1. Ana Sayfa
 2. İnternet Siteleri
 3. Google Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Google Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Google Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Google, internet aramaları, internet reklamları ve arama motorları için yatırım yapan çok uluslu bir Amerikan şirketidir. İnternet tabanlı ürünler ve hizmetler geliştiren Google, ek olarak ürettiği projelere ev sahipliği yapar. Google gelirinin büyük bir kısmı AdWords uygulaması sayesinde reklamlardan gelmektedir. Şirket, 1998 senesinde iki üniversite öğrencisi olan Larry Page ve Sergey Brin tarafından kurulmuştur. Bu ikili genelde “Google Guys” olarak anılmaktadır.

İnternet devi Google, ilk olarak özel bir proje ve özel bir şirket olarak 4 Eylül 1998 tarihinde kuruldu. Ve kuruluşundan 6 sene sonra, 19 Ağustos 2004 tarihinde halka arz edildi. Halka arzın gerçekleştiği zamanlarda Larry Page, Sergey Brin ve Eric Schmidt sonraki 20 yıl boyunca, yani 2024 senesine kadar birlikte çalışmak üzere bir anlaşmaya vardılar. Kuruluşundan bu yana misyonunu “dünyadaki bilgiyi organize etmek ve bunu evrensel olarak erişilebilir ve kullanılabilir hale getirmek” olarak belirten Google’ın resmi olmayan sloganı ise “Don’t be evil” (Kötü olma) olarak bilinmektedir. Bu resmi olmayan slogan Google mühendislerinden Amit Patel tarafından bulunmuştur.

Google’ın dünyanın her yerindeki veri merkezlerinde yaklaşık olarak bir milyondan fazla server’ın (sunucu) çalıştığı, bir milyardan daha fazla arama işlemini işlediği ve kullanıcılar tarafından oluşturulan verilerin her gün başına 24 PB (petabayt) boyutlarına ulaştığı tahmin edilmektedir. Kuruluşundan bugüne kadar hızla ilerleyen Google, dev büyümesini sadece geliştirmiş oldukları arama motoruna değil, çok daha fazlasına borçlu. Google Şirketi, Orkut, Google Buzz ve Google+ gibi sosyal platformlar aracılığı ile elektronik posta servisi olan Gmail servisi gibi projeler ile çok daha fazla kullanılır hale gelen Google, daha sonra bir internet tarayıcısı olan Google Chrome’u kullanıcıların hizmetine sundu. Google günümüzün en çok kullanılan servislerinden biri halinde ve Android telefonların gelişiminde büyük bir rol oynayarak her gün daha fazla gelişmekte.

Google’nin müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Google’nin Adwords müşterileri için iletişim numarası bulunmaktadır. Eğer Adwords müşterisiyseniz ve sorun yaşıyorsanız verdiğimiz 444’lü numara ile Google Adwords ile iletişime geçebilirsiniz. Google’nin yardım merkezi bulunmaktadır. Yardım merkezinden sorununuzla ilgili yardımları görebilir ve sorunlarınızı giderebilirsiniz. Diğer taraftan eğer Google ile ilgili aşamadığınız problemler varsa yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Google Yardım Merkezi

Google Türkiye İstanbul Ofisi
Eski Büyükdere Caddesi No: 294
34394

Google Adwords Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 21 07

Arama Terimleri: google iletişim bilgileri, google telefon no, google irtibat tel, google canlı destek, google müşteri temsilcisi, google şikayet hattı, google müşteri hizmetleri, google mail adresi

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (55)

 1. Merhaba. Google Chrome üzerinden Facebook ya da Google+ sitesine girmeye çalıştığımda ekrana 500 Internal Server Error hatası çıkıyor. Internet üzerinde pek çok anlatım mevcut ama hepsi İngilizce. Google Chrome 500 Internal Server Error hatasının çözümü nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

  • Merhaba Ayşin Hanım, bu sorun Google Chrome ayarlarınızdan kaynaklanmaktadır. Öncelikle Google Chrome geçmişinizi temizleyin ve tekrar girmeyi deneyin. Eğer sorun düzelmezse Ayarlar’a gelin. Ardından alttaki gelişmiş seçeneğini tıklayın oradan da en altta bulunan sıfırla seçeneğini tıklayarak Chrome ayarlarınızı sıfırlayın sorun büyük ihtimalle düzelecektir.

