1. Ana Sayfa
  2. Elektronik
  3. Sony Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Çağrı Merkezi

Sony Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Çağrı Merkezi

Sony Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Çağrı Merkezi
1

Sony çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisine musterihizmetlerimiz.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerinden Sony ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Sony Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Sony, Japonya’nın insanlığa armağan ettiği çok büyük bir teknoloji şirketidir. Dijital kameralar, kulaklıklar, televizyonlar, müzik ve film sektöründeki ciddi yatırımlarıyla adını duyuran Sony, mobil sektöründe de ön plana çıkmıştır.

Dünya üzerinde bilinen ve pek çok kişinin teknoloji ya da Japonya denince aklına gelen ilk marka olan Sony, 2000’li yılların başında ABD’de yapılan anketlerde en güvenilir marka olarak seçildi. İnsanlar Coca Cola’dan bile önce Sony ismini hatırlıyorlardı.

Panasonic ile birlikte dünyanın en büyük kullanıcı elektroniği markası olan Sony, ABD’de fabrika kuran ilk Japon firmalardan birdir. Elektronik sektöründe pek çok ilke imza atan, sunduğu kaliteli ürünlere karşılık olarak yüksek ücret talep edebilme hakkına sahip şirketlerin başında geliyor. Dünyanın büyük ve kültürlü şirketlerindendir.

Elektrikle ısınan koltuklar ve yastıklar, mikrofonlar ve ses kontrol üniteleri de ürettikleri ilk ürünlerden bazılarıydı.Her zaman yenilikçiliğe önem veren, teknolojiyi takip eden firma olarak adını hep gündemde tutmayı başarmıştır. Evrensel diğer firmaların çoğunlukla rakip olmak istediği Sony, kalitesinden ötürü ürünlerini satın alacak kişilerinde dikkatini çekmeyi başarmıştır. Eğer müşteri memnuniyeti sağlamamış bir firma olsaydı adından bugünlerde dahi söz ettiren, her zaman en ön planda olmayı başaran, kendine hep bir takım hedefler koyan firmalardan birisi olmayı başaramazlardı. Mobil alanında da kaliteli ürünler üreten firmanın telefonları da çok tutulmaktadır.

Kurulduğu yıllarda çalışan sayısı çok fazla olmayan firmanın yıl geçtikçe çalışan sayısıda, yıllık kazandıkları gelir de git gide artış göstermiştir. Ve bununla kalmayıp adını altın harflerle teknoloji dünyasına yazdırmıştır. 1951 yılında şirketin çalışan sayısı 159’a ve yıllık satış da 440.000 dolara yükseldi. 1956 yılında ise personel sayısı 483, yıllık satış da 3.35 milyon dolara yükselmiş olan şirket kalitesinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini göz önüne alarak çalışmaya devam etmektedir. Latince de ses anlamına gelen “Sonus” kelimesinden ilham alınarak şirketin adı “Sony” olsa da Sonus aynı zamanda havalı genç erkek anlamına da gelmektedir. Sony ismi ilk olarak TV yayınlarında değil radyo yayınlarında geçmiştir.

Sony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 473 77 77 (Sony mobil cihazlar için.)
444 76 69 (Televizyon, ses, fotoğraf makinesi kamera gibi diğer SONY ürünleri için.)
444 82 46 (Sony VAIO ürünleriniz için.)

Arama Sözcükleri: sony çağrı merkezi, sony telefon numarası, sony müşteri hizmetleri, sony şikayet, sony iletişim, sony müşteri hizmetleri numarası, sony müşteri şikayetleri, sony müşteri temsilcisi, sony müşteri hizmetleri mail adresi, sony müşteri şikayet

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Yapılandırma için gereken evrak ne