1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Skype Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Skype Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Skype Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Skype, sevdikleriniz ile ister görüntülü, isterse sesli olarak iletişim kurmanızı sağlayan bir yazılımdır. VoIP teknolojisini kullanan Sykpe, aynı teknolojiyi yazan yazılımcılar tarafından geliştirilmiştir. İlk başta e-Bay tarafından 2,6 milyar dolara satın alınan Skype, 2011 senesinde 8,5 milyar dolar karşılığında Microsoft bünyesine katılmıştır.

Dünyanın her yerinden insanların birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan bu yazılımda, isterseniz görüntülü grup çağrıları kurabilir, isterseniz sadece yazışarak iletişim kurabilir isterseniz, Skype’tan telefon numaralarına çağrı yapabilirsiniz. Geçtiğimiz güncellemelerde Ekran Paylaşımı özelliği eklenen Skype, bu konuda da pratikliği ile diğer yazılımların önüne geçmeyi başarıyor. Yüksek güvenlik önlemleri ile donatılmış olan Skype, mesajlarınızın gizli kalmasını ve kötü niyetli kişilerin ellerine geçmemesini sağlamaktadır. Neredeyse her yerinde veri aktarımı karmaşıklaştırılmış, random (rastgele) şekillerde kodlanarak çözülmesi imkansız hale getirilmiştir. Ayrıca “Peer to peer” diye isimlendirdikleri bir mimari sayesinde, sadece hedeften hedefe veri aktarımı yapılmaktadır. Yani gönderilen mesajlar, iletiler hatta ifadeler, Skype bünyesinde herhangi bir havuzda toplanmaz. Doğrudan hedefe iletilerek güvenlik en üst seviyelere çıkarılmış olur. Güvenliğin yanında, kullanım kolaylığı da Skype’ın kullanıcılar tarafından tercih edilme nedenlerinden biri haline geliyor. Çok basit bir şekilde, yediden yetmişe herkes Skype’a üye olabilir, sade ve kolay arayüzünü kullanarak sevdikleri ile iletişim kurabilir. Özellikle veri aktarırken çok az upload ve download yapması sebebiyle, bir dönemler internet üzerinden oyun oynayan kişilerin birbirleriyle iletişim kurarken kullandıkları bir yazılım olmayı başarmıştır. Çünkü Skype’tan grup görüşmesi yaparken dahi Skype oldukça az bir veri kullanmakta ve internet hızınızı etkilememektedir. Günümüzde hala Microsoft bünyesinde bulunan Skype, kullanıcılara dünyanın her yerinde hizmet vermektedir.

Skype’nin herhangi bir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak sizlere aşağıda vereceğimiz destek sayfası aracılığıyla Skype hesabınız veya uygulama hakkında detaylı bir şekilde teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca yaşamış olduğunuz sorunları yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. Yorumlarınız incelenip en kısa zamanda cevaplanacaktır.

Skype Yardım Merkezi

Arama Terimleri: skype iletişim bilgileri, skype telefon no, skype irtibat tel, skype canlı destek, skype müşteri temsilcisi, skype şikayet hattı, skype müşteri hizmetleri, skype hesap silme, skype hesap açma, skype şifremi unuttum, skype hesabıma giremiyorum

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. Selamın Aleyküm elektrik gitme nedeni ile bilgisayarımda skype oturumu kapadı önceden facebook ile bağlanıyordum şuan bağlanamıyorum hata veriyordu skypeyi güncelledim bu sefer facebook tan bağlanma işareti yok hesabıma nasıl erişebilirim.

  2. Skype abone oldum..dunyanin her yerine cep telefonlari ve sabit hatlari aramak icin. Hesabimdan 15.73 euro kesildi. Ve aboneligi kullanamoyorum. Yeterli krrdiniz yok diye yazi çıkıyor… bu sorunu nasil halledebilirim…yardimci olunursa memnun olurum..