 2. Web sayfama Google reklamları almak için başvuruda bulundum. Yaklaşık 3 yıllık ve toplamda 1500 yazı olan sitem için 6 aydır bekliyorum. 3 günlük içi boş sitelere Google reklamlarının yayınlanması için onay verirken benim sitemin beklemesi hiç adil değil.

 3. Merhaba Chrome’da Türkçe karakter sorunu yaşıyorum. Varsayılan yazı tipini değiştirdim ancak sorun yine devam ediyor. Sadece Chrome’da karakter sorunu var internet explorerda aynı sorunu yaşamıyorum. Google Chrome’a alıştığım için explorer kullanmak zor geliyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

  • Merhaba, Chrome -> Ayarlar -> Gelişmiş Ayarları Göster -> Dil ve Giriş Ayarları’nı açtıktan sonra dili Türkçe olarak ayarlayın. Eğer sorun düzelmezse aşağıdaki adımları uygulayın.
   1. Chrome tarayıcısını açınız
   2. “chrome://flags/#disable-direct-write” linkini adres çubuğuna yazıp Enter tuşuna basın.
   3. Açılan sayfanın en üstündeki “DirectWrite Etkinleştir” seçeneğini seçiniz. Sorun büyük ihtimalle düzelecektir.

 4. Google.com anasayfa olarak ayarladım ancak Chrome’u açtığımda ilk anda sayfa görüntülenemiyor internet bağlantınızı kontrol edin uyarısı çıkıyor. Sayfayı yenilediğimde Google o zaman açılıyor. Bu istinasız hep bu şekilde. Nasıl çözebilirim sorun ne olabilir?

  • Merhaba Turan Bey, C:\Windows\System32\driver\etc klasöründe bulunan hosts dosyasını not defteriyle açıp içindekileri komple silip deneyebilir misiniz?

 5. Selamlar. Android telefonumdan Google Chrome’a girdiğimde internet bağlantım olmasına rağmen Chrome çevrimdışı olarak çalışıyor ve sayfalar açılmıyor. Google Chrome çevrimdışı çalışmasını engellemenin bir yolu var mıdır?

 6. Google Play’e giriş sorunu ile karşılaştım. Geçen hafta içi en son oyun indirdim. Bugün girdiğimde uygulama kapatılacak hatası veriyor. Bekle seçeneğini seçiyorum ama yarım saat beklettikten sonra yine Google Play uygulama kapatılacak uyarısı çıkıyor. Yardım edebilir misiniz?

 7. Merhaba. Chrome’da resimler açılmıyor. Sayfalar yükleniyor ama resimlerin olduğu yerlerde resimlerin isimleri görünüyor. Nasıl olduğunu bilmiyorum. Ayarlarına biraz baktım ama bilmeden de kurcalamak istemiyorum.

  • Merhaba Melike Hanım, yüklemiş olduğunuz eklentilerden dolayı sorun oluşmuş olabilir. Öncelikle Chrome’ye girdikten sonra gizlilik > içerik ayarları > tüm resimleri göster seçeneğini seçiniz. Eğer sorun düzelmezse Chrome’yi silip tekrardan yükleyiniz. Silip yüklerken özel ayarlarımı kaldır seçeneğini seçiniz.

 8. Google Chrome kendiliğinden yeni sekme açıyor. Genellikle bahis ve online oyun reklamları bu sayfalarda çıkıyor. Bu sorunu halletmek için ne yapmam gerek?

 9. Merhaba. Google Chrome kullanıyorum ve kullanırken nedeni belli olmayan bir şekilde kilitleniyor. Bazen 10 dakika sonra bazen 1 dakika sonra. Bilgisayarı resetlemek zorunda kalıyorum. Virüs olabilir mi? Taratıyorum ama bir şey bulamıyor.

