1. Ana Sayfa
 2. Sosyal Medya
 3. Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
3

Facebook, bir Harvard Üniversitesi öğrencisi olan Mark Zuckerberg tarafından üniversite öğrencilerinin birbirleri ile iletişim kurması ve bilgi paylaşarak birbirleriyle iletişimini yararlı bir hale getirme amacı ile 4 Şubat 2004 tarihinde kurulmuştur. İlk başta sadece Harvard üniversitesi için hizmet veren bu ağ, daha sonraları Boston çevresindeki diğer üniversiteleri de bünyesine dahil ederek hızla büyüdü. Facebook, ilk senesini doldururken ABD’deki bütün üniversiteler bu sosyal paylaşım sitesine dahil olmuş duruma geldi. İlk senelerinde üye alımını sadece okul uzantılı mail adresleri (.edu, .ac.uk vb.) ile alabilmekteydi. Zamanla Facebook, bazı liselere ve şirketlere de açılarak büyüme hızını iyice arttırdı. 11 Eylül 2006 tarihinde Facebook, bütün e-postaları kullanarak üye alımına açıldı. Kullanıcılar Facebook üzerinde dilerlerse konumunu paylaşabilir, çalışma yerlerini gösterebilir, yaşadıkları çevreyi etiketleyebilir ve istediği şekilde fotoğraf ve video paylaşımında bulunabilirler.

2003 senesinin son aylarında Mark Zuckerberg tarafından yazılmaya başlanan Facebook, hızla ivmelenmesinden sonra finans şirketleri, medya gibi noktaları odak noktası haline getirerek güçlenmeye başladı. Üniversite öğrencileri Facebook’u TheFacebookLLC ismi altında kurulan şirket ile kurumsallaştırdı ve yatırımlara açık hale getirdi. 2004 senesinde Peter Thiel Facebook’a 500 bin dolar yatırım yaptı. Bunu izleyen süreçte, 2005 senesinde Accel Partners 13 milyon dolar yatırım yaparak Facebook’u güçlendirdi. Eylül 2016 tarihinden sonra Facebook, e-posta doğrulama koşuluyla 13 yaşını doldurmuş herkesi üye olarak almaya başladı ve günümüzdeki konumuna gelmenin temelini atmış bulundu. Günümüzde ise Facebook, dünyanın en çok ziyaret edilen 2. sitesi konumundadır. Mısırın en çok ziyaret edilen sitesi Facebook, ülkemizde ise 2. en çok ziyaret edilen site konumundadır.

Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

11820 Facebook telefon numarası değildir fakat teknoloji konularında arayarak teknik destek alabileceğiniz bir numaradır. Haftanın tüm günlerinde sabah 09:00 dan gece 02:00 ye kadar kullanıcılarına hizmet veren teknoloji destek hattı; avea vodafone ve turkcell gsm oparatörlerinden aranabilmektedir. Aramalarda ücretlendirme dakika başı 299 kuruş olarak belirlenmiştir.

Facebook’un müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunları yorumlardan yazarak sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

Facebook hesabınıza her hangi bir nedenden dolayı erişemiyorsanız şifrenizi sıfırlamak için aşağıda vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz.

Facebook Şifre Sıfırlama

Arama Terimleri: facebook iletişim bilgileri, facebook telefon numarası, facebook irtibat tel, facebook canlı destek, facebook müşteri temsilcisi, facebook şikayet hattı, facebook müşteri hizmetleri, facebook hesabım kapatıldı, facebook şifremi unuttum, facebook çağrı merkezi

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (96)

 1. Merhaba facebook şifremi kaybettim ne yapabilirim?

 2. Facebook hesabı açtım Fotoğrafınızı inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Şimdi, bir güvenlik önlemi olarak Facebook’taki oturumunuz kapatılacak. bu yanıtı alıyorum çözümü nedir 11280 i aramadan halledemem mi , ne yapmalıyım acil dönüş bekliyorum şimdiden teşekkürler

  • Merhaba Koray bey

   Bu durum bazen yaşanabilmektedir.
   Sayfamızda bulunan iletişim numarasını aramanız şuan için gerekli değildir.
   Size olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır.
   Hesabınıza ulaşamazsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 3. Merhaba adıma sahte bir hesap açılmış nasıl kapatabilirim hesabı?

