1. Ana Sayfa
  2. TV Kanalları
  3. Payitaht Abdülhamid Konusu Oyuncuları İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası

Payitaht Abdülhamid Konusu Oyuncuları İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası

Payitaht Abdülhamid Konusu Oyuncuları İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası

Payitaht Abdülhamid

Payitaht Abdülhamid, Osmanlı Dönemine ışık tutan bir başka dizi ile izleyiciler ile buluşur. İzleyicilerin çok beğendiği bu filmde Sultan Abdülhamid’ in hayatı konu edilir. Kısa sürede TRT 1’ in en sevilen dizileri arasında yerini almaya başlamıştır. Osmanlı tarzı dönem dizileri izleyicilerin her zaman ilgisini çeker. Bu nedenle de izleyiciler oldukça beğendiği bu diziyi reytinglerde üst sıralara taşımıştır. Zengin oyuncu kadrosu, dizinin başarıya ulaşmasına ekstra önem sağlar.

Payitaht Abdülhamid Dizisinin Konusu

Payitaht Abdülhamid dizisi Ulu Hakan ismine nail olmuş Sultan Abdülhamid’ in hayatını konu alır. Sultan Abdülhamid, 1876 senesinde tahta çıkmıştır. 33 sene de tahta kalmayı başarmıştır. Bu zorlu görevi yürütürken de ona Ulu Hakan ismi verilmiştir. Dizi öncelikle Osmanlı Devleti’ nin ayakta kalma mücadelelerini anlatır.

Osmanlı son döneminde tüm dünya ülkeleri gözlerini Osmanlı Devleti’ ne dikmiştir. Osmanlı toprakları kendi aralarında paylaştırılmaya başlanmıştır. Bu gelişmeler devam ederken tahta Sultan Abdülhamid çıktı. Abdülhamid aklı ve gücü ile tüm dünyayı kendisine hayran bıraktır. Batının oyunlarını olabildiğince engelleyerek; Osmanlı Devleti’ nin zarar görmemesini sağlamaya çalıştı.

Payitaht Abdülhamid dizisi 20. Yüzyıla ışık tutacak bir dizidir. O dönemin önemli olayları anlatılacaktır. Bu dönemde meydana gelmiş olan ve Osmanlı’nın başarısı ile sonuçlanan Yunan Harbi, Filistin topraklarına göz dikilen Siyonist Kongresi dizi de ele alınacak bazı konular arasındadır.

Payitaht Abdülhamid’in telefon numarası iletişim bilgileri bulunmamaktadır. Fakat TRT 1 ‘in iletişim bilgilerinden izleyici temsilcisiyle iletişime geçebilir ve dizi hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından dizi hakkındaki düşünceleri bizimle paylaşabilirsiniz.

TRT 1 (Payitaht Abdülhamid) İzleyici Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 08 78

TRT 1 (Payitaht Abdülhamid) İzleyici Temsilcisi Mail Adresi
aktifhat@trt.net.tr

TRT 1 Adres
Aktif Hat TRT Sitesi Turan Güneş Bulvarı 06540 Or-An Ankara

Arama Sözcükleri: payitaht abdülhamid iletişim, payitaht abdülhamid müşteri hizmetleri, payitaht abdülhamid izleyici temsilcisi, payitaht abdülhamid konusu, payitaht abdülhamid oyuncuları, payitaht abdülhamid oyunculuk başvurusu

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Kimi zaman senaritsler çocukca bağlantılar yapiyor. Yetiskinlere degil de ergen aklina hitap eden durumları oluşturuyorlar. Daha akilli hamleler yapmalilar, padisah haric herkes saf salak. Biri tam birsey itirag edecekken yok ölür yok basina bisey gelir yok bilmem ney!!!