 10. Google aramalarında benimle ilgili şeylerin gösterilmemesini istiyorum. Bunu nasıl sağlayabilirim? 10 yıl önceki artık geçerliliği kalmamış bilgilerim hala Google üzerinde aramalarda çıkıyor.

 11. Telefonumda Google görsel aramalarımda çıkan resimler bir yere kadar açılıyor ama sayfayı aşağıya kaydırdığımda diğer resimlerin sadece çerçeveleri görünüyor. Sürekli olarak karşıma çıkıyor bu sorun bir çözümü var mıdır?

 12. Merhaba. Chrome üzerinde hareketli görüntü olan yerlerde her defasında buraya tıklayarak Active X denetimini etkinleştirin uyarısı çıkıyor. Özellikle videoların açılacağı yerde. Buna sürekli olarak tıklamaktan sıkıldım. Bu uyarıyı bana sürekli vermesinin nasıl önüne geçerim.?

 13. Merhaba. Gmail sayfası birkaç gündür oldukça yavaşladı. Başka hiçbir site yavaş değil ancak Gmail’de mail okumaya çalışmak 5 dakikamı alıyor. Benden başka yaşayan var mı acaba?

 14. Telefonumdan Google PlayStore’a girdikten birkaç saniye sonra uygulama hata veriyor. Birkaç defa kaldırıp yeniden kurdum ancak değişen bir şey olmadı.

  • Merhaba

   1. Adım: Güçlü bir kablosuz ağ veya mobil veri bağlantınızın olduğundan emin olun.
   Öncelikle güçlü bir internet bağlantınız olduğundan emin olun. Kablosuz ağa bağlanabilirseniz bu en iyisidir. Kablosuz ağ erişiminiz yoksa güçlü bir mobil veri bağlantınız olduğundan emin olun. Ardından, indirme işleminizi tekrar deneyin.

   2. Adım: Play Store önbelleğini ve verilerini temizleyin
   Bu işlem, uygulamanın yeni bir başlangıç yapmasını sağlar ve sorunların düzelmesine yardımcı olabilir.

   Cihazınızın Ayarlar uygulamasını Ayarlar açın.
   Aşağı gidin ve Google Play Store’a Google Play dokunun.
   Depolama Alanı ardından Önbelleği Temizle’ye dokunun.
   Ardından, Verileri temizle’ye dokunun.
   Play Store’u yeniden açın ve indirme işleminizi tekrar deneyin.

   3. Adım: Cihazınızı yeniden başlatın
   Play Store’un önbelleğini ve verilerini temizledikten sonra indirme işlemi hâlâ başarılı olmazsa cihazınızı yeniden başlatın.

   Menü görüntüleninceye kadar Güç düğmesini basılı tutun.
   Kapat veya Yeniden Başlat seçeneği sunulursa buna dokunun.
   Onaylamak için Tamam’a dokunun.
   Gerekirse cihazınız tekrar açılıncaya kadar Güç düğmesini basılı tutun.

 15. Merhaba. Google Chrome bellek kalmadı hatası alıyorum. Bilgisayarım 16 GB ramli. Chrome bellek kalmadı hatası neden çıkıyor?

  • Merhaba Duygu Hanım, öncelikle tarayıcınızın geçmişini temizleyerek tekrar deneyiniz. Eğer sorun düzelmezse bilgisayarınıza CCleaner ya da Advanced System Care’i kurunuz. Ardından bilgisayarınızı güvenli modda açarak kurmuş olduğunuz programa girip temizleme işlemini yapınız. Sorun büyük ihtimalle düzelecektir.

 16. Merhaba sürekli olarak sertifika güvenilir değil hatası çıkıyor. Chrome kullanıyorum. Yardımcı olur musunuz? Sertifika güvenilir değil ne demek. Teşekkürler

 17. Goggle Chrome simgesine tıklamama rağmen Chrome açılmıyor. Aradan 10 dakika geçtikten sonra alakasız bir anda açılıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

 18. Kendime ait bir bloğum var. Google üzerinden Adsense başvurunda bulundum ancak kabul edilmiyor. Bloğumda sadece uçak ve araba resimleri var. Yaklaşık 2 yıllık bir bog ve resim sayısı 1000’in üzerinde.

