1. Ana Sayfa
  2. Müşteri Hizmetleri
  3. İsfanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsfanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsfanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsfanbul çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisine musterihizmetlerimiz.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerinden İsfanbul ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz. 0850 210 85 63

İsfanbul Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İSFANBUL, 650 milyon dolar değerindeki yatırım bedeliyle 26 Mayıs 2013’te ziyaretçilerine kapılarını açarak hizmete başlamıştır.

Gürsoy Grup bünyesinde faaliyet gösteren ve 600.000m2 bir alana yayılmış olan İSFANBUL, açık ve kapalı alışveriş caddeleri içerisindeki geniş marka yelpazesiyle her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunmaktadır.

Toplam 600 bin metrekarelik bir alanda konumlanan İsfanbul, hepsi birbirinden farklı mağaza cephelerine sahip benzersiz alışveriş merkezi mimarisiyle dikkat çekmektedir. Klasik alışveriş merkezlerinden farklı olarak, içinden nostaljik tramvay geçen, üç katlı açık ve kapalı alışveriş caddelerinden oluşan İsfanbul’da 200’ü aşkın mağaza yer almaktadır. Bowling ve en son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahip olan İsfanbul’un 8 bin araçlık otopark kapasitesi bulunan İsfanbul müşterilerine hizmet etmenin memnuniyetini yaşamaktadır.

İsfanbul içerisinde 7’den 70’e ailece eğlence sunan Tema Park ise 120 bin metrekarelik bir alanda konumlandırılmış olup ziyaretçileri görkemli masalsı şatosu ile karşılayan İsfanbul Tema Park’ta, 3 saniyede 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen, 50 metreden adrenalin dolu bir iniş yaşatan “Adalet Kulesi”, King Kong, Viking gibi heyecan dolu eğlence üniteleri ve 20 milyon dolarlık yatırımla, özel olarak 4 bin metrekarelik bir alana kurularak, “Fatih’in Rüyası” gibi 30’u aşkın ünite misafirlerin ilgi odağı olmaya devam etmektedir.

Bünyesinde bulundurduğu AVM ve Tema Park bütünleşik konseptiyle dünyada bir ilki gerçekleştiren Türkiye’nin entegre perakende dünyası İSFANBUL, 2015 yılında 24 milyonu aşkın ziyaretçiyi ağırlayarak bu alanda öenmli bir yere sahip olduğunu göstermektedir. Her yıl yaptığı yeni yatırımlar ile büyümeye devam eden İSFANBUL, üst üste aldığı uluslararası ödüllerle Türkiye’nin gururu olmaya devam edip müşterilerini memnuniyetine önem göstermektedir. European Star Award 2016’da Avrupa’da 800 Tema Park arasında ikinci defa En İyi 10 Park arasına girerek bu konudaki başarısını ortaya koyan İSFANBUL, 2015 yılında ICSC‘de “Avrupa’nın En Özellikli Perakende Projesi” kategorisinde jüri özel ödülünün, Superbrands’de ise “Türkiye’nin En Genç Süper Markası” ödülünün sahibi olarak başarılarına başarı katmaktadır. İSFANBUL ayrıca Atrax Ödülleri’nde “Türkiye’nin En İyi Tematik Eğlence Merkezi” ve Sign of The City Awards’te “Türkiye’nin En İyi Sosyo-Kültürel Projesi” ödüllerine layık görülerek bu alanda kaliteyi, eğlenceyi ve hizmeti esas aldığını göstermektedir.

İSFANBUL, bünyesinde Tema Park ve alışveriş merkezini bulundurma özelliğiyle dünyada başka benzeri olmayan bir örnek. 360 derece entegre perakendecilik anlayışıyla Tema park, otel, alışveriş merkezi ve gösteri merkezinden oluşan İSFANBUL, 7’den 70’e tüm yaş gruplarına uygun ailece eğlence imkanı snup Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı İSFANBUL Tema Park’ın yanı başında olan İSFANBUL Alışveriş Caddeleri, sadece alışveriş değil bir yaşam merkezi olarak da öne çıkmaktadır.

Temelleri 1988 yılında atılan Gürsoy Grup, sanayi, inşaat ve hizmet sektörlerinde özellikle tarihi eser restorasyonu alanlarında uzmanlaşmış, İstanbul’un önemli bina ve yaşam mekanlarına imzasını atmış olup örnek olmaya özen göstermiştir. Feshane binası, Miniatürk, 1453 Panorama Müzesi, Süleymaniye Camii, Huber Köşkü, Mısır Konsolosluğu’nun restorasyonu gibi projelerde yer alan Gürsoy Grup çalışmalarında önci olmayı hedeflemiştir. Gürsoy Grup, yılların birikimi ile hayata geçirdiği restorasyon ve mimari projeleri ile İstanbul’da hayata ve kente değer katmakta, eğlence sektörü ve perakende sektöründe ise İSFANBUL ve Venezia gibi güçlü projelerle büyük yatırımlara hız kesmeden devam ederek insanlara hizmet etmektedir.

İsfanbul  Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsfanbul müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır.
0850 210 85 63 

İsfanbul İletişim Adresi

Yeşilpınar Mah. Şehit Metin Kaya Sok. No:11/1 İdari Ofisler 34065 Eyüpsultan/ İSTANBUL

İsfanbul E posta Adresi

info @ isfanbul . com

İsfanbul Whatsapp Numarası

İsfanbul whatsapp numarası bulunmamaktadır.

Arama Sözcükleri: İsfanbul çağrı merkezi, İsfanbul telefon numarası, İsfanbul müşteri hizmetleri,İsfanbul şikayet, İsfanbul iletişim, İsfanbul müşteri hizmetleri numarası, İsfanbul müşteri şikayetleri,İsfanbul müşteri temsilcisi, İsfanbul müşteri hizmetleri mail adresi, İsfanbul müşteri şikayet

Yorum Yap