1. Ana Sayfa
  2. TV Kanalları
  3. İlk Buluşma WhatsApp İletişim Telefon Numarası

İlk Buluşma WhatsApp İletişim Telefon Numarası

İlk Buluşma WhatsApp İletişim Telefon Numarası
1

İlk Buluşma

İlk Buluşma FOX’ un sevilen programı olmayı başarmıştır. Bir şaka programı olan yapım insanları kahkahaya boğmaya devam eder. Şaka yapılacak kişiyi kameralar ile dolu ortama getiren kişi, ekip ile irtibat halinde olarak şaka zede ile uğraşmaya başlar. Bu şaka sonucunda da izleyiciler kahkahaya boğan bir problem haline dönüşür.

İlk Buluşma Sunucuları

İlk Buluşma şaka programının sunuculuğunu Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever üstlenir. Bu ikili izleyicilere oldukça keyifli dakikalar yaşar. Şaka yapılan kişinin tüm dayanıklılığı bu yarışma aracılığı ile ölçülür. Şaka yaptıran kişiye Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever komutlar verir. Verilen komutun şaka zede kişi tarafından yapılması beklenir. Bu aşamalar gerçekleştikçe de para kazanma başlar. Ancak söylenilen komutları yapmak her zaman da mümkün değildir. Bu nedenle de ortaya oldukça komik görüntüler çıkar.

İlk Buluşma Formatı

Şaka yarışmasına katılmak için FOX internet sayfasında yer alan başvuru formunu doldurmak gereklidir. Bu formda şaka yapılacak kişi hakkında bilgiler istenilir. Daha sonra ekip tarafından değerlendirilen başvurular içerisinde seçim yapılır. Seçilen kişi ile irtibata geçilerek belirlenen mekâna şakacı getirilir. Bu aşamadan sonra ise heyecan ve kahkaha dolu anlar başlar. Genellikle kafe tercih edilen bu programda; garson ve diğer tüm çalışanlar aslında şaka ekibinin bir parçasıdır. Bu nedenle de her yandan şakacıya zor anlar yaşatılır.

İlk Buluşma Programına Telefon ve WhatsApp’tan ulaşabileceğiniz 0530’lu telefon numarası bulunmaktadır. Ayrıca İlk Buluşma programına katılabilmek için aşağıdaki verdiğimiz başvuru formunu eksiksiz doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

İlk Buluşma Programı Whatsapp Başvuru Hattı
0530 141 33 60

İlk Buluşma Başvuru Formu

Yorumlar kısmından programla ilgili istek, öneri, şikayet ve düşüncelerinizi sitemizde paylaşabilirsiniz.

Arama Terimleri: ilk buluşma iletişim bilgileri, ilk buluşma telefon no, ilk buluşma irtibat tel, ilk buluşma canlı destek, ilk buluşma müşteri temsilcisi, ilk buluşma şikayet hattı, ilk buluşma whatsapp, ilk buluşma telefon numarası

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. Katılmak istiyorum

  2. Eşime güzel bi şaka yaparak. Güzel bi anı kalmasını istiyorum