel oldu.

 16. Google Haritalarda yürüme sekmesine tıkladığım anda Google haritalar durduruldu mesajı alıyorum. Araç sekmesinde navigasyon özelliğini kullanıyorum. Ama yürüme sekmesinde Google Haritalar durduruldu mesajı çıkıyor. Bu neden kaynaklanıyor olabilir.

  • Merhaba

   Bu sorununuzu çözmek için aşağıdaki adımları takip ediniz

   1- Uygulama yöneticisinden haritalar verisini ön belleği temizleyip yeniden başlatınız
   2- Telefonu yeniden başlatınız
   3- Diğer navigasyon programlarını kaldırınız
   4- Google ile ilgili diğer programlarında ön belleklerini temizleyiniz

 17. Merhaba. Google Haritalar üzerinde bir konumu kaldırmak istiyorum. Konumu kaldırdığımda sadece bende mi gidiyor, yoksa bütün kullanıcılarda da kayboluyor mu? Bu özelliği tam anlamadım.

  • Merhaba

   Google haritalar üzerinden konum geçmişini kullanarak bu işlemi yapıyorsanız kapattığınız anda depolanmaz.
   Eğer google de bir işletmeniz var ise Google business üzerinden işletme ayarlarını kullanarak kalıcı konumları değişebilirsiniz.

 18. Google haritalarda bazı yerler net görünürken bazı yerlerin grafikleri daha kötü. Bu yerlerin grafikleri neden daha kötü? Mesela benim memleketimin olduğu yer net değil.

 19. GOOGLE HARITALARDA ARAMA MOTORUNA BENIM PATENTLI MARKAM OLAN AKÜ DÜNYASI YAZINCA YANINA KENDI ISIMLERINI YAZMISLAR ADRES OLARAK KENDI DUKKANLARINA GOTURMESI ICIN BU YAPILAN HAKSIZ KAZANÇ VE MUSTERI KANDIRMA OLAYININ DUZELTILMESINI ISTIYORUM NEREYE SIKAYET EDECEGIMI BILEMEDIGIM ICIN BURAYI UYGUN GÖRDUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.
  akü dünyası bizim markamız arkadaslar akü dünyası & erd.. akü ıle baslayan bır kayıt olusturmuslar bızım markamızla hıcbır alakaları yoktur bu hatanın bıran once duzeltılmesını ıstıyorum

 20. Google haritalar üzerinde mavi ok işareti çıkmıyor. Uzun süre bekliyorum ama mavi ok çıkmıyor.

  • Merhaba

   Geçerli konumunuzu haritada görme
   Google Haritalar’ı açın.
   Sağ alttaki Konumum Konum simgesini tıklayın. Mavi nokta, bulunduğunuz yeri gösterir.
   Haritalar geçerli konumunuzu nasıl bulur?
   Haritalar, bulunduğunuz yeri aşağıdaki gibi kaynaklardan tahmin eder:

   Web tarayıcınızın konum bilgileri.
   Konum Geçmişi açıksa telefonunuzun konumu.
   Tarayıcınızda Haritalar’a konum izni verme
   Bulunduğunuz yeri haritanın merkezine almak üzere konumunuzu görmesi için Haritalar’a izin vermeniz gerekir.

 21. Merhaba. Whatsapp üzerinden bana gelen konumu Google haritalar üzerinde açamıyorum. Google haritalar açılıyor ama ekran boş olarak dakikalarca bekliyor. Bu sorun düzelebilir mi?

  • Merhaba

   İnternet bağlantınızı kontrol ediniz ve telefonunuzu kapatıp açınız muhtemelen sorununuz çözülecektir.
   Sorununuzun devam etmesi halinde tekrar iletişime geçebilirsiniz.