  • Merhaba Büşra Hanım aşağıdaki adımları uygulayarak şikayet edebilirsiniz.
   1- İlk olarak şikayet etmek istediğiniz profile gidiniz.
   2- Kapak fotoğrafının sağ altındaki üç nokta simgesine tıklayın ve Şikayet Et’i seçeneğini seçiniz.
   3- Ekrandaki talimatları izleyerek şikayetinizi oluşturunuz.

 4. Facebook hesabımı açalı bir hafta kadar oluyor şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım ama bugün üst üste sayfaları beğenmeye başladım ama bir süre sonra beğenim durdu acaba sorun nedir ne kadar sürer lütfen yardımcı olun

  • Merhaba Sude Hanım peş peşe yapılan Facebook sayfa beğenmeleri sonucu hesap ceza alabilmektedir. Ne kadar ceza aldığınızı aşağıdaki şekilde görebilirsiniz.
   1- Hesap Ayarlarına giriniz.
   2- Soldaki menüden Destek Panosuna giriniz.
   3- Önünüzde bir kaç şablon çıkacaktır. Buradan “Facebook beğenmeniz engellenmiştir.” tarzında başlık altında olan bir şablon bulunması gerekir. Çoğu hesap süreli olarak engellenir, buradan ne kadar süre engellendiğinizi öğrenebilirsiniz.

 5. Facebook profilimi silmeye aldım 9 gün geçti hesabımı geri alabilir miyim lütfen acil cevap verin

  • Merhaba Nazan Hanım, Facebook silmeye alınan hesapları 14 gün boyunca bekletir. Bu süre zarfında Facebook hesabınıza geri girerseniz silme işlemi iptal olur.

 6. Bize fotoğrafınızı gönderdiğiniz için teşekkürler. Fotoğrafınızın koşullarımıza uygun olması halinde size 72 saat içerisinde e-posta göndereceğiz.
  Hesabınız şu anda güvenlik önlemi olarak kapatılmıştır.

  Bu süreyi beklemeli miyim ? Facebook iletişim WhatsApp numarası yok mu ? Lütfen yardım edin

  • Merhaba Ayşe Hanım, Facebook’un WhatsApp ve ya telefon numarası bulunmamaktadır. Facebook üyeliğiniz kendi adınız ve resminizle açıldıysa inceleme sonucu hesabınız yeniden aktif hale gelecektir.

 7. Ayşe hanım bende de aynı durum olmuştur.
  Facebook hesabım geçici olarak kapatılmıştı daha sonrasında 72 saat içinde açılmıştı.
  Facebook resim attım kabul etti.
  Facebook müşteri hizmetleri iletişim numarası whatsapp gibi numaralara ulaşmak zor zaten mail ile çözülüyor işler.

  • Bu arada 11820 facebook iletişim çağrı merkezi numarasını en son çare arayın facebook iletişim telefon numarası dakika başı 3 lira kesiyor.

 8. Facebooktan yeni şifre talebinde bulunmadım. Buna rağmen Facebooktan, iki defa yeni şifre talebinde bulunduğuma dair bir mail aldım. Facebook hesabım çalınmaya çalışılıyor olabilir mi? Facebook hesabımın çalınmaması için ne yapmak gerekiyor?

  • Merhaba Murat Bey, büyük ihtimalle şifreniz başka bir kişi tarafından ele geçirilmiş ve şifre değiştirme işlemi yapılıyor. Bunu engelleyebilmek için bir an önce şifrenizi değiştirmeniz gerekmekte. Ayrıca mailinize gelen kaynağı belli olmayan linkleri tıklamayınız.

