1. Ana Sayfa
  2. TV Kanalları
  3. Zahide Yetiş Mustafa Karataş İletişim WhatsApp Telefon Numarası

Zahide Yetiş Mustafa Karataş İletişim WhatsApp Telefon Numarası

Zahide Yetiş Mustafa Karataş İletişim WhatsApp Telefon Numarası
1

Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı

Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı programı her hafta Cuma günü 09.30’ da izleyicileri ile SHOW TV ekranlarında buluşuyor. Özellikle ev hanımları tarafından büyük ilgi ile takip edilen bu programda hak dini İslam hakkında birçok konunun istişaresi yapılıyor. Güler yüzü ve capcanlı duruşu ile Zahide Yetiş bu güzel programın sunuculuğunu yapmaktadır. Cuma sabahlarında kahvaltını vazgeçilmez programı olan Cuma sabahında dinimiz hakkında önemli bilgiler verilmektedir. Yüce dinimiz İslam ve Kur’an-ı Kerim hakkında ve Peygamberimizle ilgili merak ettiğiniz tüm konular Zahide Yetiş’ in sunumuyla Cuma sabahı programında konuşuldu.

Muska sahtekârlığını Mustafa Karataş canlı yayında Cuma sabahı programında tüm izleyicilerin karşısında açıkladı! Birçok kişi tarafından sıkça kullanılan muskaların din ile ilgisi bulunmadığı ve içerisinde de sadece sayıların yazdığını Cuma sabahı programında izleyicileri ile istişare etti. SHOW TV ekranlarının vazgeçilmezi olan Zahide Yetiş, Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı programında merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabını en ince ayrıntısına kadar cevaplamaktadır. Dini konular hakkında birçok bilginin verildiği bu programda çeşitli dualar da Mustafa Karataş tarafından yapılmaktadır.

Salığın güvenilir ismi olan Zahide Yetiş, her gün programında önemli konuklarını misafir etmektedir. Sağlık hakkında uzman konukları ile Zahide Yetiş izleyicilerine birçok konu hakkında ayrıntılı bilgileri en iyi şekilde sunmaktadır. Zahide Yetiş programına konuk olan uzmanların sağlık ile ilgili doğal tarifleri de izleyicilerinin ilgisini çeken en önemli noktalar arasındadır. Uzman diyetisyen Özlem Posbaşoğlu, kilo problemi yaşayan izleyiciler için tamamen doğal kürleri canlı yayında Zahide Yetiş’ in yardımlarıyla hazırlamaktadır.

İslamiyet’in doğuşu, Peygamberlerin başından geçen olaylar, din hakkında merak edilen tüm konular her Cuma Sabahı Zahide Yetiş ’in güzel sunumlarıyla SHOW TV ekranlarında. Kısa zamanda büyük ilgi gören Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma sabahı programından din ile ilgili bütün konular tüm çıplaklığı ile ele alınıyor. Zahide Yetiş faydalı bilgileri ve önemli konukları ile SHOW TV ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor! Sağlık sorunlarınız programda çözüme kavuşturuluyor.

Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı programının telefon ve WhatsApp iletişim numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden programa bağlanabilir ve sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı ve program hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle de paylaşabilirsiniz.

Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı İletişim Telefon Numarası
0212 471 96 96

Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı İletişim WhatsApp Numarası
0549 215 10 10

Arama Terimleri: Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı iletişim bilgileri, Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı telefon no, Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı irtibat tel, Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı canlı destek, Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı müşteri temsilcisi, Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı şikayet hattı, Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı soru sor, Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı sorularınızı cevaplıyor

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (4)

  1. Selamun aleyküm Hocam ben 9 aylıktan itibaren epilepsi (sara) hastasıyım şu an 22 yaşındayım sabah akşam düzenli ilaç içiyorum bunun için oruç tutamıyorum iyileşme şansım olduğu için ailem fidye vermek istemedi ne yapmalıyım üstelik en az 3 sene nöbet geçirmemeliyim ki ilaçlarım kesilsin ve oruçlarımı tutabileyim

  2. https ://youtu. be/TCHmPpeA9rs zahide hanim iyi geceler diliyorum, kizima ait bu dueti degerlendirebilirmisiniz.Ona supeiz yapmak istiyorum.

  3. ineklerin midesinin delinmesi süt yada et icin degil, inekler gevis getirirken agizlarindan cok meten gazi cikariyorlarmis, meten gazi ozan tabakasina zarar veriyormus, midesinden beslenirse gevis getmiyormus metan gazi cikmiyormus. yani eti sütü düsünerek yapilmiyor dünya düsünülerek yapiliyor. iyi yayinlar.