 22. Merhaba. Google mapsi navigasyon olarak kullanıyordum ancak şimdi mavi ok bir türlü olduğu yerde durmuyor ve sürekli olarak ani hareketlerle yer değiştiriyor. Cihazı kapatıp açınca sorun gidiyor ancak ertesi gün ya da biraz süre geçince yine bu sorun çıkıyor nedenini bulamadım bir türlü bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

 23. Merhabalar,
  Google Maps de yer alan firmamızın telefon numarası yanlış yazılmış düzeltme önerin kısmından talebimizi yaptık ama halen düzeltilmedi ve orada yer alan telefonun sahibi bizim hakkımızda yasal işlem başlatacak avukatı arayıp duruyor. Bu konuda yardım talep ediyoruz.

 24. Merhaba Google haritalar uygulamasında bulunduğum sokağın ismini yanlış yazmışsıniz bu yüzden sıkıntı yaşıyoruz duzeltmenizi rica ediyorum hürriyet mahallesi ibibik sokak esenyurt sizin yazdığınız sokak ismi ibidik

 25. Merhaba;
  Öncelikle yeni bir mekana ev sahipliği yapmış bulunmaktayım. Google mapstan konum ismini değiştirme talebinde bulundum. Bu talrbin gerçekleşme süresi 14 iş günü olduğu cevabını almış bulunmaktayım. Ancak mekanın isim değişme öncelliğine ihtiyacım var. Bunun için ne yapabiliriz? ( 25 kaskm cumartesi mekan açılışımız gerçekleşecektir)

  Not: Mekanın önceki ismi crazy bay
  Yeni isim talebimiz White club.

  Emre Altunkaya
  White Club İşletme Yetkilisi

  İyi Çalışmalar

  • Merhaba

   Süreç bu şekilde sürmektedir.
   Bu kadar yakın bir sürede bunu yapabilmeniz mümkün görünmemektedir.
   Google business hesabı açarak ilerde bu tarz sorunların önüne geçmiş olabilirsiniz.

 26. Google Haritalar telefonumda başlamıyor.sürekli olarak internet bağlantınızı kontrol edip tekrar erişmeyi deneyin mesajı çıkıyor.

 27. Merhaba iyi günler ben yeni açmış olduğum kliniğimin konumu belirlerken isminde bir harf yanlış yazmışım çok defa düzeltme talebinde bulundum üzerinde baya zamanda geçti ama düzeltme yapılmadı google my business servisini aktif hale getirecem ama klinik ismi yanlış olduğundan düzeltilmesini bekliyorum.
  Şuanda google maps de gözüken : mulivet veteriner
  Olmasını istediğim : Multivet Veteriner Kliniği

  Sizde rica isim düzeltirebilir mi acil bir şekilde….Teşekkürler iyi çalışmalar

 28. google mapste istanbul bulanık görünüyor.diğer büyükşehirler iyi ama sadece istanbul belli olmuyor bunu düzeltebilirmiyim

 29. calistigim sirketin adresi haritaya yanlis kaydedilmis ve elimizde suan haritaya acilan mailin sifresi yok duzenleme onerme yaptim ama 1 aydan fazla gecmesine ragmen duzeltilmedi ne yapabilirim?

 30. Google haritalarda çevrimdışı özelliği varmış aktif hale getirmem lazım ama açamadım.her yerde internetim olmuyor o yüzden bana çok yararı olacak ama açamıyorum

 31. merhaba….
  şu anda işletme adresimiz yanlış görünüyor ve müşterilerimiz bize gelmekte büyük problem yaşıyor, bir kaç defa düzeltmek için tarafınıza ulaşmaya çalıştık ama çabalarımız sonuç vermedi. Adresimizi nasıl güncelleyebiliriz bize yardımcı olursanız çok seviniriz.
  iyi çalışmalar

 32. Adresimizin sokak görüntüsünde evimin camında çocuğumun resmini yayınlamışsınız bunu kesinlikle kabul etmiyorum.
  yeter onu hemen kaldırın yüzü bulanıklaştırılmış olsa dahi bunu kabul etmiyorum ve buna hakkınız yok
  adresimde apartman ismine kadar belli ve cam da çocuğum çıkmış hemeeeeen kaldırın. üstelik yaz olduğundan dolayı üzeri çıplak siz kim oluyorsunuz izinsiz yayınlayabiliyorsunuz.
  ne hakla yapılıyor anlamadım.
  sizi şikayet edeceğim.
  O RESMİ HEMEN KALDIRIN!!!!
  acil olarak geri dönün!!!!!!!