 9. Merhaba. Benden habersiz insanlar duvarıma mesaj yazmasınlar diye bu özelliği yaklaşık 3 yıl önce kapatmıştım. Şu anda o özellik açık fakat yine hiç bir arkadaşım mesaj yazamıyor. Sayfamda bulunan mesaj yazma kutusu görünmüyormuş. Bir türlü nedenini bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

  • Merhaba Caner Bey; hesabınız buga girmiş olabilir. Sorunu bildirmek için hesabınıza giriş yapınız. Ardından tüm Facebook sayfalarının (ör. ana sayfanız) sağ üst köşesinde bulunan mavi soru işareti simgesine tıklayın
   Sorun Bildir’i seçin ve ekrandaki talimatları izleyin. Daha detaylı bilgi vermeniz (ör. ekran görüntüsü ve açıklama eklemeniz) sorunun tespit edilmesine yardımcı olacaktır. Sorunları meydana geldikleri anda bildirerek, Facebook’un daha iyi hale gelmesine yardımcı olabilirsiniz.

 10. Pazartesi akşamından beri Facebook erişim sorunu yaşıyorum. Sadece bende mi bilmiyorum. facebook sayfalar yavaş açılıyor ve bazen hiç açılmıyor. Çok fazla bilgisayardan anlamıyorum. Modem kapatsam tamamen gider diye korkuyorum.

  • Merhaba Adnan Bey, bazen yeni modüller denendiği için Facebook’ta yavaşlama oluyor. Fakat Pazartesi’den beri bu sorun devam ediyorsa modeminizi kapatıp açın. Tarayıcınızın geçmişini temizleyip tekrar deneyin. Sorun büyük ihtimalle düzelecektir.

 11. Merhaba facebook üzerindeki videoları bilgisayarıma indirmek mümkün mü? Bazen karşıma çok güzel Facebook videoları çıkıyor ama herhangi bir indirme düğmesi yok.

  • Merhaba Mehmet Bey, eklentisiz olarak aşağıdaki adımları takip edip Facebook’tan video indirebilirsiniz.
   1-> Öncelikle indirmek istediğiniz videoyu açınız.
   2-> Ardından oynat seçeneğini seçip video üzerinde sağ tıklıyoruz ve “Show Video Url” seçeneğini seçiyoruz. Buradaki urlyi kopyalıyoruz.
   3-> İnternet tarayıcısının adres çubuğuna url yi kopyalıyoruz. Ardından “www” olan kısmı silip yerine “m” yazıyoruz.
   4-> Son olarak mobil görünümde açılan videonun üzerine sağ tıklıyoruz ve açılan penceredeki “Video Olarak Kaydet” seçeneğine tıklıyoruz ve videoyu indiriyoruz.

 12. Merhaba. Facebook 4K video özelliği gelmiş ama biz kullanamıyoruz. Facebook 4K video özelliği Türkiye’den ne zaman kullanılacak?

  • Merhaba Hakkı Bey, Facebook 4K video özelliği için şuan deneme yapılıyor ve küçük bir kesim bu özellikten faydalanabiliyor. İlerleyen zamanlarda Facebook 4K özelliği Türkiye’ye de gelecektir.

 13. Facebook hesabı açtım Fotoğrafınızı inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Şimdi, bir güvenlik önlemi olarak Facebook’taki oturumunuz kapatılacak. bu yanıtı alıyorum çözümü nedir 11280 i aramadan halledemem mi , ne yapmalıyım acil dönüş bekliyorum şimdiden teşekkürler

  • Merhaba Hüsamettin Bey, eğer resminizi gönderdiyseniz incelendikten sonra size geri dönüş yapılacaktır. Bu işlem biraz zaman alabilmektedir.

 14. Facebook sanatçı sayfalarında paylaşılan haberleri artık haber akışında göstermiyormuş. Sadece para ile satın alınan sanatçı haberlerini haber akışında gösterecekmiş. Çok sinir bozucu. Ben şarkıcıyım insanlara ulaşmak için artık para mı vermek zorunda kalacağım?

