1. Ana Sayfa
  2. TV Kanalları
  3. Show TV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Show TV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Show TV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Show TV

1 Mart 1991 tarihinde Fransa’da Erol Aksoy, Dinç Bilgin ve Haldun Simavi tarafından kurulan Show TV, bir yıl sonra Türkiye’de yayın hayatına başlamıştır. İlk dönemlerinde kanalda ana haber bülteni yayınlanmamaktaydı. Ancak aradan aylar geçtikten sonra ilk defa Mehmet Ali Birand tarafından haber sunulmaya başlanır. Gerçek yayıncılık anlayışına da bu dönemlerden itibaren geçmiştir. Bir dönem Cine5 ile birlikte Türk televizyonculuğuna yeni bir soluk getiren Show TV, 90’lı yılların sonuna kadar en parlak zamanlarını yaşamıştır.   Kanalın 2002 yılına kadar olan dönemindeki genel müdürü Güneri Cıvaoğlu’ydu. 1996 yılına kadar ana haber bültenleri Gülgün Feyman tarafından sunulurken 2002 yılına kadar da Reha Muhtar tarafından devam ettirilir. Bu dönemde Reha Muhtar Show TV’nin en bilindik simalarından biri olmuştur.

Bir Döneme Damga Vuran Diziler

Show TV 90’lı yıllarda Arena isimli haber programıyla büyük beğeni kazanmıştır. Ayrıca kırmızı nokta uygulaması ile gece yarısında ekrana gelen Tutti Frutii isimli erotik yayın, o dönemde büyük dikkat çekmiş, bir süre sonra RTÜK tarafından kaldırılmıştır. Kanalın ilk 10 yılında ekranlara getirdiği diziler de bir hayli popüler olmuştur. Yalan Rüzgârı, Power Rangers, Dallas, Roseanne, Simpsonlar gibi yabancı dizilerin tekrarlarını gündüz ve gece yarısında yayınlar. Ayrıca bazı dizilerle de büyük bir kitleye ulaşmıştır. Sıdıka, Bizimkiler, Deli Yürek, Şehnaz Tango, Tatlı Hayat, Dadı gibi diziler o dönemin en sevilenleri arasında yer almıştır. Ayrıca Biri Bizi Gözetliyor isimli yarışma programı da Show TV’ye büyük reyting kazandırmıştır. Özel televizyon yayıncılığının patlama noktalarından birine denk gelen Show TV, 90’lı yıllarda insanların hayatlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Jenerikleri, logosu, yayınladıkları programlarla akılda kalıcı kanallar arasında yerini almıştır. Ancak 2013’e kadar olan dönemde bazı yapımlar haricinde ilk popülerliğini kaybeder. Bu dönemde en dikkat çeken yapımlardan biri Kurtlar Vadisi Pusu olmuştur. Yine Acun Firarda, 2000’lii yılların başında en dikkat çeken gezi programlarından biri haline gelir.

Show TV yayınları Nasıl?

Haber, dizi, yarışma programları gibi geniş bir kategoride Show TV yayınları devam etmektedir. Kanalın son yıllarda el değiştirmesi ve bu konuda mahkemelik durumların olması söz konusudur.

Show TV’nin müşteri hizmetleri telefon numarası, faks numarası ve mail adresi bulunmaktadır bulunmaktadır. Ayrıca iletişim formundan da Show Tv ile iletişime geçebilirsiniz.

Show TV İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası Faks Numarası Mail Adresi
Tel : +90 212 313 60 00 – Faks : +90 212 313 73 36
izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr

Show TV İletişim Formu

Arama Terimleri: Show TV iletişim bilgileri, Show TV telefon no, Show TV irtibat tel, Show TV canlı destek, Show TV müşteri temsilcisi, Show TV şikayet hattı, Show TV müşteri hizmetleri, Show TV yayın donuyor, Show TV izleyici temsilcisi, Show TV mail adresi

Yorum Yap