 33. İş yeri adres bilgilerimiz yanlış. Düzenlemek için posta seçeneği var sadece.Posta yoluyla posta gelmiyor çünkü verilen adrese posta yoluyla ulaşılamıyor. Bu durumda ne yapmamız gerekiyor.

  • Merhaba

   Aramada çıkan sayfanın alt kısmında düzenleme öneri i kullanarak durumu aktarınız.
   Bu işlemi bir kaç defa ve bir kaç farklı kişi ile yaparsanız süreç hızlanacaktır.

 34. Merhaba Ben İş yerimi taşıdım harita yerini taşımak istiyorum çok mesaj yazdım fakat arayan ilgilenen yada yardımcı olan kimseyi bulamadım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim Saygılar

  • Merhaba

   Aramada çıkan sayfanın alt kısmında düzenleme öneri i kullanarak durumu aktarınız.
   Bu işlemi bir kaç defa ve bir kaç farklı kişi ile yaparsanız süreç hızlanacaktır.

 35. Merhabalar, şirketimiz sürekli aranıyor google haritalar da konumunuz artık bulunmayacak bu nedenle güncelleme yapılması gerekiyor diyerek 3000 tl para isteniyor, ne yapmamız gerekiyor..

  • Merhaba

   Öncelikle kaynağı belli olmayan mesajlara ve maillere itibar etmeyiniz. Bu noktada öncelikle yetkili birimlerden gelip gelmediğini kontrol ediniz.
   Büyük firmaların google üzerinden google business hesabı açmaları daha faydalı olmaktadır.

 36. 10. Seviyede ouanı olan bir yerel rehberim. Google haritaları sık kullanıyorum. İşyerim yanlış yerde kaydedilmiş ve müşterilerim farklı yere gidiyor. Konumu doğru yere işaretlesem de, sürekli reddediliyor. Birden çok işaretleme diye, artık yer ekleme özelliği de çalışmıyor. Yardım bölümüne yazdığım her mesaj reddediliyor. İlgisiz bir yere yönlendiren bağlantı çıkıyor.

 37. merhabalar google haritalardaki konumumuz yanlış bunu nasıl düzeltebilirim

 38. iyi çalışmalar ben işyerimizin eski adresini güncellemek istiyorum kendim yapmaya çalıştım fakat yapamadım yardımcı olabilirmisiniz

 39. Merhabalar, yajlaşık bir senedir cevap bekliyorum. Sorun İstanbul, Küçükçekmece, İstasyon mahallesi resmi (K.Çekmece belediyesi) haritasında Yarımburgaz caddesi, Rıfat Ilgaz caddesi ve Halkalı Altınşehir İstanbul caddesi arasında kalan Konutbirlik Yarımburgaz olarak geçiyor. Defalarca İstasyon mahallesi olduğunu K.Çekmece Belediyesi resmi web sitesi mahalle harita ekleri ile düzeltilmesini talep ettim fakat hala ”Yarımburgaz” olarak geçiyor. Söz konusu alan ”Konutbirlik” İstasyon mahallesi sınırları içindedir. Lütfen Belediye web sitesine girip düzeltiniz. Zira ”Sahibinden.com” adresinde bir gayrimenkul satmak istediğinizde bölge ”Yarımburgaz” da çıkıyor. Resmi adres de ”İstayon mahallesidir”. Enkısa sürede hatanın düzeltilmesini talep ediyorum. Teşekkürler.

 40. Google Maps de yer alan firmamızın cep telefonu yanlış yazılmış düzeltme önerin kısmından talebimizi yaptık ama halen düzeltilmedi ve orada yer alan telefonun sahibi bizim hakkımızda yasal işlem başlatacak avukatı arayıp duruyor. Bu konuda yardım talep ediyoruz.23 Kasım 2017 de size yazmıştım halen cevap vermediniz. Lütfen yardımcı olun.