  • Merhaba

   Facebook bu tarz kararlar alabilmektedir.
   Üyelik sözleşmelerinizi onaylamadan önce mutlaka okumalısınız.

 15. Şirketimizin Facebook sayfasını yöneten şirket çalışanımız, facebook sayfasının yönetimini bize devretmiyor. Nasıl geri alabiliriz?

  • Merhaba

   Facebook’ta her hangi bir grubu, kişiyi ya da olayı şikayet etmek için ise; appeals @ facebook . com adresini kullanabilirsiniz.

 16. Telefonda Facebook uygulaması takılıyor. Ekranı aşağıya doğru hareket ettirirken ekran donuyor ve bir kaç saniye sonra uygulama kapatılacak hatası çıkıyor. Telefonum LG Android yüklü. Eski sürüm yükle diyorlar ama eski sürümü nereden bulayım bi de niye eski sürüm Facebook kullanayımki

  • Merhaba

   Bu tarz sorunlar genelde geçici yaşanmaktadır.
   Sisteminizin güncelliğini kontrol ediniz ve facebook uygulamanızı silerek tekrardan günce haliyle kurunuz.
   Sorununuz büyük olasılıkla çözülecektir.

 17. Selamlar. Telefonumdan Facebook uygulamasında gelen harici bir linke tıklayınca Chrome açılıyor ancak hemen 3 saniye geçmeden kapanıp Facebooka geri dönüyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Teşekkürler.

  • Merhaba

   Gelen linkler otomatik olarak chrome üzerinden açılıyor olabilir bu durumda dediğiniz sorun yaşanabilir.
   Bu işlemleriniz için her zaman uygulama üzerinden giriş yapmanız isabetli olacaktır.

 18. Merhaba facebook üzerindeylen sohbetim herkese kapalı olmasına rağmen Facebook’a giriş yaptığım anda insanlar benim giriş yaptığımı bir şekilde anlayıp bana mesaj atıyorlar. Kendimi Facebook üzerinde nasıl gizleyebilirim?

 19. Facebook hesabımdan canlı video yayını yapmaya çalıştığımda hem telefonda hem de bilgisayarda ekran siyah çıkıyor. Hesabımla ilgili bir sorun mu bu çözemedim.

  • Merhaba

   Bu sorun facebook ile ilgili olmayıp sisteminiz ya da kullandığınız cihazın sorunları sebebiyle yaşanabilmektedir.

 20. Kendime Facebook üzerinde ikinci bir hesap açtım ama açtığım hesaptaki bütün arkadaş önerileri diğer hesabımdaki arkadaşlarım. Onlardan gizli olmasını istiyorum ama Facebook bunu nasıl biliyor? Arkadaşlarımın bunu fark etmelerini istemiyorum.

  • Merhaba

   Kullandığınız telefon numarası ya da mail adresini tekrar kullanırsanız ya da aynı bilgisayarı, iletişim aracını kullanarak giriş yapıyorsanız facebook tarzı uygulamaların bunları anlaması oldukça kolaydır ve size yardım için önerilerde bulunmaktadır.
   Bir çok kişi facebook u arkadaşları ile iletişim kurmak için kullanmaktadır bu sebeple facebook olarak insanlara sunulan bir hizmet olan önerileri istediğiniz zaman kabul edebilirsiniz.

 21. Merhaba. Facebook messenger saatimi 1 saat geriyi gösteriyor. Nasıl değiştirebilirim bunu?

  • Merhaba

   Ayarlar > Genel > Tarih & Saat > Saat Ayarı > Saat Dilimi

   +3:00 Arabistan ya da +3:00 Moskova seçeneklerinden birini seçerek sorununuzu çözebilirsiniz.

 22. Merhaba. Facebook sayfa beğeni hizmeti satın aldım ama sayfamı beğenenlerin tamamı uzak doğu ya da Arap ülkelerinden bunu değiştirmenin bir yolu var mı? Neden Avrupa’dan kimse beğenmiyor?

