1. Ana Sayfa
  2. TV Kanalları
  3. TV8 Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TV8 Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TV8 Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TV 8

Özelikle son 2-3 yıldır daha popüler hale gelen TV 8 yeni nesil eğlence kanalı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Büyük kanallara rağmen daha az izlense ve devamlı göz önünde olmasa da bağımsız yayıncılık anlayışıyla fark yaratır.

TV 8 Ne Zaman Kuruldu?

TV8 kuruluş tarihi MNG Holding bünyesinde 1999 yılına dayanıyor. Mehmet Nazif Günal, bu medya organının kurucusu olarak kayıtlarda yer almaktadır.  Yani kanal sanılanın aksine 2000 yılından önce kurulan köklü kanallardan biri durumundadır.  Ancak o dönemde bugünkü kadar eğlenceli ve popüler değildi. Yayın hayatına MNG Medya Grubu’nda 2013 yılına kadar devam eden kanal, el değiştirdikten sonra daha fazla bilinen bir medya organı haline gelmiştir. O döneme kadar sadece küçük bir kitle tarafından bilinmekteyken bu tarihten sonra daha farklı bir izlenime sahip olmuştur. TV 8’in 2013 yılından sonra popüler olmasında haber kanalı formatını değiştirmesinin de etkili olduğu bilinmektedir.

 2013’ten Günümüze Kadar Yayınlar

TV8 2013 yılında Acun Ilıcalı tarafından satın alınmıştır.  Nisan 2017 tarihi itibariyle de yayın hayatına Acun Medya ile devam etmektedir. Ayrıca 2015 yılında yapılan bir anlaşma sonrasında Doğuş Yayın Grubu’nun %30’luk hissesine sahip olduğu bilinmektedir.  Ancak günümüzdeki eğlence formatı ve popülerlik kazanması daha çok Acun Ilıcalı sayesinde gündeme gelmiştir. Bunda Ilıcalı’nın eskiden yaptığı ve popüler olan programları bu kanal bünyesinde toplaması da etkili olmuştur. O Ses Türkiye, Survivor gibi programlar reytingi yüksek olanlardan bazılarıdır.

TV8’in 0212’li müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden TV8 ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından TV8 hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

TV8 Çağrı Merkezi İletişim İzleyici Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0(212) 987 30 70

TV8 İzleyici Temsilcisi Mail Adresi
izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr

Arama Sözcükleri: tv8 çağrı merkezi, tv8 iletişim, tv8 telefon numarası, tv8 müşteri hizmetleri, tv8 ihbar hattı, tv8 izleyici temsilcisi, tv8 whatsapp ihbar hattı, tv8 irtibat tel, tv8 şikayet hattı

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. TV 8 kanalızda uydu alıcı siparişi verdim piyasadan daha pahalı olduğunu kalitelidir diye adınız da kanalınızda yayın yapıyor diye ramazan ayında sipariş verdim 1 hafta sonra gelen sipariş ucuz kalitesiz 70-80 tl fiyatta cihaz geldi.araya kasıtlı ramazan bayramı var diye cayma süresinin 14 günü geçiktirmek için oyaladılar muhatap bulamıyoruz.sizin kanalınızda ne diye neyidüğü bilinmeyen yalancı hilebaz adamlara bu hakkı tanırsınız? olayı tüketici haklarına götürecem. bu kandırmacılığı gerekli yerlere götüreceğimi bildiririm