1. Ana Sayfa
  2. İnternet Siteleri
  3. Tumblr Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tumblr Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tumblr Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
1

Tumblr, ADB’de kurulmuş olan sosyal ağ ve blog platformudur. David Karp tarafından 2007 senesinin Şubat ayında kurulmuştur. Kuruluşundan çok kısa bir süre sonra, iki hafta kadar bir süreden sonra 75.000 kullanıcıya ulaşan Tumblr hızlı bir yükseliş serüvenine başlamış bulunmaktadır. Tumblr’ı diğer bloglardan ya da benzer platformlardan ayıran özellik ise, diğer platformların aksine popüler kültürün özgürce ifade edilebildiği bir yer olması  ve diğer sosyal medya platformları ile uyumlu bir şekilde çalışmasıdır.

2012’ye kadar reklam almadan hizmet veren Tumblr’ın gelir kaynağının büyük bir yüzdesini, bir dolarlık ücret karşılığında kullanıcılar tarafından satın alınan özel temalar oluşturuyordu. Site ilk reklam anlaşmasını dev spor giyim şirketi Adidas ile anlaşma yaparak başlatmış bulundu ve reklam kabul etmeye başladı.

Tumblr’da blog sahipleri, bloglarını istedikleri şekilde özelleştirebilir ve özgür bir şekilde paylaşımda bulunabilirler. Ne paylaşacakları ise tamamen blog sahiplerine kalmış bir konu. İsterlerse metin, fotoğraf, video, GIF ve ses paylaşabilirler. Blogcular, bloglarını düzenlemek istediğinde birçok alternatife “kontrol paneli” arayüzünden ulaşarak farklı profillere sahip olabilirler. Kullanıcılar istediği blogları takip edebilir ve dikkat çekici paylaşımlarda bulunarak takipçi sayılarını arttırabilirler.

Tumblr 2013 senesinde Yahoo! tarafından yaklaşık 1.1 milyar dolara satın alındıktan sonra Tumblr büyük bir ivme ile yükselişine devam etti. 2015 senesinin en çok büyüyen internet sitesi olmayı başaran Tumblr, Facebook, Instagram ve Twitter gibi rakiplerini geride bırakarak %45 oranında üye sayısı artışını yakaladı. Ayrıca aktif kullanıcı sayısını %120 arttırarak Facebook ve Instagram’ı geride bıraktı.  1 Nisan 2017 tarihinde yapılan açıklamaya göre Tumblr 341.8 milyon kullanıcıya hizmet veriyor ve aylık 500 milyondan fazla ziyaretçi alıyor.

Tumblr Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bulunmamaktadır.

Tumblr iletişim formu bulunmaktadır. Tumblr iletişim formu için henüz Türkçe destek vermemektedir. Bundan dolayı iletişim formunu İngilizce doldurmanı gerekmektedir. İletişim formu için aşağıdaki linki tıkladıktan sonra alt kısımdan destek yazısını tıklamalısınız.

Tumblr İletişim Formu

Aşağıdaki linkten Tumblr hesabınızı silebilirsiniz.

Tumblr Hesap Sil

İllegal, çalıntı, kişilik haklarını ihlal eden, mide bulandırıcı, terörsel faaliyet içeren Tumblr hesaplarını aşağıdaki linkten şikayet edebilirsiniz.

Tumblr Şikayet Et

Ayrıca yaşamış olduğunuz sorunları yorum kısmından paylaşarak bizlerden teknik destek alabilirsiniz.

Arama Terimleri: Tumblr iletişim bilgileri, Tumblr telefon numarası, Tumblr mail adresi, Tumblr canlı destek, Tumblr müşteri temsilcisi, Tumblr şikayet hattı, Tumblr iletişim, Tumblr çağrı merkezi, Tumblr Türkiye iletişim, Tumblr şikayet, Tumblr iletişim formu, Tumblr hesap sil, Tmblr müşteri hizmetleri

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (3)

  1. hesabımı kapattım sonra 10 dakika sonra tekrar açmak istediğimde bu kullanıcı adı kapılmış diyor oysa fake hesap açıp kullanıcı adım alınmış diye baktıgımda alınmamış oldugunu gördüm lütfen yardımcı olur musunuz?

  2. video yükleyemiyorum

  3. moonlight_1i kullanıcı adım sizden takipçi istiyorum yeni başladığım için