1. Ana Sayfa
 2. Sosyal Medya
 3. YouTube Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

YouTube Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

YouTube Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
1

Dünyanın en büyük video paylaşım ağı olan YouTube, bir video barındırma sitesidir. Kaliforniya merkezli olan YouTube, 2005 senesinin Şubat ayında, PayPal bünyesinden ayrılan 3 girişimci tarafından kurulmuştur. Hızla yayılarak ve değerlenerek ilerleyen YouTube, kurulduktan 1 sene sonra, 2006 senesinin Kasım ayında bilişim devi Google tarafından satın alınmış ve Google’ın yan kollarından biri olarak genişlemeye ve büyümeye devam etmiştir. Günümüzde hala Google’ın bünyesinde bulunan YouTube, dünyanın en çok kullanılan ve ziyaret edilen video paylaşım sitesidir. YouTube, kullanıcılarına video izleme, yükleme, paylaşma ve yorumlama olanağı sunmaktadır. Genel olarak klipler, müzik videoları, kısa belgeseller, bilgi içerikli videolar, vloglar(video blog), kısa özgün videolar, eğitim videoları ve oyun içerikli paylaşımlar yapılmaktadır. Genellikle videolar bireysel kullanıcılar tarafından yüklenir fakat YouTube ile anlaşmış olan bazı müzik-yapım şirketleri kendi resmi hesaplarını kullanarak paylaşımlarda bulunmaktadır. YouTube’a kayıtlı kullanıcılar video yükleyebilir, kayıtlı olmayan kişiler ise sadece yüklenmiş olan videoları izleyebilmektedirler. Bazı videolar ise YouTube tarafından kısıtlandırılmıştır ve sadece 18 yaşından büyük olduğu onaylanan kişiler tarafından izlenebilmektedir.

Günümüzde YouTube sadece hobi olarak video yükleme-izleme platformu olmaktan çıkmış, bazı kişiler için para kazanma kaynağı olarak kullanılmaktadır. Kullanıcılar yükledikleri videolara reklam ekleyebilir. Videolar yüksek tıklanmalara ulaştığı zaman, reklam gelirleri bir hayli yükselmektedir. Bunu başaran bazı kişiler YouTube üzerinden oldukça ciddi miktarda para kazanmakta, büyük sponsorluk anlaşmaları imzalayarak yaptıkları işi büyütmektedirler. Telif sıkıntısı ile bazı videoların kaldırıldığı da olabilir. YouTube telif konusuna çok fazla önem vermekte. Telif hakkına sahip şirketler videoları yayından kaldırtabilme yetkisine sahiptirler ve bu oldukça fazla gerçekleşiyor.

YouTube’a ulaşabilmek için müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır.

YouTube’nin E-Posta adresi ve faks numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden YouTube’ye mesaj gönderebilir, üyeliğinizle ilgili konularda, kanal kapatılması durumlarında yardım alabilirsiniz.

YouTube E-Posta Adresi
copyright@youtube.com

Youtube Faks Numarası
+1 650 872 8513

Diğer taraftan aklınıza takılan soruları, YouTube ile ilgili yaşamış olduğunuz ve çözümleyemediğiniz sorunları, istek, öneri ve şikayetlerinizi yorumdan bizlere yazabilirsiniz.

Arama Terimleri: youtube iletişim bilgileri, youtube telefon no, youtube irtibat tel, youtube canlı destek, youtube müşteri temsilcisi, youtube şikayet hattı, youtube yardım merkezi, youtube müşteri hizmetleri, youtube kanalım kapatıldı, youtube kanal şikayet etme

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (45)

 1. Youtube Red Türkiye’ye ne zaman gelecek merak ediyorum? Bütün dünya Youtube üzerinden video indirme fırsatını yakalamışken bizim bundan mahrum kalmamız çok acı. Youtube üzerinden video indirmek için eski yöntemlere bir süre daha devam edeceğiz anlaşılan.

 2. Youtube videolarında takılma yaşıyorum. Hem ses hem de görüntü takıla takıla ilerliyor. Ekran kartı sürücüsü de dahil olmak üzere bilgisayarımdaki yazılımları güncelledim. En son bu sebepten formatlamak zorunda kalacağım.

