1. Ana Sayfa
  2. Müşteri Hizmetleri
  3. Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Telekom çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisine musterihizmetlerimiz.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerinden Türk Telekom ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz. 444 1 444

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası

177 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla hareket etmektedir. 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut şekliyle muhafaza edip tabi oldukları mevzuat ve regülasyonlara tamamen uyarak, “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçerek müşterilerine hizmete başlamıştır. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağı ve zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Ocak 2016 itibarıyla mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ tek marka çatısı altında bir araya getirip büyük bir başarıya ulaşmıştır.

“Türkiye’nin Çoklu Oyuncusu” Türk Telekom, 30 Haziran 2018 itibarıyla 14,1 milyon sabit erişim hattına sahiptir. 10,3 milyon genişbant bunun yanısıra 20,2 milyon mobil aboneye hizmet vererek gelişmeye devam etmektedir. Türk Telekom Grubu şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 33.615 çalışanıyla hizmet veren büyük bir firma olarak devam etmektedir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş. hisselerinin %55’i Oger Telekomünikasyon A.Ş., %25’i T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı’na ve %5’i Türkiye Varlık Fonu’na ait ayrıca geriye kalan %15’lik hissesi de halka arz edilerek hizmetine devam etmektedir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş. hisseleri, Mayıs 2008 itibarıyla Borsa İstanbul’da (BİST) işlem görmeye başlamıştır.

Türk Telekom, yeni nesil teknolojilerin araştırılması, geliştirilmesi ve ticarileştirilmesi yoluyla müşterilerine yenilikçi çözümler sunmak amacıyla hareket etmiştir. Türkiye ve yakın coğrafyada iletişim teknolojilerinde lider konumuna gelme vizyonuna uygun olarak Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmeyi amaçlamıştır. Bu vizyon doğrultusunda Türk Telekom, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini daha verimli ve etkin bir şekilde yürütülebilmesi amacıyla 2010 yılında Türkiye’nin ilk mobil operatör Ar-Ge Merkezi olan TT Mobil Ar-Ge Merkezi’ni kurarak başarılı bir hayata devam etmiştir. Türk Telekom, TT Mobil ve TTNet markalarının birleşmesinin ardından da bu şirketlerdeki tüm Ar-Ge faaliyetleri Mayıs 2016’da kurulan Türk Telekom Ar-Ge Merkezi çatısı altında birleştirerek gelişmesine devam etmiştir.

Yenilikçi ürün ve servisler geliştirmeyi, telekom operasyonlarının daha verimli ve etkin bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacak yenilikçi sistemler geliştirmeyi, Türk Telekom Grubu’nun patent portföyünü genişletmeyi, grup faaliyetlerini etkileyebilecek mobil iletişim ve ileri teknolojileri araştırmayı, prototip geliştirmeyi ve bu teknolojilerin benimsenmesine katkıda bulunmak amacıyla hizmetine devam eden Türk Telekom her alanda hızla gelişmekte ve müşterilerine hizmet etmektedir.

Gelecek nesillere daha iyi bir gelecek bırakabilmek adına gereken her türlü adımı atan Türk Telekom bunu yaparken müşteri odaklı hareket etmenin yanı sıra çalışanını daima geliştiren bir yol çizerek hizmetine devam etmektedir.

Türk Telekom her alanda öncü olmayı hedeflemektedir. Bu amaçla sürekli gelişen ve değişen teknolojiyi takip etmenin yanında teknolojiyi üretmeyi amaçlamıştır. Türk Telekom müşteri hizmetlerine önem veren ve sorunlara en kısa sürede çözüm sunmayı hedefleyen en büyük ve gelişmiş firma olma yolunda kendinden emin adımlarla ilerlemektedir.

Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası 
444 1 444

Türk Telekom İletişim Adresi

Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler Ankara

Türk Telekom E posta Adresi

Resmi web sitesi üzerinden bize yazın kısmını kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Whatsapp Numarası

Türk Telekom whatsapp numarası bulunmamaktadır.

Arama Sözcükleri: Türk Telekom çağrı merkezi, Türk Telekom telefon numarası, Türk Telekom müşteri hizmetleri, Türk Telekom şikayet, Türk Telekom iletişim, Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası, Türk Telekom müşteri şikayetleri, Türk Telekom müşteri temsilcisi, Türk Telekom müşteri hizmetleri mail adresi, Türk Telekom müşteri şikayet

Yorum Yap