1. Ana Sayfa
  2. TV Kanalları
  3. O Ses Çocuklar Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

O Ses Çocuklar Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

O Ses Çocuklar Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

O ses Türkiye yarışmasının çok sevilmesinin ardından O ses çocuklar da damgasını vurdu. İlk olarak O ses Türkiye’nin sezon finali yapması üzerine yayın hayatına başlayan O ses çocuklar, birinden tatlı ve billur sesli çocuk yetenekleri tüm ülkeye duyurdu. Geleceğin yeteneklerinin şimdiden kendisini gösterme fırsatı bulduğu yarışmada, jüri üyelerinin küçük yetenekleri kendi takımına alma gayretleri de izleyenleri oldukça eğlendiriyor. Jüri ile Çocuklar arasında yaşanan saf, masum diyaloglar da izleyenlerin yüzünde bir gülümsemeye sebep oluyor. Acun Ilıcalı’nın kanalı olan TV 8’de yayın yapan ve Jess Molho’nun sunumuyla oldukça eğlenceli hale gelen program herkes tarafından çok seviliyor.

O ses Türkiye formatına gelecek olursak; yarışmada 7-14 yaş aralığında olan çocuklar boy gösteriyor. Başvuru formunu dolduran çocuklar, formda müzik ile olan bağlarını da anlatıyor. Mesela ne zamandır müzikle uğraştığı, daha önce sahne alıp almadığı, müzik eğitimi var mı, neden bu yarışmaya ilgi duyuyor, enstrüman çalıyor mu, hangi tür şarkılardan hoşlanıyor gibi pek çok soru bu formda yer alıyor. Böylece çocukların müzik hayatları ile ilgili fikir sahibi olunabiliyor. Ön elemeden geçen çocuklar yarışmaya hak kazanıyor.

Yarışmada her çocuk ilk olarak kendi seçtiği bir şarkıyı seslendiriyor. Sesi beğenilen çocuklar için jüri butona basıyor ve o çocuğu seçmek istediğini gösteriyor. Bir çocuğa bir kaç jürinin dönmesi halinde çocuklar kimi Seçtiklerini açıklıyor. Böylece her jüri kendi takımını oluşturuyor. Takımlar oluştuktan sonra ise jüriler çocuklara koçluk yaparak sahneye hazırlıyor. Aynı anda sahne alan iki ya da üç çocuk arasında takım koçu seçim yapıyor ve böylece finale kadar yola alabilecek çocuklar seçiliyor. Yarı final ve finalde ise çocuklar SMS oyuyla halk tarafından belirleniyor.

İlk sezonu 2014 yılında yayınlanan O ses çocuklar yarışması, dünyada da “The Voice Kids” adıyla biliniyor. Türkiye’deki yarışmanın formatı da bu yarışma ile hemen hemen aynıdır. Yarışmada 3 ya da 4 jüri olabilmektedir. Bugüne kadar jüri koltuğunda Hadise, Murat Kut, Oğuzhan Koç, Mustafa Ceceli gibi pek çok ünlü isim yer aldı.

O Ses Çocuklar Programının müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Aşağıda belirttiğimiz iletişim formundan O Ses Çocuklar hakkında bilgi alabilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ayrıca aşağıda belirtmiş olduğumuz O Ses Çocuklar başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurarak yarışmaya katılma şansını yakalayabilirsiniz. Yorumlar bölümünden aklınıza takılan soruları ve program hakkındaki düşünceleri belirtebilirsiniz.

O Ses Çocuklar Başvuru Formu

Rising Star İletişim Formu

Arama Terimleri: o ses çocuklar 2018 başvuru formu, o ses çocuklar 2018 iletişim formu, o ses çocuklar 2018 şikayet hattı, o ses çocuklar iletişim, o ses çocuklar telefon numarası, o ses çocuklar çağrı merkezi, o ses çocuklar irtibat tel, o ses çocuklar telefon numarası, o ses çocuklar whatsapp numarası

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (5)

  1. O ses cocuklara nasil basvuru yaparım yardım

  2. Ya bişey dikçem o ses Çocuklar kalktı diyorlar doğru mu ve 31 Mart’ta mı başlayacak

  3. ban basvuruyaptiggim size gonderildimi

  4. benim adim listede varmi