1. Ana Sayfa
 2. Sosyal Medya
 3. LinkedIn Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

LinkedIn Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

LinkedIn Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

LinkedIn, iş dünyasındaki insanların birbirleriyle iletişim kurması ve bilgi paylaşması amaçlanarak kurulmuş olan bir profesyonel sosyal paylaşım platformudur. 2002 senesinin Aralık ayında kurulan LinkedIn, 5 Mayıs 2003’te kullanıma açılarak profesyonel çevrelerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Kurullanıma açılmasından 3 yıl sonra, 2006 yılında LinkedIn 20 milyon görüntülenmeye ulaştı. 2013 senesinin Haziran ayında ise, 200 farklı ülkeden 200 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcı sayısına ulaşan LinkedIn, aralarında Türkçe dilinin de bulunduğu 20 farklı dilde hizmet vermektedir. Hızla büyümesinden ve profesyonel çevrelerin kullandığı popüler uygulama haline gelmesinden sonra LinkedIn, 13.06.2016 tarihinde bilişim devi Microsoft tarafından 26.2 milyar dolar karşılığında satın alındığını açıkladı. İnsanlar ücretsiz bir şekilde LinkedIn’e üye olabilir, kariyerini geliştirmek için atılımlarda bulunabilir ve birçok farklı alanda bilgi sahibi olabilirler. Ayrıca kullanıcıların LinkedIn’i tercih etmelerinin bir büyük nedeni ise, geniş bir iş ve kariyer ağına sahip olmasından ötürü iş arayan yahut elindeki pozisyon için nitelikli eleman arıyan şirketlerin aradığını rahatlıkla bulabilmesi, şirketlerle profesyonelleri rahatlıkla buluşturabilmesidir. Çok farklı bir örnek olarak, geçtiğimiz aylarda profesyonel futbol hayatına devam etmek isteyen 35 yaşındaki deneyimli futbolcu Cristian Zaccordo aradığı işi Malta’da buldu. LinkedIn üzerinden İtalya takımının millli oyuncusu ile irtibata geçen Maltalı kulüp yöneticileri profesyonel futbolcu ile anlaşmaya vardı. İş ve profesyonel hayatın yanı sıra son günlerde LinkedIn, hikaye özelliği eklemesi ile tekrardan gündeme oturdu. Instagram, Facebook ve Whatsapp’ın ardından LinkedIn de Snapchat filtrelerini kullanarak hikaye ekleme seçeneğini kullanıcılarına sunmaya başlayacak. Microsoft bünyesinde hizmet veren LinkedIn, her gün yenilenerek kullanıcılarına birçok ülkede hizmet vermeye devam ediyor.

Linkedin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
LinkedIn müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla yardım merkezine gidebilir, sorununuzun başlığını bulabilir ve sorununuza bir çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmında sorununuzu bize yazarak birlikte çözüm üretmemizi sağlayabilirsiniz.

LinkedIn Yardım Merkezi

Arama Terimleri: linkedin iletişim bilgileri, linkedin telefon no, linkedin irtibat tel, linkedin canlı destek, linkedin müşteri temsilcisi, linkedin şikayet hattı, linkedin müşteri hizmetleri, linkedin hesabım çalındı, linkedin şifremi unuttum, linkedin hesabım kapatıldı

 

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (11)

 1. Linkedin hesabıma ulaşamıyorum.Yardımcı olurmusunuz.?

 2. Linkedin hesabıma ulaşamıyorum.Yardımcı olurmusunuz.?
  0535 619 ****

 3. e-signature nasıl ekleniyor ?

 4. Linkedin hesabım geçici olarak kısıtlanmış ve açamıyorum. Mobil ve Masa üstünden web sayfanıza ulaşılmıyor. Bağlantı sağlanmıyor. Yardımcı olurmusunuz.

 5. merhaba şirketimize ait sayfada paylaşımlarımız 2 kez yayınlanıyor. sorun nedir? birini silmek istediğimizde 2 si birden siliniyor? acil yardımlarınızı bekliyoruz.teşekkürler

 6. 1 nisan 2018 Linkedin kredi kartımdan 405,17 euro çekmesine rağmen hesabımı kapatmayıp önce bakiyenizi kapatmanız lazım demektedir. Hiç bir borcum olmamasına rağmen neden kapatmıyor? Ulaşabileceğim kimse de yok. Ne bir müşteri ilişkileri nede herhangi bir mail adresi. Bu konu ile ilgili yardım rica ediyorum

 7. Sayın Yetkili

  adım Cem BAHÇELER yaklaşıl bir ay önce ÜCRETSİZ PREMIUIM müşteriniz oldum.13 mayıs tarihinde haberim olmadan 2-hesabımdan 21.99 €uro karşılığı 115.55 TL çekilmiş.
  hesabımdan çekilen bedelin tekrar bana iadesini rica ederim.bu bedel her ay alınma durumu varsa da linked in in tamamen iptalini rica ederim.Konu hakkında beni arayıp veya mail yoluyla bilgilendirmenizi rica ederim.
  İrtibat numaram 0532 *** ** ** .

 8. Benim linkedin hesabım geçici olarak kısıtlandı giremiyorum kimlik fotokopim istendi anlamadım niye bir dönüş de olmadı ne olacak böyle?

 9. Lınkend kısıtlama geldı durup dururken kımlık bılgımı yolladığım halde Kısıtlama kalkmadı bunu nasıl cozebılırım yardımcı olur musunuz