  • Merhaba Can bey, farklı bir tarayıcıdan açıp deneyebilir misiniz? Eğer tüm driverleri güncellediyseniz sorun tarayıcıdan kaynaklanıyor olabilir.

 3. Youtube reklamları çok itici olmaya başladı. Günde aynı reklamı 100 kere görmek istemiyorum. 2 dakikalık bir video izlemek için videodan önce çıkan reklamı beklemek beni sıkıyor. Youtube reklamları konusunda Youtube’dan daha kullanıcı dostu bir çözüm bulmasını bekliyorum.

 4. Youtube’dan para kazanmak çok zor. Toplam 300 videoluk bir kanalım var. Hepsini kendim çektim ama gel gelelim günde 0,02 dolarlık Youtube’da gelir elde ediyorum. Bu çok komik. Kazananlar nasıl kazanıyor merak ediyorum valla.

  • Merhaba Melek Hanım, videolardan para kazanmak için ilgi çekici konulara yönelmeniz ve dikkat çekici başlıklar seçmeniz gerekli. Kazanç izlenme ve tıklanma sayısıyla doğru orantılı olarak artmakta. Diğer taraftan belirli bir kitleye ulaşmak zaman alabilmekte.

 5. Merhaba. Youtube’da 720p ve üzeri videoları izleyemiyorum. Videoyu açtığımda 480p gösteriliyor. Bağlantı hızım yüksek olmasına rağmen HD görüntüye geçmiyorum. Kendim 720p seçince video takılıp kalıyor yükleme duruyor. Bir çözümü olmalı bulamıyorum.

 6. Merhaba. Youtube’da video seyrederken ortada hiçbir sorun yokken aniden oynatma sırasında bir sorun oluştu mesajı çıkıyor. Bu mesaj çıktıktan sonra uygulamayı tamamen kapatıp tekrar açmadan da hiçbir video çalışmıyor. Ne zaman çıkacağı da belli olmuyor. Video izleme zevkimi aldı resmen. Kaldırıp değişik sürümlerini kurdum ama sorun bir türlü geçmedi.

 7. Youtube’a bilgisayarımdan video yüklüyorum ama yüklediğim videolarda video ile alakası olmayan müzikler çalıyor. Yüklediğim her videoda bu sorun var. Youtube bunu bilerek mi yapıyor?

 8. Youtube’a benim yüklediğim bir videoyu başkasının indirip kendi kanalına tekrar yüklemesi suç teşkil etmez mi? Videoyu ben çektim ama kendim görünmüyorum sadece sesim var. Şikayet etsem bunu nasıl ispatlayabilirim onu düşünüyorum.

 9. Vefat edenlerin Youtube kanalları aktif olmaya devam ediyor mu çok merak ediyorum. Bugün yine bir Youtuber arkadaş vefat etmiş.

 10. Youtube üzerinden video paylaşıyorum. Her gün en az bir adet özgün içerikli video paylaşıyorum. Reklam özelliği açık ama videolarında reklam gösterilmiyor. Bilmediğim bir ayarı mı var acaba?

 11. Youtube’un görünümü değişti. Bu görünüme alışamadım, Eski görünüme geçme imkanı var mı?

 12. Merhaba. Bilgisayarda Youtube videolarını tam ekran olarak izleyemiyorum. Tam ekran yaptıktan sonra ses gelmeye devam ediyor ancak ekran siyah oluyor. Tam ekrandan çıkınca da bu sefer siyah kalmaya devam ediyor. Sayfayı yenileyince aynı videoyu küçük ekranda izleyebiliyorum ama tam ekran yapınca yine siyah oluyor. Yardımcı olabilir misiniz?

  • Merhaba Cemil Bey, ekran kartıyla alakalı bir durum. Ekran kartı sürücüsünü güncellemeniz gerekmekte. Şu an için videoya sağ tıklayıp açılan pencerede ayarlar kısmına giriniz. Orada donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir diye bir kutucuk olacak. O kutucuktaki tik işaretini kaldırın sorun büyük ihtimalle düzelecektir.

