1. Ana Sayfa
  2. Bebek-Çocuk
  3. Wee Baby Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Wee Baby Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Wee Baby Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Wee Baby çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisine musterihizmetlerimiz.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerinden Wee Baby ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Wee Baby

Bebekler için konforlu, ebeveynler için ise huzur dolu hizmet; 1986 yılında Burda Ticaret adı ile kurulmuştur. İlk olarak diş kaşıyıcı ve diş bardağı gibi ürünlerle hizmet veren firmamız, kısa süre içinde büyüyerek ürün seçeneklerini geniş bir yelpazede sunmaya başlamıştır. Gelişen teknolojiyi takip eden ve yaratıcı tasarımlarla üretim yapan firmamız, Wee Baby markasını yaratmıştır. Ayrıca Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan ilk olarak üretim izni alan firma olarak Türkiye’de adını duyurmuştur. Belirlemiş olduğumuz misyon ve vizyon dahilinde, en iyi hizmeti vermek üzere gelişimimizi sürdürmeyen devam ediyoruz.

Sunmuş olduğumuz ürün seçenekleri arasında biberon ve bardaklar dışında; emzikler, kaşık, tabak, bakım ürünleri de bulunmaktadır. Ürünlerimiz hem çevre dostu hem de bebeğiniz için sağlıklı olacak şekilde oluşturulmuştur. Bakım ürünleri, hediye setleri, standlar, oyuncak ve yardımcı ürünler şeklinde kategorize edilmiştir. Dilediğiniz şekilde incelemelerinizi yaparak, hangi ürünü almak istediğinize karar verebilirsiniz. Kişisel gelişimini destekleyecek çok sayıda oyun, eşsiz tasarım ve çok sayıda renk seçeneği ile sunulmaktadır. Temin ettiğiniz ürünlerin güvenliğinden, kalitesinden emin şekilde kullanabilirsiniz.

Wee Baby ürünlere rahat ulaşım sağlamanız açısından web sitesinde arama motoru bulunduruyor. Aradığınız ürünün ismini yazarak, direkt olarak ürünlere ulaşabilirsiniz. Yeni ürünler ve kataloglar da aynı şekilde site üzerinden ulaşılabilirdir. En çok tercih edilen, beğenilen ürünleri de filtreleme şansınız olacak. Seçenekler, ürünlerin kalitesi ve Wee Baby hakkında edinmiş olduğunuz bilgilerin yeterli olmaması durumunda iletişim kanallarını kullanarak yetkililerle iletişim de kurabilirsiniz. Bunun için iletişim seçeneğine tıklayarak telefon ve Sfax bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca hem merkez ofis hem de fabrika adresi de verilmiştir. Herhangi bir şikayet ya da talebiniz olması halinde ise ‘‘Bize Yazın’’ butonunu kullanabilirsiniz.

Wee Baby Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 212 876 34 00 

Wee Baby Mail Adresi
info@babywee.com

Arama Sözcükleri: wee baby çağrı merkezi, wee baby telefon numarası, wee baby müşteri hizmetleri, wee baby şikayet, wee baby iletişim, wee baby müşteri hizmetleri numarası, wee baby müşteri şikayetleri

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (3)

  1. Teşekkürler.

  2. wee el gogus pompası almıştım .gogus pompasının içindeki silikon kalkanı tabanına yapişmiyor .nereden temın edebılırım.tesekkurler

    • Merhabalar Semra hanım, Wee Baby müşteri hizmetleri numarasından +90 212 876 34 00 detaylı bilgi alabilirsiniz.