  • Merhaba

   Düzenleme önerini kısmını kullanarak yaptığınız işlemlerin yansıması 60 güne kadar uzayabilir. Google businnes hesabı açarak kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 41. Google haritalarda olmayan bir caminin işaretini nasıl kaldirtabiliriz.Gerçekte Cami yok fakat haritada evimin olduğu yerde cami gözüküyor…

 42. Uğur Kırtasiye adlı dükkanım taşındı fakat firma adı eski adresim de gözüküyor inceleniyor diyor fakat değiş miyor .eski adresim Bahçelievler mahallesi. Yeni adresimiz cumhuriyet mahallesi.

 43. Hepinize kolay gelsin. Mersin Cumhuriyet Polis karakolu güvenevler 20 Cadde No 1 olarak geçiyor. düzenleme Önerdim kaç kere, buna rağmen beni dikkate almadınız . burası Benimde görevli olduğum toplum destekli polislik Şube Müdürlüğü vatandaş Navigasyona bakınca Cumhuriyet Polis karakolu göründüğü için yanlış adrese geliyor.

 44. Merhaba
  Şirketimizi google haritalardan sürekli arıyorlar. Süremizin dolduğunu ve güncelleme yapılması gerektiğini söylüyorlar. biz firma olarak güncelleme yapmak istemediğimizi bildirdik ve karşı taraf iptalin 3000 TL+KDV şeklinde bir tutar olacağını söylüyor. Doğru olma olasılığı nedir.

 45. Peki google haritaların iletişim numarası yok diyorsunuz. Şirketimizi arayan bayan adını ve numarasını verdi. Google haritalar olarak firmaları arayıp güncelleme yapmamızı yada google haritalarda yerimizin gösterilmesi için bilgi veriyor musunuz? Yoksa sadece mail yoluyla mı iletişime geçiyorsunuz.

 46. Merhabalar. Kendim çilingir işi yapıyorum. Kendi isletmemi konumumu haritalara ekleyemiyorum . Askıya alinmistir diye bir sey cikiyor. Bizim isde kacak olarak calisan kisiler birden fazla yeri kendi isletmeleri olarak gösterip haritalara konum ekliyorlar bunun icin nasıl bir yol izlemem gerekli. Cvb icin simdiden tşk ederim.

 47. Merhaba
  Şirketimiz sürekli Google Maps kaydının süresi dolmuştur diye aranıyor. Eğer güncelleme yapılmaz ise konum bilgilerinin “kalıcı olarak kapatıldı” olarak görüntüleneceğini bildirdiler ve ücret talep ediyorlar. Gelen mail aşağıdadır. Güncelleme için ücret talep ediliyor mu?

  GOOGLE MAPS KAYDININ SÜRESİ DOLMUŞTUR DEVAMLILIK HAKKINDA

  Girişlerinde maps kaydı olan işletmeler,olmayan işletmelere göre, Google Haritalar’da %42 daha
  fazla yol tarifi isteği ve web sitelerine%35 daha fazla tıklama almaktadır.

  Google Harita Kaydı ;
  Google arama motorunda,firma isminiz ve iletişim bilgilerinizin olduğu
  panelin ücretsiz kullanım süresi dolduğu için bilgileriniz kaldırılacaktır.

  Güncelleme yapıldığı taktirde sektörünüzde yapılan aramalarda,

  Google arama motorunda ilk sayfada firmanızın;

  -FİRMA UNVANI,
  -10-15 ADET FİRMA FOTOĞRAFLARI
  -NAVİGASYON İÇİN HARİTA KAYDI
  -FİRMA İLETİŞİM TELEFONU
  -FİRMA ÇALIŞMA SAATLERİ
  -FİRMA WEB SİTE LİNKİ

  bilgileri yer alacak ve panelinizin devamlılığı istenilen süre dahilinde güncel olarak devam edecektir.Güncelleme olması durumunda seçilen süre içindeki değişikler ücretsiz olarak sağlanacaktır.

  Güncelleme yapılmadığı takdirde konum bilgileriniz 2 iş günü içinde kalıcı olarak kapatıldı olarak görüntülenecektir.Bu hizmetin iptali olup tekrar sıfırdan kurulumu 3000+kdv olacaktır.