 13. Youtube’da videonun herhangi bir yerinde video oynatılamıyor mesajı çıkıyor. Sadece telefon üzerinden bu mesajı alıyorum. Uygulamayı kaldırıp yeniden kurdum ama sonuç aynı. Video sayfasını kapatıp tekrar açıyorum. Bir önceki izlediğim yere kadar sorunsuz izliyorum ama o noktaya gelince yine ekrana video oynatılamıyor yazısı çıkıyor. Videoların hep başlarından belli bir yere kadar olan kısımlarını izleyebiliyorum.

  • Merhaba

   YouTube uygulaması veya mobil sitesi için aşağıdaki talimatları uygulayın.

   YouTube uygulaması
   YouTube uygulamasını yeniden başlatın.
   Cihazınızı yeniden başlatın.
   Mobil veri bağlantınızı kapatıp açın.
   YouTube uygulamasının önbelleğini temizleyin.
   YouTube uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyin.
   YouTube uygulamasını mevcut en yeni sürüme güncelleyin.
   Android’i mevcut en yeni sürüme güncelleyin.

 14. Youtube üzerinden video indirmek için düzgün çalışan ve bedava bir programa ihtiyacım var.

 15. Youtube’da benim adımla bir kanal açılıp yayınladığım bütün videolar bu kanala eklenmiş. Bu sabah eklediğim video anında indirilip bu kanala ekleniyor. 8 Bin takipçim var bir o kadar da bu sahte hesabı takip eden var. Birkaç kere şikayet ettim ama hiç bir şey olmuyor. Bu adam benim hesabımı şikayet etse sahte diye, kapatılmasından korkuyorum.

  • Merhaba Kaan Bey, eğer videolarınızın telifi size aitse telif şikayeti yaparak kanalı kapatabilirsiniz. Şikayet yapıldıktan sonra geri dönüş işlemi biraz zaman alabilmektedir. Eğer videolarınızı çalan kanal doğrulanmamışsa kanalınızı şikayet edip kapatamaz.

 16. Merhaba. Telefonumla kulaklık takılıyken Youtube müzikleri dinlerken ses kendiliğinden artıyor, kendiliğinden azalıyor. Bunu müziğin içindeki bir şeye göre yapıyor ama onu çözemedim. Bu yüzden sesi sabit bir yerde tutamıyorum. Nedeni ne olabilir. Telefonum iPhone 6S.

  • Merhaba

   Youtube ve sisteminizi güncel tutunuz.
   Youtube dışında diğer uygulamalar ve sesli videolarda da aynı sorun varsa yazılımsal sorunlar yaşıyor olabilirsiniz.

 17. Youtube videoları izlerken reklama geldiği yerde ekranda tekrar dene yazısı çıkıyor. Reklam düzgün açılmadığı için de videonun devamını seyredemiyorum. İçinde ya da başında video reklam olan her videoda tekrar dene uyarısı çıkıyor. Yardımcı olur musunuz?

 18. Merhaba. iPhone telefonumda Youtube videolarının görüntüleri yok ama sesler geliyor. Video oynarken ekran siyah oluyor sadece ses var. Neden olabilir sizce

 19. Youtube videoları mavi renk ağırlıklı olarak oynuyor. Bunu nasıl çözebilirim?

 20. Merhaba. Youtube üzerinde bilgisayardan video izlerken ses ile görüntü birbiribe uymuyor. Bazen ses bazen de görüntü öne geçiyor ve bu uyumsuzluk 3-4 saniyeye ulaşıyor bazen. Nasıl halledebilirim

  • Merhaba

   Adope flash playeri günceleyin ayrıca youtubede video üzerinde sağ tıklayın ayarlar yazan yere girin orada donanım hızlandırma özeliği etkinleştir seçilmiş ise tik işaretini kaldırınız.

 21. Youtube videolarının altına yorum yazamıyorum. Yorum kısmına tıkladığım zaman ekranda bir şey çıkıp aniden kayboluyor ve yorum yazılan kutunun aktifliği gidiyor. Syafayı yenileyince yine tıklayabiliyorum ancak yine başa dönüyor

 22. Şikayet ettiğim bir videonun youtubedan kaldırılması ne kadar zaman alır.3 aydır yayında ya da kaldırılır mı?

