X

Pttcell Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Pttcell Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Pttcell müşteri hizmetleri numarası ile ilgili bilgi almak ve Pttcell müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden bildirimde bulunmak ve Pttcell iletişim numarası ile Pttcell telefon numarası üzerinden irtibata geçmek isterseniz makalemize göz atabilirsiniz.

PTTCELL Müşteri Hizmetleri Numarası

1840 yılında PTT, banka, posta ve lojistik alanlarında hizmet vermekteydi. Fakat 2013 yılı itibariyle PTTCELL adı ile mobil iletişim sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Zaten bilinen bir marka olması nedeniyle son derece güven duyulan bir mobil iletişim markası olmuştur. Müşterilerine sektöre göre oldukça uygun fiyata kaliteli bir mobil iletişim ağı sağlamaktadır. Öncelik her zaman müşteridir. Bu yüzden yapılan bütün yenilikler ve sunulan hat kampanyaları sadece müşteriler hedef alınarak yapılmaktadır.

Türkiye’nin en eski ve köklü kurum ve kuruluşlarından biri olması dolayısıyla halkın sesini duymak konusunda oldukça ilerleme göstermiştir. Bu yüzden yeni atıldığı mobil iletişim ağı bile son derece hızlı bir yayılım ve başarı göstermiştir. Her daim kendini geliştirerek bir adım önde olmayı hedeflemiş ve başarmıştır.

Pttcell müşteri hizmetleri numarası 444 6 788 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Oluşturulan bu mobil iletişim ağı sayesinde hem uygun hem de kaliteli mobil iletişim elde eden kişiler gün geçtikçe artış gösteriyor. Tabi ki bu mobil iletişimi tercih edenlerin arasında çokça öğrenci de bulunuyor. Firmaya mobil iletişim ağı için ulaşmak isteyenler 444 6 788 müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilir.

PTTCELL Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu mobil iletişim ağının oldukça uygun ve kaliteli olması birçok vatandaşın dikkatini çektiği için yavaş yavaş herkes mobil kartını değiştirmeye başlamıştır. Peki, bu mobil iletişim ağına katılabiliriz. Aslında oldukça kolay. En yakın şubeye giderek kimlik kartınızla birlikte işlemleri halledebilirsiniz. Kimlik kartınızın yerine kullanabileceğiniz belgeler şunlardır;

  • Sürücü belgesi
  • Pasaport belgesi
  • Gemici adamı cüzdanı
  • Türk Silahlı Kuvvetler Kartı ( emekliler içinde geçerli sayılan bir karttır.)
  • Evlilik cüzdanı
  • Avukat kimlik belgesi
  • Sarı basın kartı
  • KKTC kimliği
  • Danıştay, Sayıştay ve Anayasa Mahkemesi gibi diğer yüksek yargı kimlik kartları
  • Faturalı tarifelere başvurmak isteyenler için son iki aydan birine ait sabit fatura ekstresi gerekmektedir.

Kişi kendine ve cebine en uygun gördüğü tarifeyi seçerek başvurusunu yapmaktadır. Son olarak ise mobil iletişim kartını alarak işlemleri tamamlamış oluyorsunuz. Artık bu şirketin mobil iletişim ağına dâhilsiniz. Şirketin direkt bağlanma numarası olmamasından dolayı yukarıda ki numara iletişim için kullanılabilir.

Pttcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 6 788 nolu hat üzerinden gerçekleşmektedir.

PTTCELL İletişim Numarası

Bu mobil iletişim ağında da faturalı veya faturasız paketlerden yararlanabilirsiniz. Faturalı hat isteyenler için tarifeler ve paketler, yıldız tarifeleri, ailem tarifeleri, mevcut müşteri tarifeleri, Müşteri alımına kapatılan tarifeler, SMS paketleri, ses paketleri, müşteri alımına kapalı paketler şeklindedir. Paketlerin içeriğinde kendinize en uygun paketi seçerek faturalı hatta sahip olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra faturasız tarife ve paketleri de tercih etmek mümkün. Faturasız tarife, Bereket tarifesi, Faturasız konuşturan tarife, Hepsi dâhil paketler, Bereket paketleri, Ses paketleri, İnternet paketleri, SMS paketleri, Müşteri alımına kapalı paketler gibi çeşitlere sahip faturasız paketlerden yararlanabilirsiniz.

Pttcell iletişim numarası 444 6 788 nolu telefon ile sağlanmaktadır.

Bu paketlere ulaşabilmek için firmanın iletişim numarası ve müşteri hizmetleri aynı olduğu için yukarıdaki numara kullanılabilir.

PTTCELL Telefon Numarası

Firmanın şu an mevcut olan kampanyalarını merak edenler için, yıldız tarifesi kampanyası, Bonus kampanyası, İşyerim tarifesi kampanyası, EBA kampanyası, Akıl karı kampanyası, Akıl karı internet kampanyası, BTK Akademi hediye internet kampanyası, Müşteri alımına kapatılan kampanyalar gibi fırsatlar kaçırılmamalıdır.

Pttcell telefon numarası 444 6 788 şeklindedir.

Bütün bu kampanyalardan ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için firmanın telefon numarası olarak yukarıda verilen numarayı kullanabilirsiniz.

Pttcell Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 6 788

İLETİŞİM BİLGİSİ

·        Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 6 788

Arama Terimleri: Pttcell iletişim bilgileri, Pttcell telefon no, Pttcell irtibat tel, Pttcell canlı destek, Pttcell müşteri temsilcisi, Pttcell müşteri hizmetleri, Pttcell çağrı merkezi numarası, Pttcell iletişim numarası, Pttcell müşteri hizmetleri direk bağlanma, Pttcell müşteri hizmetleri numarası, Pttcell telefon numarası