 23. Facebookta silinen mesajlarımı nasıl geri getirebilirim? Konuştuğumuz arkadaşım Facebook hesabını kapatmış. Kapanmış bir hesapla yaptığımız konuşmalar siliniyor mu? Teşekkürler.

 24. Facebook’a sürekli reklam veriyorum. Ancak son reklamdan sonra facebook reklam hesabı borçlu olarak görünüyor ve yeni reklam veremiyorum. Kredi kartımdan çekilsin diyor ama çekilmiyor. Ne yapmam lazım?

 25. Merhabalar ben cep telefonu numarasıyla kaydoldu ve erişimi kaybetti numara ya lütfen bi yardım edin şifreyi de bilmiyorum faceboku da dondurmustum bunun bi çaresi olmalı

  • Merhaba Melis Hanım, hesabınızı e-posta adresinizle doğruladınız mı? Eğer doğruladıysanız E-posta ile parola resetleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat mail adresinizi doğrulamadıysanız maalesef geri alma şansınız pek bulunmuyor.

 26. Telefonumdaki Facebook uygulaması kendi kendine İngilizce oldu. Üzgünüz Şu Anda Türkçe Ayarlanamıyor diyor. Düzeltemiyorum bir türlü. Yardımcı olur musunuz?

  • Merhaba Cem Bey, cihazınızın ayarlar bölümüne giriniz ardından uygulamalarım ksımından Facebook’u bulup siliniz. Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra ise Google Play üzerinden Facebook uygulamasını tekrar telefonunuza yükleyiniz. Sorun düzelecektir.

 27. Merhaba. Facebokta profilimi ziyaret edenleri görmem mümkün mü? Bununla ilgili pek çok yöntem var internette. Bunlar ne derece doğru?

  • Merhaba Gül Hanım, maalesef Facebook’un böyle bir hizmeti bulunmamaktadır. İnternetteki farklı yöntemleri deneyerek bu işlemi gerçekleştirmeniz hesabınızın güvenliğini tehlikeye sokacağından tavsiye edilmez.

 28. Face durduruldu hatası alıyorum. Google Play’den yeniden yükledim ama bu sefer de Facebook güncellemesi isteği çıkıyor. Güncelliyorum ama Facebook durduruldu yeniden çıkıyor. Sorunsuz bir şekilde Facebook kullanamıyorum.

  • Merhaba

   Android sürümünüzü güncelleyiniz ve cihazınızda yeterince depolama alanı boşluğu oluşturunuz.
   Facebook silip tekrar kurunuz.

 29. Merhaba,

  Facebook hesabım kapatıldı fakat geri almaya kalktığımda bu e postaya kayıtlı hesap bulunamadı hatası veriyor. Facebook’a mail atamıyorum. Ne yapmam gerek yardım edin lütfen.

  • Merhaba

   Facebook hesabınız kapatıldıysa, disabled @ facebook . com adresine mail atabilirsiniz.
   Mail atma işleminizi facebook a kayıtlı e postanız üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

 30. Facebook üzerinden canlı maç yayınlamak yasal mıdır? Maç saati insanlar Facebooktan futbol maçları yayınlamaya başlıyorlar.

 31. Merhaba. Telefonumdaki Facebook uygulamasını kaldıramıyorum. Yer açmak için telefonumdan Facebook uygulaması kaldırmam gerekti ama uygulama kaldırıldı mesajını almama rağmen simgesi hala telefonumda var ve basınca uygulama açılıyor. Sebebi ne olabilir? Telefonum Galaxy S5, Android’in hangi sürüm olduğunu bilmiyorum.

  • Merhaba

   Telefonunuzu güvenli modda açarak uygulamalar bölümünü seçiniz ve kaldırınız.
   Bu şekilde telefonunuzda sadece facebook uygulamasını değil istediğiniz bütün uygulamaları kolaylıkla silebilirsiniz.