 23. Youtube reklamlarından izlediğimiz şeyi anlayamaz duruma geldik. Bu nasıl bir şeydir.

 24. Kolat gelsin YouTube üzerinden bir video silmek hatta gerekirse kanalı kapatmak istiyoruz kanal zaten 3 videolu 5 sene önce açılmış ve 5 senedir faal olmayan bir kanal şifre mail adresi felan hiçbir bildiğimiz yok hepsini unuttuk videoyu silmek istiyoruz sadece gerekirse kanalda kapatılabilir yardımcı olursanız sevinirim lütfen

 25. Samsung marka televizyonumda Youtube smart tv uygulaması açılmıyor. Yaklaşık 6 aydır güncelleme de yapamıyorum.bu durumu yaşayanlar varsa nasıl çözdüklerini paylaşmalarını bekliyorum

 26. Youtube da ******** isimli bir kanal var sürekli cinsel içerikli videolar paylaşılıyor. Özellikle ******ni kaldırmanızı istiyorum Dünyada Tevhid(Allah) inancına sahip birçok insan var ve söz konusu videoda cehennemle dalga geçmek suretiyle Yahudi, Hristiyan, Müslüman vb. pek çok insanın inancıyla dalga geçiliyor…..

 27. Merhabalar. Ben sürekli güncel videolar yüklüyorum kanalımın toplam 1 milyon görüntülemesi var abonem biraz az 500 civarı para kazanma ya başvurdum 2 kere olumsuz yanıt aldım videolardan telif yediğim için ondan sonra çok dikkat etmeye başladım tekar başvurdum bu sefer 2 haftadır kanalınız inceleniyor diyor bir sonuç yok hala ne olumlu ne olumsuz ne yapmam gerekir ?

 28. Eski gmail adresi şifremi unuttum. Kurtarma e posta ve telefon numarası eklememiştim. Bu hesabımı nasıl kurtarabilirim. Hesap kurtarma yönlendirmesi ile kat ettiğim yerde hep kurtarma e posta ve tlf numarasına kadar gidiyor. Başka yolu var mı

 29. Merhaba
  Kanalımda ki görüntülenme sayısı sürekli düşüyor. Normalde 521 iken 352’ye düşmüş. Bu durumdan şikayetçiyim. Gerekilenin yapılmasını arz ederim

 30. Bir video ile santaj yapılıyorum. Ve bu video YouTube sitesine eklendi hemen kaldırıldı. Bu IP adresine sizin aracılığınızla ulaşmak istiyorum

 31. yutup da oturum açamıyorum videolara yorum yapamıyorum neden niçin ha yorum yapamıyorsam o z yutup da oturum açamıyorum videolara yorum yapamıyorum neden niçin ha yorum yapamıyorsam o zaman ne yapayım bunu silin ve kapatın adresiaman ne yapayım bunu silin ve kapatın adresi

 32. Benim bir youtube kanalım var ve 19 tane video yükledim ama başka kişilerde sadece 4 video gözüküyor lütfen bu sorunları çözermisiniz

 33. Youtube Kanalarına Girerken Bir Hata Oluştu Diyor Kimsenin Kanalına Giremiyorum

 34. Kendi çektiğim Videomdan Telif yedım nasıl oluyor Anlamadım ve İhlalım 2 Oldu
  Bir programı paylaştım hatta övdüm kurulumu nasıl olur onu anlattım yardımcı olun Lütfen bir yanlışlık var

 35. Merhaba iyi günler ben youtube de video paylaştım 2016 senesinde ve e-posta ve şifresini unuttum ve o videoyu kaldırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz o video yu izledikçe kendimden utanıyorum lütfen yardım edermisiniz

  • Merhabalar, eğer ikincil bir mail adresi ya da telefon numarası ile doğrulama yaptıysanız e-posta adresine ulaşabilirsiniz. Aksi durumda Youtube’a girdikten sonra üç noktaya tıklayın oradan da bildir seçeneğini seçin. Oradan size uygun olan seçenekleri seçerek videonun silinmesini talep edebilirsiniz.