  1 Yıllık 472+Kdv = 557 TL
  3 Yıllık 650+Kdv = 767 TL ( 6 Ay Google Promosyonu)
  5 Yıllık 885+Kdv = 1040 TL ( 1 Yıl Google Promosyonu)
  SINIRSIZ= 2000+KDV

  NOT:Yukarıdaki hizmet süre ve bedelleri tek bir lokasyon güncellemesi için geçerlidir.

  ÖDEMELER İÇİN SİZE ÖDEME PLANI YÖNLENDİRİLECEKTİR.Sonrasında fatura bilgileriniz için tarafınıza dönüş sağlanıp faturanız adrese yönlendirilecektir.

  SAYGILARIMLA
  İYİ ÇALIŞMALAR…

  Google Muvi Group
  Kurumsal Müşteri Temsilcisi
  ELİF Arslan : 0549 380 80 89

  • Merhaba

   Aracı firmaları kullanarak işlem yaparsanız bu firmalar ücret talep edebilir. Google sizlerden aldıkları bilgileri ücretsiz olarak kullanıma sunar. Bu işlemleri Google businnes hesabınızı açarak kolaylıkla yapabilirsiniz ve bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

 48. Kahramanmaraş Ekinözü ilçesi Ekinözü Belediyesinde Numarataj görevlisi olarak çalışmaktayım google maps da ve haritalarda Ekinözü İlçemize ait cadde sokak isimlerinin bir çoğu yanlış konum ve gerçeği yansıtmayan cadde ve sokakları içermektedir İlçemizin en son güncel cadde ve sokaklarını haritalara nasıl ekleyebiliriz kiminle bu hususla iletişime geçebilirim.

 49. merhaba kolay gelsin ben geçen gün haritalar da kendi evime baktım harita da yok bi de siz yazmışsınız google 2018

 50. merhabalar google haritalarda olan reklamım telefonu değiştirmek istiyorum ama başaramadım bu işletmenin yeni sahibiyim fakat eski sahibi kayıp ulaşamıyom oturumu şahsın adına açmamız gerekiyor bunu başka yolu yokmu

 51. Merhabalar,

  Kıbrıs Manolya Hotel adresimiz google haritalarda yanlış..bunu nasıl düzeltebiliriz?

 52. merhaba, onay kodum bir türlü gelmiyor ne yapmam lazım.?

 53. Merhabalar , Kayseri Ciğerci Mehmet Serçeönü Mahallesi Karacabey Sokak Gürsoy Apartmanı Altı No: 6/A Kocasinan Kayseri dışında başka hiç bir mahalle de Şubemiz kalmamıştır. Diğer Şubeler tarafımızdan kapatılmış olmasına rağmen O zaman ki ortaklar tarafından açılan Ciğerci Mehmet Alpaslan ve Ciğerci Mehmet Közde Künefe Talas bayileri halen Google ve Haritalarda gözükmekte olup ; haksız rekabete yol açmaktadır. Bu Problemlerin bir an önce giderilerek Ciğerci Mehmet Alpaslan ve Talas bayilerinin sistemden iptal edilmesini rica ederim.

 54. Iyi günler biz google map a checpoint pizza antalya adlı firma irtibat numarası yanlış olduğundan düzeltilmesi için ortala 3 ay da fazla süredir islem yaptık fakat numara bir türlü degismedi yanlış yazılmış olan telefon numarası sahibi bu durumdan hiç memnun değil lütfen vu konuda yardımcı olurmusunuz tesekkurler

  • Merhaba

   İşlemlerinizi google businnes hesabı açarak rahatlıkla yapabilirsiniz.
   Düzenleme önderin kısmını kullanarak yaptığınız işlemlerin yansıması iki ay kadar sürebilmektedir.

 55. merhabalar haritada işyerimi taşıdım google haritadan nasıl düzeltebilirim düzenleme yaptım lakin 2 aydır daha değişmedi.