 32. Facebook hesabı açtım fakat “Fotoğrafınızı inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Şimdi, bir güvenlik önlemi olarak Facebook’taki oturumunuz kapatılacak.” dedi ve iki gündür cevabını bekliyorum. Ne yapmalıyım?

  • Merhaba

   Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğiniz varsa: info @ facebook . com adresine mail gönderebilirsiniz.

 33. Merhaba,facebooktaki grubuma erişim günden güne zorlaşıyor.Önceleri dosyalar kısmına erişilemiyordu sonra 3 -4 iletiden sonrası açılmıyor epey beklemek gerekiyordu.Şimdi de grubu açmak bile çile oldu.Buna bir çözüm bulunabilinir mi? facebook destek merkezine kac kez bildirdim ama düzelme olmadı

  • Merhaba

   Facebook işlemleriniz bilgisayar üzerinden deneyiniz eğer bu tarz sorunlar yaşamıyorsanız telefonunuzun depolama alanı ya da hızı ve ya uygulama sorunu gibi etkenler göz önüne alınmalı.
   Her durumda sorunlarınız devam ediyorsa Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğiniz varsa: info @ facebook . com adresine mail gönderebilirsiniz.

 34. Merhaba. Farklı hesaplar için telefona farklı iki tane Facebook uygulaması kurabilir miyim? Bir hesaptan çıkıp diğerine giriş yapmak oldukça zahmetli. Teşekkürler.

  • Merhaba

   Facebook insanların gerçek kimliklerini kullandığı bir topluluktur. Birden fazla kişisel hesaba sahip olmak Facebook Topluluk Standartları’na aykırıdır.

 35. merhaba
  bir sayfa olarak facebook hesabı açtım bi ödeme yaptıktan sonra onay istediler Fotoğrafınızı inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Şimdi, bir güvenlik önlemi olarak Facebook’taki oturumunuz kapatılacak. bu yanıtı alıyorum ben işimi yapabilmem için bu hesaba girmem gerekiyor. geri dönüş yapmayacaklarsa böyle birşey yapmaları saçma değil mi ben bilgilerimi girmişim oraya illa dava falan mı açmamız gerekecek..

  • Merhaba

   Facebook bazen kontrol ederek hesabı açar, dondurur ya da kapatır.
   Sizden istenenleri göndererek süreci hızlandırınız.

 36. slm açtığım tum gerçek tel nomla ve mailadrsımle tumu kımlıkdıyerek beklıyorçok rc edıyorum gerçek fotolarımı attım beklıyorum bukadaruzunmu nedır bu
  acıl açılmasını istıyorum fecelerımın okadar ınterneet fecebook için para öduyoruz feecbook kullanmıyoruz acıl fotomun ıncelenmesı ve açılmasını istıyoprum tşekr

 37. ve istenenlerın tumunu gönderdım 1 haftadır feec book gıremıyorum
  gerçek meıl adresım gerçek tel nom sadec ıkıncı ısmın tel nomdakı
  bugun fotomun ıncelem-nmsını ıstıytorum
  ve fecemın açılmasını

  istıyorum teşekr

 38. ayrıca fecebook kulannan herkes herkesın arkadaşıdır budunyada nedır o istek at tanımadın nbunu belırtım olmadık kışıden engel şikayet yemekten ınsanlar kurtulsunengel at öylebışey ypok
  kabuletmez olur bıter bu konuda fecee ytemel perensıplerını değiştırsın arkadşlık ısteklerıne özel herkesın şifresı ıle olsumnn ve ınsanlar engellenmekten şikayetetn kurtulsun

 39. facebooku güncelledikten sonra ingilizce oldu şimdi değiştiremiyorum.güncellemeyi kaldırıp eski haline getirsem düzelirmi.

