1. Ana Sayfa
  2. TV Kanalları
  3. Milyonluk Resim İzleyici Temsilcisi İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu

Milyonluk Resim İzleyici Temsilcisi İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu

Milyonluk Resim İzleyici Temsilcisi İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu

Milyonluk Resim

Selçuk Yöntem’in sunumu ile FOX TV ekranlarında yayına başlayan Milyonluk  Resim, bir bilgi yarışması. Oyunculuktaki başarısının ardından sunucu olarak da başarısını gösteren deneyimli isim Selçuk Yöntem’in sunumu ile ekrana gelen yarışma görsel sorular üzerine kurulu. Bu haliyle yarışma benzerlerinden oldukça farklı. Görsel hafızayı ve bilgi birikimini test eden yarışmada herkesin yarışma fırsatı mevcut. Eğer gördüğümü asla unutmam diyorsanız, hiç durmayın siz de yarışmaya katılın. Çünkü soruyla karşılaşmadan önce açılan resmi görüyor ve yolunuza ondan sonra devam ediyorsanız. Bu sayede daha sağlam adımlarla yarışmada ilerleyebiliyorsunuz.

Yarışmada büyük ödül 1 milyon TL ve bu ödüle ulaşmak için yalnızca 12 soru yanıtlamak gerekiyor. Soruları yanıtlamadan önce açılan resim sayesinde yarışmacı bir strateji yürütebiliyor. Resimden sonra görselle ilgili olan soru açılıyor. Her doğru cevap yarışmacıyı bir üst soruya taşıyor.

Yarışmacının işini kolaylaştıracak olan jokerler de bulunuyor. Soruyu satın alma jokeri kullanıldığında soru doğru cevaplanmış kabul ediliyor ancak ödülün yüzde 25’i soruyu satın aldığı için azalıyor. Bir tane soruyu değiştirme ve bir de aileye sorma jokeri bulunuyor. Aileye sorma jokeri stüdyoda bulunan aileden kişilere soru sorulması şeklinde kullanılıyor. Yarışmacıların bu şekilde toplam 3 adet jokeri bulunuyor.

Yarışmanın en özel yani, ekran başındaki seyircinin de canlı olarak yarışma fırsatı bulabilmesi. Milyonluk resim mobil uygulamasını indirerek siz de evinizde yarışma ile ayni anda yarışabiliyorsunuz. Yarışmacının joker kullanması halinde soruya en hızlı yanıt veren seyirci yarışmaya katılma hakkı kazanıyor. Bu seyircinin resmi ile adı soyadı dev ekranda görünerek yarışmaya davet ediliyor. Yeni yarışmacılar da bu şekilde belirlenmiş oluyor. Görsel zekayı konuşturan bu yarışma, benzerlerinden oldukça farklı.

Milyonluk Resim programı ile irtibat kurabileceğiniz bir telefon numarası veya Milyonluk Resim whatsapp hattı maalesef bulunmamaktadır. Ancak FOX TV’nin iletişim bilgilerinden ulaşarak Milyonluk Resim hakkında sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca Milyonluk Resim hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

FOX TV (Milyonluk Resim) İzleyici Temsilcisi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon numarası
0 212 414 90 00

FOX TV (Milyonluk Resim) Faks Numarası
0 212 414 97 00

FOX TV (Milyonluk Resim) Mail Adresi
izleyicitemsilcisi@fox.com.tr

Milyonluk Resim Başvuru Formu

Arama Sözcükleri: milyonluk resim iletişim, milyonluk resim çağrı merkezi, milyonluk resim başvuru, milyonluk resim başvuru formu, milyonluk resim izleyici temsilcisi, milyonluk resim telefon numarası, milyonluk resim mail adresi, milyonluk resim şikayet, milyonluk resim irtibat tel

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (7)

  1. Yarışmaya 2 ay önce başvuru yapmıştım ama halen geri dönmediler. Bilgi alabilirmiyim?

    • Merhaba Hüseyin Bey, bu durum iki sebepten dolayı olabilir. Ya başvurunuz henüz incelenmemiştir ya da başvurunuz olumsuz sonuçlanmıştır. Başvurulara geri dönüş sadece başvurunun olumlu olması sonucu mülakat aşamasına geçildiğinde yapılmaktadır.

  2. 7 şubat 2018 akşamı yayınlanan milyonluk resim adlı yarışmada ekranda yankesicilik ile ilgili bir fotoğraf çıktı.yarışmacı bir eğitimciydi türkçe öğretmeni adını hatırlamıyotum şahsın.ekrandaki fotoğrafı görünce İZMİR den alışığım bu manzaralara diye şuursuzca bir laf etti selçuk yöntem de kendisini uyarmadı çok üzücüydü bir iZmirli olarak belirtiyim …

  3. Merhabalar şuan izlediğim milyonluk resim yarışmasında olan soruya İtirazım var yanlış cevaplanan yanlış bir soru kabul edilerek yarışmacı yarışmaya devam ediyor böyle bir rezalet olamaz

  4. Adam şuan resmen 45000 lira aldı ve gitti

  5. Ne cahil bir millettir ki kimse Hollanda bayrağı olarak gösterilen bayrağın Fransa’nın bayrağı olduğunu anlamadı… rezillik :)))

  6. Başvuru yaptım sabırla bekliyorum 😊