1. Ana Sayfa
  2. Alışveriş
  3. Zara İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zara İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zara İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde zara çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Zara ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Zara Müşteri Hizmetleri Numarası

Zara 1975 yılında kurulan ve giyim üzerine satış yapan büyük mükellefler vergisine dahil olan bir firma olarak Türkiye’de hizmet vermektedir. Facebook, instagram, twitter, pinterest, youtube gibi sosyal ağları kullanarak müşteri kitlesine hitap eden Zara, ZA Giyim İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi unvanlı şirket olarak İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğüne 378230 sicil numarası, internet sitesi: www . zara.  com , 996005992300013 Mersis numarası ile kayıtlıdır. Şirketin yüzde 97,73 ünü yurtdışı firma olan Industria De Diseno Textil SA elinde tutmaktadır. Geriye kalan kısmını ise Zara Holding BV elinde tutmaktadır.

Zara Pazartesi Cuma arası saat 8:30’dan 00:00’a kadar ayrıca Cumartesi saat 10:00’dan 22:00’ye kadar canlı desteğini web sitesi üzerinden müşterilere sunmaktadır.

Zara’nın müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu iletişim numaralarından Zara ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz sorunlar hakkında görüşebilir ve istek, şikayet ve önerilerinizi firma çalışanları ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından firma hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Zara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 59 52 (Telefon numarasını aradığınızda tarifenize göre ücretlendirilir)

0 800 211 10 02 (Sabit telefonlardan ücretsiz arama yapabilirsiniz)

Pazartesi Cuma arası saat 8:30’dan 19:30’a kadar ayrıca Cumartesi saat 10:00’dan 16:00’ya kadar müşteri hizmetleri numarasını arayarak destek alabilirsiniz.

Zara WhatsApp Numarası
Zara whatsapp numarası bulunmamaktadır.

Zara İletişim Adresi
Şirketin merkez adresi MM Plaza, Nispetiye mahallesi, Aytar caddesi, Başlık sokak, No:3 Kat:4 34340 Levent/Beşiktaş /İSTANBUL’dur.

Arama Terimleri: zara çağrı merkezi , zara iletişim , zara müşteri hizmetleri , zara müşteri hizmetleri numarası , zara telefon numarası , zara şikayet , zara irtibat tel

Yorum Yap