1. Ana Sayfa
  2. Müşteri Hizmetleri
  3. MasterChef Türkiye Başvuru Formu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

MasterChef Türkiye Başvuru Formu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

MasterChef Türkiye Başvuru Formu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
1

MasterChef Türkiye çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri başvuru telefon numarası başvuru formu bilgisine musterihizmetlerimiz.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerinden MasterChef Türkiye ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

MasterChef Türkiye 2019 Başvuru İletişim Numarası

MasterChef Türkiye 24 Ağustos 2018 yılında yayına başlamıştır. Başka bir ülkede yayınlanan MasterChef programını alarak Türkiye’ye getiren ve uyarlayan Acun Medya bu konuda gayet başarılı olmuştur. Orjinali  Fox Broadcasting Company kanalında 27 Temmuz 2010 tarihinde başlayan bu program birçok ödüle layık görülerek büyük bir başarı yakalamıştır. Acun Ilıcalı bu programın yayın hakkını alarak Türkiye’ye uyarlamıştır. Aynı sistem üzerine kurulan MasterChef Türkiye ilk bölümünden itibaren büyük bir beğeni almıştır. Üç usta aşçının önünde hünerlerini zaman sınırlaması içinde sunmaya çalışan amatör aşçılar kıyasıya yarışa girmekte ve her hafta eleme usulü büyük finale yaklaşmaktadırlar.

MasterChef Türkiye her geçen gün artan başvuru ve izlenme artışı ile başarıyı yakalarken birbiri ile yarışan aşçılar yarışmaya heyecan katmaktadır. MasterChef Türkiye’de üç usta aşçı öncülüğünde yapılan çeşitler profesyonel aşçılar tarafından tadılarak kriterlere uyup uymadığı kontrol edilmektedir.  Peki bu usta aşçılar kimler tanıyalım.

MEHMET YALÇINKAYA KİMDİR?

Mehmet Yalçınkaya, 1988’de orta öğrenimini bitirerek mesleki kariyerine Türkiye’nin üst düzey tesislerinde görev alarak devam etmiştir.

2004 yılında İstanbul Yemek Akademisinde insan anatomisi ve sindirim sistemi üzerine eğitim alarak kendini geliştirmiştir. Çeşitli yıllarda farklı dergi ve yayınlarda makaleleri yayımlanarak bu alanda kendinden söz ettirmiştir. Eğitim çalışmalarına devam ederken bazı alanlarda dünya üçüncülüğü alarak daha sonrasında birçok ünlü yemeklerde yer almıştır.

HAZER AMANİ KİMDİR?

Hazer Amani, TED Ankara kolejinden sonra ODTÜ’de sosyoloji okumuştur. Daha sonra Güney Afrika’da Cordon Bleu’de aşçılık eğitimi alarak eğitimine devam etmiştir. Okulunu birincilikle bitirdikten sonra Güney Afrika’da çalışmaya başlayıp ardından Cape Wine Academy‘de 4 yıllık bir program olan dünya şarapları ve şarap yetiştiriciliği alanında okumaya devam etmiştir. 2011 yılında en yaratıcı şef ödülünü almıştır.

SOMER SİVRİOĞLU KİMDİR?

1971’de İstanbul’da doğan Somer Sivrioğlu, 1996 yılına kadar Türkiye’de kalmıştır. Ardından Avusturalya’ya taşınarak restorancılığa annesinden aldığı eğitimler ile başladı. Annesiyle uzun bir zaman çalışan Somer Sivrioğlu, 25 yaşında kuzeni ile birlikte Sydney’de restaurant aaçmıştır. Köşe yazarlığı yanında radyo programı olan Lezzete Yolculuk’u sunarak çalışmalarına devam etmiştir. En iyi et, en iyi restorant, en iyi lezzet ödülü gibi ödülleri alarak başarıyı yakalamıştır.

MasterChef Türkiye Başvuru Formu

tv8 resmi web sitesi üzerinden ilgili program seçilerek başvuru yapılabilmektedir. Başvurular değerlendirilerek elemeler gerçekleşmekte ve uygun görülürseniz elemelere çağrılarak yarışmaya hak kazanabilirsiniz. Başvuru sırasında bilgileriniz özenle giriniz ve önemli olan size özel olan tarif ve benzeri çalışamalarınızı dikkatle aktarınız. Bu size avantaj sağlayacaktır.

 

MasterChef Türkiye 2019 Başvuru  Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MasterChef Türkiye müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır.
0(212) 987 30 70 (Tv8 izleyici temsilciliği numarası)

MasterChef Türkiye İletişim Adresi

Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No:29 Sarıyer / İstanbul

MasterChef Türkiye E posta Adresi

izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr

MasterChef Türkiye Başvuru Whatsapp Numarası

İsfanbul whatsapp numarası bulunmamaktadır.

Arama Sözcükleri: MasterChef Türkiye çağrı merkezi, MasterChef Türkiye telefon numarası, MasterChef Türkiye müşteri hizmetleri,MasterChef Türkiye şikayet, MasterChef Türkiye iletişim, MasterChef Türkiye müşteri hizmetleri numarası, MasterChef Türkiye müşteri şikayetleri,MasterChef Türkiye müşteri temsilcisi, MasterChef Türkiye müşteri hizmetleri mail adresi, MasterChef Türkiye müşteri şikayet, MasterChef Türkiye 2019 başvuru, MasterChef 2019 başvuru formu

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Nasıl bir yarışma bu adam kayırma bariz oluyor eşlem denen fesat ne konuştuğunu bilmeyen solistini ağlayan bir çocuk 2 bolumdur resmen korunuyor bizler ekrandan görebiliyoruz yapılanları bu gece olduğu gibi ben bursalı bitmek olarak dönerin çıktığı şehirde yaşıyorum ilk defa kağıt gibi bir pide ile acılı iskender dedikleri bir kebabı başarılı olarak gören o juri pişirdiği karşıdan görülen bir tabağı birinci yaptilar döner ustasının gözlükleri 3 numara heralde belli goremedi gorseydide birşey degismezdi hakan ve eşlem i yarışmada korunuyor millet aptal degil