 19. Kendi istediğim bir resmi Google üzerinde nasıl aratabilirim? Yazıyı yazarak aratabiliyoruz ama Google üzerinde resim aratma nasıl yaplıyor bulamadım.

  • Merhaba

   Google üzerinde arama yaptıktan sonra görseller kısmına giriş yaparak konu ile ilgili görsellere ulaşabilirsiniz.

 20. Google playe girdiğimde sürekli internet bağlantısı yok diye uyarı çıkıyor bunu düzeltmenin bir yolu var mı

 21. Google görsel sonuçlarında hiçbir resim çıkmıyor. Telefonla aratma yapıyorum sadece resimlerin çerçeveleri çıkıyor.

 22. birisi benim numaramı ve muzaffer zaman olarak ismim doğru soyadımı yanlış yazarak evlenmek isdiyorum bayan arıyorum diye ilan vermiş bunu nasıl kaldırabiliriz

 23. Bilgisayarımdan Google Chrome simgesine tıkladığımda ekranda Chrome yükleniyor yazısı dakikalarca kalıyor ve sonra hiçbir şey olmuyor. Chromeu baştan kurmalımıyım

 24. Merhaba. Google Chrome kendiliğinden kapanıyor. Sebebini bilmiyorum ama durup dururken hiçbir uyarı vermeden bir anda masaüstüne dönüyorum.Çalışan programlara bakıyorum oradada göremiyorum.yani komple kapanıyor.yardımcı olurmusunuz.

 25. hormail il olan mailimi açamıyorum çok acil ve önemli

 26. Öncelilkle Kolay Gelsin.Hesabımın Şifresini Unuttum Ve Kurtarma Telefon Numarası Ablama ait idi.Ancak Ablam Telefon Numarasını Değiştirdi Ve Kurtarma E-postasını İse Hatırlamıyorum Baya Oldu Kaydedeli.Lütfen Bana Yardım Edin.

 27. SÜRAT KARGO NİĞDE ŞUBE TELEFONU YANLIŞ SİZİN İNTERNET SİTESİNDE 03882132085 YAZMAKTA DOĞRU OLAN TEL NO 03882322085 LÜTFEN DÜZELTİRMİSİNİZ MÜŞTERİLERLE SÜREKLİ SIKINTI YAŞAMAKTAYIZ YARDIMCI OLURMSUNUZ

  • Merhaba

   Düzenleme önerini kullanarak doğru numarayı iletiniz.
   Bir kaç farklı kişi ve zamanda bu işlemi tekrarlarsanız süreç daha hızlı olacaktır.

 28. merhaba,
  telefonumun yazılımını zorunlu olarak güncelledim. mevbcut g mail için şifre yenilemesi yaptım. telefonuma giriş yaptığımsa senkronizasyon hatası alıyorum. telefonu üreten firma çağrı merkezi ile yaptığım görüşmede sorunun Google’dan kaynaklandığı iletildi. halen telefonumu (samsung galaksi core prime) aktive edemiyorum. sorunumun çözümünü rica ederim.

 29. sesli aramayı gerçekleştiremiyorum

 30. Merhaba google doğrulama kodları +600 653 000000ile başlayan bir nodan iki yönlü doğrulama kodu geliyor gmail giriş yaparken bu numara yazıyor normalde Google yazardı başında gelen doğrulama kodlarında.

