1. Ana Sayfa
  2. Alışveriş
  3. Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası

Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası

Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası

Kitapyurdu çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisine musterihizmetlerimiz.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerinden Kitapyurdu ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz. 0212 519 87 20

Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri Numarası

Kitapyurdu sadece internetten satış yapan bir kitabevi olarak kurulmamış olup aynı zamanda kültür hayatıyla ilgili konularda herkese açık bir bilgi ve buluşma merkezi olabilmek arzusuyla kurulmayı hedeflemiştir.

Kitapyurdu’nda satın alma mecburiyeti olmadan arzu ettiğiniz sıklıkta misafir kullanıcı olarak giriş yapabilirsiniz, mağazayı tanıyabilmekte, istediğiniz eserleri alışveriş listenize ekleyip satın almadan orada tutabilmekte ve dilediğinizde bu eserleri satın alabilmektesiniz.

Kitapyurdu, okuyucu aradığı kitapları oturduğu yerden rahatça bulabilsin diye kurulmayı amaçlamıştır. Kitapyurdu herkesin bildiği bir sözü ele almıştır: “Vakit nakittir.” Okuyucunun aradığını bulması; aradığını zamanında bulması; aradığını zamanında ve en uygun ekonomik şartlarda bulabilsin diye kurularak müşterilerine hizmet etmektedir. Kitapyurdu, okuyucu kitap-kültür dünyasında olan biteni takip edebilsin diye kurularak müşterilerine en kısa ve hızlı yoldan hizmet etmenin amacıyla hareket etmektedir.

Kitapyurdu 1985’ten beri Babıali’de kitabevi, yayınevi, dağıtımcılık, matbaacılık ve bilişim alanında faaliyet gösteren Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. tarafından kurulmuştur. Kitapyurdu, okuyucu- yayıncı-dağıtıcı problemini yakından tanıyan ve bu problemi yaşayarak gören; teknolojiyi problemleri çözmek ve ihtiyaçlara cevap verebilmesi amacıyla izleyen iddianın adı olarak ortaya çıkmayı amaçlamıştır.

Kitapyurdu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Kitapları internet sitesi üzerinden seçerek sepetinize ekleyiniz. Sepete eklediğiniz ürünleri satın al kısmını kullanarak sipariş olarak geçebilirsiniz. Adresinizi ve kişisel bilgilerinizi sipariş vermeden önce kontrol ediniz. İletişim bilgilerinizi boş bırakmayınız ve aktif olarak kullandığınız bir e posta adresiniz ile işlemleriniz tamamlayınız.

Kitapyurdu Sipariş Ödeme İşlemleri

Ödeme Metodu adımında Kredi kartı, “Havale/EFT veya Posta Çeki” ve BKM Express seçeneklerinden birini tercih edebilerek işlemlerinize devam edebilirsiniz. Devam butonuna basarak sipariş onayı adımına geçebilir ve işleminizi onaylayabilirsiniz.

“Satış Sözleşmesi ve ön bilgilendirme formunu okudum ve kabul ediyorum” kutucuğunu işaretleyip, “Siparişi Onayla” butonuna bastığınızda siparişiniz sisteme kaydedilecektir. Onayla butonuna basınca açılan yeni sayfada, üye girişi yaptıktan sonra ana sayfamızın sağ üst köşesinde göreceğiniz “Sipariş Takibi” sekmesinden siparişinizi takip edebileceğiniz “Sipariş Numarası”na ulaşabilir ve siparişinizin hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

“Siparişi Onayla” adımında iken, ön bilgilendirme formunu, teslimat ve sipariş bilgilerinizi özet şeklinde görebilmektesiniz. Gerekli gördüğünüz düzeltmeleri ilgili adıma tıklayarak dönebilir ve değişiklikleri yaparak işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Satın aldığınız ürün veya hizmete ilişkin olarak satıcı ve alıcı arasında online olarak kurulan Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesi bağlantısı sipariş onay e-postasıyla birlikte size iletmektedir. Sipariş bilgileriniz kitapyurdu . com kayıtlarında üç yıl süreyle saklanmaktadır. Satış tamamlandıktan sonra internet sitemiz üzerinden sipariş detaylarınıza ve mesafeli satış sözleşmesine ulaşabilmektesiniz.

Kitapyurdu Sipariş İptali

Kitapyurdu sitesi üzerinden verdiğiniz siparişlerinizin iptali için e posta adresini ve kitapyurdu müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz.

Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 519 87 20

Kitapyurdu İletişim Adresi

Yenibosna Merkez Mahallesi Cemal Ulusoy Caddesi No:43 Bahçelievler/İstanbul

Kitapyurdu E posta Adresi

editor @ kitapyurdu . com

Arama Sözcükleri: Kitapyurdu çağrı merkezi, Kitapyurdu telefon numarası, Kitapyurdu müşteri hizmetleri, Kitapyurdu şikayet, Kitapyurdu iletişim, Kitapyurdu müşteri hizmetleri numarası, Kitapyurdu müşteri şikayetleri, Kitapyurdu müşteri temsilcisi, Kitapyurdu müşteri hizmetleri mail adresi, Kitapyurdu müşteri şikayet

Yorum Yap