1. Ana Sayfa
  2. Müşteri Hizmetleri
  3. Hepsiburada Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiburada Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiburada Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiburada çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisine musterihizmetlerimiz.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerinden Hepsiburada ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz. 0850 252 40 00

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Numarası

2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismine aday olarak çalışmalara başlamamıştır. Hayaller ve hedefler ile yola çıkan hepsiburada gün geçtikçe güçlenmekte ve piyasada ben de varım demektedir. Online alışverişi geliştirerek müşterilerine hizmet eden hepsiburada hizmette kaliteyi esas alarak gelişmeye devam etmektedir.

Bugün Türkiye’de online alışverişin liderliğine oynayan hepsiburada 30 kategoride 12,7 milyonun üzerinde ürünü ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürmüştür. Yıllar içinde pek çok ödüle layık görülmüştür. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası olarak seçilmiş olup, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi olarak seçilmiştir.

Hepsiburada ve Abraaj Group, Türkiye e-ticaret sektörünü geliştirecek çok önemli bir anlaşmaya imza atmıştır. Büyüyen global piyasalarda yatırımlarıyla bilinen Abraaj Group, Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada’un azınlık hisselerini satın alarak büyümeye devam etmiştir.

Müşterilerine online alışverişin kolaylıklarını ve avantajlarını yaşatıp, ihtiyaç duyulan her şeyi tek bir noktadan karşılama imkânı veren Hepsiburada, bu anlaşmanın sağlayacağı ivme ile e-ticaret sektöründeki operasyon merkezi, bilgi işlem, CRM ve mobil alışveriş yatırımlarına hız katarak çalışmalara devam edecektir.

Doğan Online çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Hepsiburada, müşterilerine bebek bezinden kozmetik ürünlerine, cep telefonundan bilgisayara, dekorasyon ürünlerinden beyaz eşyaya kadar uzanan 30 farklı kategoride 500 binin üzerinde ürün sunmaktadır. Ayda 15 milyon ziyaretçiye hizmet veren Hepsiburada, e-ticaret pazarını büyütmeye odaklanan stratejisi doğrultusunda Abraaj Group’la anlaşarak gelişmeye ve müşterilerine hizmet etmeye devam edecektir. Geçtiğimiz 10 yılda önemli başarılar elde edip gelirlerini 25 kat artırma başarısı gösteren Hepsiburada, gücüne güç katan bu anlaşma ile hızlı büyümesine devam etmeyi amaçlamaktadır.

Hepsiburada şimdiye kadar müşterilerin hayatını kolaylaştıran birçok “ilki” gerçekleştirme amacıyla hareket etmiştir. “Tek tıkla alışveriş” hizmeti sayesinde müşteriler kredi kartı bilgilerini tekrar tekrar girmeden alışveriş yapabilmektedirler. Müşteriler ayrıca siparişlerini haftanın yedi günü “Randevulu Bugün Teslimat” hizmetinden yararlanıp aynı gün içerisinde alabilmektedirler. Müşteri deneyiminde mükemmellik peşinde olan Hepsiburada, kişiye özel teklifler sunabilmek için yakında başka inovatif uygulamaları da devreye almayı amaçlamıştır. Hepsiburada, müşterilerin harcama alışkanlıklarının geleneksel perakendeden online perakendeye kaymasına öncülük etmeyi amaçlayarak büyümeye ve müşterilerine hizmet etmeye devam edecektir.

Şu anda Hepsiburada’dan ayda 1 milyonun üzerinde ürün 5 ayrı depodan sevk edilmektedir. Eylül 2015’te Gebze’de faaliyete başlayan yeni operasyon merkezi ile tüm ürünlerde konsolidasyon yapılmaya başlamıştır. Üçüncü taraf satıcılara da hizmet verecek olan 100 bin m2’lik yeni operasyon merkezi, Türkiye’de e-ticaret alanında 2015 yılına  kadar yapılan en büyük ve en teknolojik depo yatırımı olarak görülmektedir.

Hepsiburada Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 252 40 00

Her gün  08.00 – 24.00 saatleri arasında çalışmaktadır

Arama Sözcükleri: Hepsiburada çağrı merkezi, Hepsiburada telefon numarası, Hepsiburada müşteri hizmetleri, Hepsiburada şikayet, Hepsiburada iletişim, Hepsiburada müşteri hizmetleri numarası, Hepsiburada müşteri şikayetleri, Hepsiburada müşteri temsilcisi, Hepsiburada müşteri hizmetleri mail adresi, Hepsiburada müşteri şikayet

Yorum Yap