 31. selam
  gogle lrondan fesbuk uzerınden arama yapamıyorum oncerı yapıyordu son 1 veye 2 hafdadır yapmıyor

 32. Gogle pilayer oturum acamiyorum tam kuruluyor ondan sonra hata olustu diyor

 33. Hesabıma iki adımlı doğrulama olarak yedek kodları koydum. Telefonuma indirdim ama telefonu sıfirlayinca hepsi gitti. Şimdi hesabı eklemek istiyorum ama yedek kod soruyor her şey doğru kurtarma telefon şifre e posta ama yedek kod olmadığı için gidemiyorum. Defalarca kurtarmaya çalıştım ama hesabin size ait olduğunu dogrulayamadik diyor

 34. Merhaba Admin bir sorum olucaktı .
  Mail adresimi daha güvenli kullanmak için mail adresim için telefon numarası aktif hale getirmiştim.Fakat telefon numaramı değiştirdiğim için mail adresimi açamıyorum sadece bilgisayarımda açık olarak duruyor ama yanlışlıkla çıkış yaparsam şayet, ulaşamayacağım tekrardan . Aktif olan hesabıma nasıl yeni numaramı aktive ederim veyahut ulaşabilirim. Numara değiştirmeden önce aklıma gelmediği için kullanmıyorum.
  Teşekkür ederim

 35. Bu ne şimdi sezon finalinde diziden soguttunuz n’olacak diğer sezonda filiz hapiste olacak savaşın annesi KÖTÜRÜM olup gerçekleri soyleyemeyecekmi hangi devirde yaşıyorsunuz neyin kafası bu

 36. Faturama google play den 24.99 kesilme yapılıyor benim üyeligim felan yok bur yere ama mesaj geldi türk telekom müşteri hizmetlerini aradım onlar bilgisi olduğunu söyledi kesinti yapılmış diyorlar ama lütfen bu abonelik midir nedir bilmiyorum bundan kurtulmak istiyorum

 37. Merhaba, ortalaması 4.5 puanlık bir işletmemiz var art niyetli olarak işletmeme hiç gelmemesine rağmen yorum yapmadan 1 yıldız verenler var karşı işletmelerin arkadaşları yada kendileri ön yargı oluşturmak için yorum yapmadan ortalamamı düşürmeye çalışıyorlar.yorum yapılmadan verilen 1 puanı kaldırmak yada yorum yapılmadan puan verilememsini istiyoeum eksiklerimizi bilmeden işletmeler kendini nasıl geliştirsin bu googleın eksiği yada hatasıdır.

  • Merhabalar, Google haritaları açıp Google politikalarını ihlal eden yorumu seçip Yorumun yanında üç nokta işaretini tıklayınız. Ardından uygunsuz olarak işaretleyerek inceleme isteyebilirsiniz.

 38. Türkiyede internet erişimi neden bu kadar kısıtlı ev interneti biz kamu kuruluşu değiliz yurtdışı sitelere erişim % 5 gibi bişey bu nebiçim internet kısıtlamasıdır insanları bıraktınız internetten üzerinden bile darbe peşinden koşuyor sunuz internet birimlerine sesleniyorum bu kısıtlama nedir ya yurt dışıyla ilgili hiç bişey araştıramıyoruz örneğin teknoloji , ticaret, kültür, basın, alışveriş vs işte anlayın türk milletini böyle kısıtlayamazsınız bu bir sanal darbedir bizde herşeyi araştırmak istiyoruz hakkımız

  • Merhabalar ilgili engellemeler şikayetler sonucu mahkeme kararıyla ülke içinde yapılmaktadır. Yurtdışı IP ile ya da IP değiştirme programları ile bazı sitelere ulaşım sağlayabilirsiniz. İlgili engellemelerle Google’nin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

 39. Merhaba google aramalarda ismimin kaldırılmasını istiyorum ne yapabilirim ?

  • Merhabalar, isminizin bulunduğu sitelerle iletişime geçerek isminizin silinmesini talep edebilirsiniz. İlgili sitelerde isminiz silinirse Google aramalarından da kalkar.

 40. Merhaba ben ve eşim 1.5 aydır gece gündüz nöbetleşerek google ın iş ortağı olan farminla da koyun besleyerek oyun oynuyoruz. Tam emeklerimizin maddi karşılığını alacağımız zaman bu farminla yetkilileri bizi banladılar. Multi kullanım gerekçesi ile. Sayın admin bir evde benim eşimin telefonu üzerinden bazende ev internet inden oynuyoruz. Bu banlanma gerekçesi olurmu? Lütfen müdahale edermisiniz.saygılarımızla