X
    Kategoriler: Bankalar

Yapı Kredi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yapı Kredi

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Koçbank A.Ş.’nin birleşimi ile kurulmuştur. 2006 yılında Yapı Kredi olarak tam adını almıştır. Türkiye’de hizmet vermekte olan özel bankalar arasında yer almaktadır. Kredi işlemleri, banka işlemleri, kredi kartı işlemleri konusunda müşterilerinin taleplerini kesintisiz şekilde karşılamaktadır. Özellikle Türkiye’de çok sayıda farklı şubesi bulunan bankalardan biridir. Bu sayede farklı şehirlerde hizmet almak isteyenler için şubeler üzerinden yapılan taleplerin karşılanmasını sağlamaktadır. Farklı hizmet seçenekleri banka ile çalışmak isteyenlere bireysel veya kurumsal alanda çalışma fırsatı sağlamaktadır.

İnternet bankacılığı hizmeti sağlayan bankalar arasında yer aldığından özellikle müşterileri internet üzerinden yapacakları işlemler sayesinde tamamen güvenli şekilde işlemleri gerçekleştirebilirler. Mobil uygulama seçeneği sağlamaktadır. Tablet veya telefon üzerinden kullanmak isteyenler mobil uygulama seçeneği sayesinde gerçekleştirecekleri bütün işlemleri sorunsuz şekilde tamamlayabilirler. Kesintisiz müşteri hizmetleri desteği sayesinde telefon üzerinden hizmet almak isteyenlere her türlü konuda destek hizmeti sağlamaktadır. Yapılacak olan görüşmeler tamamen güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir. Kısa süre içerisinde geri dönüş almak isteyenler için telefon desteği hizmeti sağlanmaktadır.

Uzun yıllardır hizmet vermekte olan banka yapmış olduğu yenilikçi çalışmaları sayesinde müşterilerine farklı seçenekler sunmaktadır İnternet üzerinden yapılacak olan işlemlerin yanı sıra şubelerde gerekli işlemler kısa süre içerisinde tamamlanabilir. Çok sayıda farklı bölgede bulunan ATM seçenekleri özellikle müşterilerin kolayca ulaşım sağlanması için etkili olmaktadır. Bireysel veya kurumsal hizmet almak isteyenler için hizmet sağlamaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren yapmış olduğu çalışmalar ile Türkiye’de hizmet vermekte olan özel bankalar arasında en sık tercih edilen banka seçeneklerinden biri haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini sağlayabilecek şekilde yapılan çalışmalar Türkiye’nin her noktasında özellikle bankacılık alanında tercih edilebilecek bankalardan biri olmasını sağlamaktadır.

Yapı Kredi çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisine musterihizmetlerimiz.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerinden Yapı Kredi ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 0444

Arama Sözcükleri: yapı kredi çağrı merkezi, yapı kredi telefon numarası, yapı kredi müşteri hizmetleri, yapı kredi şikayet, yapı kredi iletişim, yapı kredi müşteri hizmetleri numarası