 56. Merhabalar
  Gogole haritalar üzerine irtibat telefonu bulamıyorum.
  Yardımcı olurmusunuz.

  • Merhabalar Google Haritaları’nın telefon numarası bulunmamaktadır. Sorularınıza yardım sayfasından çözüm bulabilirsiniz.

 57. merhaba google mapsta ısletmem adına bır konum ekledım. facebookta da ekledım ancak ınstagramda fotografın ustune eklemek ıstedıgımde konumum cıkmıyor. yardımcı olur musunuz

 58. google navigasyon ile giderken 5 dk da bir navigasyon kendini küçültülmüş penecere moduna alıyor ben büyük ekran yapıyorum 5 dk sonra yeniden küçültüyor kendini önceden böyle birşey yoktu lütfen düzeltin bu problemi telefonum oneplus 3t.

 59. haritada bir üye işyeri görünüyor ama gerçekte o adreste öyle bir işyeri yok. bu durumlailgilenen birim varmıdır

 60. google maps te devraldığım dükkanın eski görüntüsü mevcut. yeni görüntü street bölümünde ne zaman görüntülenir ya da değişir.

 61. MERHABA ,
  BEN GOOGLE HARITALARDA GİTMEDİĞİM BİR YERE GİTMİŞ GİBİ GÖRÜNÜYORUM. O GÜN EVDE OLDUĞUMA EMİNİM AMA KONUM OLARAK ATAŞEHİRDE GÖZÜKÜYORUM VE BU EŞİMLE ARAMDA PROBLEM OLDU BÖYLE BİRŞEY MÜMKÜNMÜDÜR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 62. Merhaba eczanemiz faaliyette olmasına rağmen kalıcı olarak kapatılmıştır ifadesi günlerdir kaldirilmiyor.

 63. Merhabalar yeni almış olduğumuz iş bir mekanı restoranta çevirdik çok şükür işlerimiz iyi lakin restorana çevirmiş olduğumuz işletme eskiden giyimci olarak işlediği için Google Maps ta giyimci olarak gözüküyor nasıl düzeltebiliriz teşekkürler

  • Merhabalar, çözüm için:
   1-Google Haritalar’a giriş yapın.
   2-Bir yer arayın veya haritada bir yeri tıklayın.
   3-Sol tarafta, sayfayı aşağı kaydırın ve Düzenleme öner’i seçin.
   4-İlgili adımları takip ederek başvuruda bulunun.

 64. kirtasiye dukkanimi başka bir adrese taşıdım 6 ayi gecti fakat google map de eski adresim olan bahcelievler 18.cadde no 20/c de “ugur kirtasiye” halen gözüküyor silinmesini istiyorum

  • Merhaba

   Bu işlem için öncelikle adresiniz çıkan alanda düzenleme önerin kısmı bulunmaktadır. Burayı kullanarak değişen bilgilerinizi giriniz. Düzenlemenin işlenmesi 60 güne kadar uzayabilir.

 65. İphone veya samsun telefonlarda Adnan kahveci Esentepe caddesi no.6 Beylikdüzü İstanbul adresini konum olarak atınca galiba eski ismi olan galiba Ihlamur sokak gönderiyor Ihlamur sokak yok Esentepe caddesinin güncelleşmesini rica ediyorum

 66. İŞLETMEMİ ONAYLADIM NORMAL ARA MOTORUNDA CIKIYOR AMA GOOGLE MAPS HARITADA GÖZÜKMÜYOR SORUN NERDE

  • Merhabalar, adımları doğru izleyerek ekleme yaptıysanız bir süre sonra Google Maps’te de işletmeniz görünmeye başlar.

 67. Merhaba 2 ay önce şikayetimi bildirdim ancak durumda bir değişiklik yok.Hangi bilgilere dayanarak durum güncellemesi yapiyorsunuz bilmiyorum ama kalıcı olarak kapatıldı ifadesi kaldırılmamış hâlâ.

  • Merhaba

   Açılan ilgili kısımda düzenleme önerin sekmesini kullanarak gerekli önerilerde bulunabilirsiniz.
   Google businnes hesabı açarak bu işlemleriniz daha kısa sürede yapabilirsiniz.