 40. Merhaba. Facebook videolarının otomatik başlamasını nasıl durdururum?

 41. Facebook virüslerini sildiğini söyleyen programlar gerçek mi

 42. Facebook virüslerini sildiğini söyleyen programlar gerçek mi? Telefonuma bir tane yükledim ama sürekli reklam çıkıyor

 43. Bilgisayarımdan Facebook görüntülü konuşma yapamıyorum. Gelen görüşmeleri de alamıyorum. Windows 10 kullanıyorum ve denediğim tüm tarayıcılarda bu sorun var.

 44. resim paylaşmam engellenmiş ben çok dikkat eden bir spor eğitmeyim neden engellendim bilgi verin lütfen

 45. Facebook adresimi tlf yanlışlıkla kapattım şimdi bilgilere dair bişey hatırlamadığım için açamıyorum mail yok şifre yok bitek adremim var oda otomatik çıkıyo bu hesabı açmam lazm lütfen yardımcı olun

 46. Facebook sayfam tamamen ele geçirildi ve hala ellerinde ismimi değiştirdiler msn den arkadaşlarıma iğrenç dile alınmayacak kelimeler yazmışlar resimlerim duruyo profil resmimi değiştirdiler tüm şikayete rağmen hala face kapanmadı siber suclara başvuru yaptım netice yok Arapça isimle kullanıyor. Ne yapabilirim bilmiyorum

 47. Nasıl bi uygulama yapiyosunuz anlamıyorum gerçekten çok madur oluyorum kendi adımla açıyorum hesap açılıyor bir saat sonra kimlik doğrulaması istiyor fotoğraf istiyor atıyorum bi gün sonra hesap kapatıldı diyor kimliğimin resmini atıyorum gene kapanıyor çok can sıkıcı bisey bu

 48. iyi akşamlar şimdi benim hesabıma başka bi yerden giriş yapıldıgı içim sistem bloke koydu uyarı aynen böyle
  //Fotoğrafınızı inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Şimdi, bir güvenlik önlemi olarak Facebook’taki oturumunuz kapatılacak//.
  3 gün geçti açılmıyor hesap açıolmıyor ne yapmak lazım bilgi verirseniz sevinirim :/

 49. FACEBOOK BİR HAÇKIRDIR ONA GÖRE ARKADAŞLAR FACEBOOK KESİNLİKLE HECKIRLARLA ÇALIŞIYOR HESABINIZI BİR ANDA BOŞALTIRLAR ÖZELİNİZİ FACEBOOKA GÖNDERMEYIN BRAK KAPATSIN FACENİZİ KİMLİK VS GÖNDERMEYIN facebook güvenli degil kardeşler sakın kullanmayın ben kökten sildim kimliğim istanbul da başka biri kulnırken polis tarafından sorgulandı facebook çalışanından alınmış ifade vermiş. sakın kimlik ve yüzünüzü net bir şekilde resim istiyor göndermeyin siz feraceye mecbur değilsiniz dünya kadar güvenilir sosyal medya var . facebook dikat edin küresel ısınmayla beraber sizi kendine köle yapacak tüm bilğileriniz facebookta ona göre bir bakmışsınız hesabınız bile boşanmış tüm herşeyiniz gitmiş nasıl anında facebook hesabınızı ansızın kapatıyor ya . birdünde siz magdur olursunuz hak tanıyamasınız nedeni herşeyi kendi isteginizle yolamışsınız . Daha az göster HERŞEYİNİZ ALT ÜST OLMUŞ FACEBOOKTAN UZAK DURUN TAVSİYE KARAR SİZİN

 50. Fotoğrafınızı inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Şimdi, bir güvenlik önlemi olarak Facebook’taki oturumunuz kapatılacak. Ne yapmam gerekiyor

 51. Fotoğrafınızı inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Şimdi, bir güvenlik önlemi olarak Facebook’taki oturumunuz kapatılacak.
  2 gün oldu bu yazı geldi hala beklemekteyim ne zaman açılır ben emlakcıyım benim iletişim yok rezil oldum rica ediyorum bir cevap

  • MUSTAFA AKAR 22 Ocak 2018 CEVAPLA
   Yorumunuz moderatör onayı beklemektedir.
   Fotoğrafınızı inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Şimdi, bir güvenlik önlemi olarak Facebook’taki oturumunuz kapatılacak.
   2 gün oldu bu yazı geldi hala beklemekteyim ne zaman açılır ben emlakcıyım benim iletişim yok rezil oldum rica ediyorum bir cevap

  • Merhaba

   Sizden istenen fotoğrafı öz çekim yaparak gönderiniz.
   Süreç ile ilgili bilgi verilmemektedir.

