1. Ana Sayfa
  2. TV Kanalları
  3. Kelime Oyunu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu

Kelime Oyunu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu

Kelime Oyunu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu

Kelime Oyunu

Ali İhsan Varol tarafından sunulan Kelime Oyunu programı birçok programda gösterildikten sonra şimdi de Teve2 ekranlarında gösterilmeye başladı. Varol’un üstün sunuculuk yetenekleri ve soruların ilgi çekiciliği ile herkesi ekranlara kilitleyen bu yarışmanın formatı hakkında da birtakım bilgiler verelim.

Kelime oyununda 4 harflik kelimelerden başlanarak 10 harfli kelimelere kadar toplam 14 soru sorulmaktadır. Format kapsamında her bir harf 100 puana tekabül etmektedir. Eğer kişi sorulan soruyu direkt olarak bilirse bu durumda harf sayısı ile 100’ün çarpımı kadar puan almaktadır. örneğin 4 harflik bir kelime harf almadan bilinir ise bu durumda yarışmacı 400 puan almaktadır.

Ancak yarışmacı sorunun cevabını bulamıyor ise bu durumda harf alabilir. Bilgisayarın rastgele vereceği bir harf ile yeniden düşünecektir. Eğer bir harf ile bilirse bu durumda 400 puan yerine 300 puan alacaktır. Ancak yine de bilemez ise bu durumda harf almaya devam edebilir.

Yarışmacı aynı zamanda süre ile de yarışmaktadır. Bu kapsamda sürenin geçmemesi için butona basarak belirli bir süre düşünme hakkı da verilmektedir. Ancak butona bir kez basıldıktan sonra harf almak söz konusu olmamaktadır. Eğer butona basıp düşünme süresi içerisinde doğru cevap verilemez ise bilgisayar cevabı kendiliğinden açmaktadır. Bu durumda da harf sayısı ile 100’ün çarpımı kadar puan yarışmacının hanesinden silinmektedir. Örneğin 4 harflik bir kelimeyi bildiğini zanneden yarışmacı butona basıp cevap verir ancak yanlış çıkarsa belirli bir süre düşünme hakkı bulunmaktadır. Ancak bu sürede de bulamaz ise 400 puan hanesinden silinecektir.

Yarışmada bir bölümde toplam 5 yarışmacı yarışmaktadır. Bu yarışmacılardan en çok puanı alan kişi bölüm birincisi olmaktadır. Bununla birlikte bir hafta boyunca yarışan yarışmacılar arasından da haftanın birincisi seçilmektedir. 4 haftanın sonunda ise haftaların birincileri ayın birincisi olmak için yarışmaktadırlar. Yarışma sonunda puanlar aynı olursa bu durumda kalan sürelere bakılmaktadır. Kimin süresi daha çok kalmış ise o kişi birinci olmaktadır. yarışma sonunda da puan kadar para ödülü verilmektedir. Böylelikle yarışmacılar hem eğlenmekte hem de paralarını alıp dönmektedirler.

Kelime Oyunu çağrı merkezi, iletişim, başvuru hattı telefon numarası bulunmamaktadır. Aşağıdaki başvuru linkini tıklayarak Kelime Oyunu programına başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Kelime Oyunu hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kelime Oyunu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu
başvuru formu

Arama Terimleri: kelime oyunu iletişim, kelime oyunu çağrı merkezi, kelime oyunu irtibat tel, kelime oyunu şikayet hattı, kelime oyunu müşteri hizmetleri, kelime oyunu mail adresi, kelime oyunu iletişim formu, kelime oyunu başvuru, kelime oyunu başvuru formu

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Mrhb. İrandan yazıyorum. Türkçem yok aslında ama yazmak istedim. Kelime oyununu ailece izliyoruz. Program harika. Ali ihsan bey çok bilgili insan ve çok başarılı bir sunucu. Ama bazi kelimelerin , özellikle Arapca ve Farsca kelimelerin kokleri farklı söylenir örneğin noksan kelimesinin fasca kökenli olduğu söylendi ama Arapca…bi kaç kez böyle olmuş.