 52. Fotoğrafınızı incelendikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz bekleyin diyor kaç gün bekliycez yeni face mı açalım yardımcı olur musunuz

 53. Güvenilir kişi eklede arkadaşlarımı ekledim ama arkadaşım hesabı kullanmadığı için şifresini bilmiyor bende şifremi unuttum giriş yapamıyorum e posta şifremi bilmiyorum numaram kayıtlı ama kod numarama gelmiyor şifremi unuttum yapınca numaram çıkmıyor ama numaram la facemı buluyorum napabilirim

 54. benim hesapım çalındı epostasıyla birlikte şifresi vardı adam 2sinide degiştirmiş ben nasıl yardım Alabilirim sizden

 55. Merhaba,
  Sitenizde reklam ve sayfası bulunan Hekimoğlu Limon sarımsak kürü adlı üyeniz sitenizi kullanarak
  dolandırıcılık ve vergi kaçakçılığı yapmaktadır.
  Bu tür yapılandırmaları sitenizde barındırmayın,sizde bunların kirli emellerine alet olmayın
  Bir üyeniz olarak bu firmanın sitenizden çıkartılmasını istiyorum,
  Çünkü en fazla sitenizden insanlara erişim sağlıyorlar.
  Saygılarımla

 56. Facebook hesabım çalındı şuanda bir başkası tarafından kullanılıyor nasıl geri alabilirim yada nasıl bir işlem yapmam gerekiyor acil dönüş yapabilir misiniz ?

 57. Merhaba Facebook sayfamda daha önceden de sıkıntı olmadan reklam vermiştim üstelik aynı kredi kartı ile fakat 1 gün öncesinden bir reklam kampanyası oluşturmak istediğimde şüpheli hareketler var diyerek reklam vermek kapatıldı üstelik kart hareketlerimde FACEBK ADS tarafından 10.5 ₺ bakiyem çekildiği halde 11820 aradım fakat çalmadan kapandı Facebook yardım merkezinden iletişime geçtim fakat adamlar sistemimiz algılanmış diyor yok böyle bir şey ya manuel inceleme istiyorum yazdım fakat geri dönüş olmadı para gitti ortada ne reklam var nede reklam yeniden verme lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim …

 58. Mrb sayin facebok yoneticileri 15 gun oldu resim istensi facemdem gonderdim vede hala acilmadi fotografi inveledikten sora sizinle iletisime gecicez yaziyo ama hala ses cikmadi acikmadi facem ltfn bana yardimci olurmusunuz rica ediyorum bukadar insanda magdur olmus

  • Merhaba

   İncelendikten sonra uygun bulunması durumunda hesabınız açılacaktır.
   Farklı zaman aralıklarında giriş deneyerek durumu kontrol edebilirsiniz.

 59. Facebbokumda 2 foktorlu givenligi actim telefona onay kodu gelmiyor facebookuma giris yapamiyorum

 60. resmen türk milletınıN evladını şehit eden vatana ve mıllete ıhanetlık yapan bu HDP yı nasıl desteklersınz .vatan ve türk milletıne düşmanklık eden br partının reklamını nasıl yapabılıyorsunz ????
  SIZI MEDYA OLARAK KANAL OLARAK PROTESTO EDIYORUM YAZIKLAR OLSUN

 61. Facebook sıkıntı var giriş yapamıyorum güncelleme geldi guncelledim ama giriş yapamıyorum .aziz sayar